İftira :(

Ben olsam beni arkadaşıma karşı utandırdın diye küs yatardım.Agir laf ettin derdim.bide iliskiye girmiş ya soka girdim.sabaha kadar döndüm durdum yatakta.tabi benim esssek kafam yine iyi niyetle gündüz konuştum aksama doğru kafam dank etmeye başladı uğradığım haksızlık ve edepsizlik değil de nedir

Bu kadinla bir daha asla konusmayin...

Eşimden allah razı olsun.Asıl onlar beni kötü edecekti.Normalde pek yorum yapmam dinlerim hep.sadece olumlu konuşmaya dikkat ederim ki bilirim kari Koca arasına girilmez.

Neden bu kadar baskalarinin hayatina mudahil oluyorsun ki? Birak ne hali varsa görsün. Mesafeyi korumani tavsiye ederim. Bur de hic hoslanmam oyle birliktelik yasamis sana soylemis falan. Hic hosuma gitmedi bu arkadas benim. Ben olsam uzak dururdum.

İnan’ın gerçekten ben müdahil olmadım.Arkadasim çok kötüyüm deyip telefonda kendisi benimle konuşmak istedi.Beni kendisi dahil etti.yoksa zaten bıkmışım bunların sorunlarından umrumda değiller bu saatten sonra.insan empati yapınca vicdan yapıyor.Hic gerek yokmuş önce kendini düşünecekmissin.Bunu anladım.

ayol o kadar seyden snra hala arkadasım arkadasım demıs durmussun bence ne ıyı gununde ne kotu gununde gorus bu ınsanla, artık senınle grusmek ıstemıyorum dıyerek noktala.

Biraz agir konuşmak istiyorum. Siz simdi arkadasınızin en kötü günlerine şahit oluyorsunuz ya, boyle mahremine kadar size anlatıyor falan. Zamanda sizden nefret edecek çünkü kendisinin düştüğüne şahit oldunuz bu onun egolarına zarar verecek. Bi de sizin güzel sağlam bi evliliğiniz var. Bu da onu çok rahatsız edecek. Bundan sonraki muhabbet "kocam beni çok seviyor , benim için fedakarlık yapıyor " falan fıstık sana anlattığı sökükleri dikmek ve kötü hayatını telafi etmeye çalışmakla geçecek.

Sonraki asama maalesef " sen beni kıskanıyorsun " la devam edip, kocasına " hep o kadın yüzünden oldu bana o akil verdi ben aslında masumum " diyerek bütün suçu üzerinize atacak.

Sonra sizin evliliğinizle ilgili yorumlar dedikodular vb....

Bu modeller böyle maalesef. Biz toplum olarak uzulenin yanında yer alır destek olmak isteriz ama bizim gibi iyi niyetli insanlar da duygusal olarak dolandırılirlar.

Nerden mi biliyorum ? Aynısını yaşadım çünkü. Yakın arkadaşım , kendisini sürekli aldatan ve hakaret eden sümsük sevgilisiyle benim nispet yaptığımı ,onu çok kıskandığımi ve hep onu zor durumda bırakacak tavsiyeler verdiğimi aslında düşman olduğumu bir gün durup dururken patlama yasayarak yüzüme söyledi.

Böyleleri anca şikayetlenmeyi bilir, kocasını başka kadına kaptıracak diye aklı gitmiştir ondan sevişmiştir. Bu kadından arkadaş olmaz, olan sizin yuvanıza olur. Açıklama bile yapmadan çıkartın hayatınızdan

Cok haklısınız yarın ben bu işe bir son vermeliyim.olmasi gerekende bu.Bugun pek bisey düşünemedim kafam karmakarışıktı fakat şimdi daha iyi algılamaya başladım.Beynim normal çalışma düzenine geçti çok şükür neydi o öyle dengem bozuldu.

Vallahi doğru tespit.baska hangi migde o an ki yaşananlardan sonra sevismeyi alır ki...

Vallahi doğru tespit.baska hangi migde o an ki yaşananlardan sonra sevismeyi alır ki...
Canım bunlar karı koca bataklık gb, eninde sonunda üzerine çamur sıçratırlar. Çıkar gitsin hayatından.

Üstte Lorentz in yaptığı yorumuna da katılıyorum sonuna kadar. Bundan sonra olacakları gayet güzel yazmış kendisi.

Aynen katılıyorum.Bir an evvel bu konuyu çözeceğim kendime gelmem icin bana yardımcı olan herkese de teşekkür ederim.Pislik paçadan akıyor resmen.Bana da bulaştıracaklar.hep iyi niyetliydim kendimden asla şüphem yok.Vicdanım rahat

Esinizin yaklaşımı ne güzel olmuş.

Baskasi olsa sen ne diyorsun diye telefonu kaptigi gibi olay daha da büyüyebilirdi.
Söylediğiniz gibi sakin kaldiysa ki öyledir , size güvenen iyi bir hayat arkadaşıymis.
Arkadaşiniza yorum yapamıyor yapılan genel yorumlara katılıyorum .
Aldatma mevzunda hele; ben başında yakalamisim sadece konuşmuşlar falan ,asiri sacma geldi.

Arkadasin sa hala tabi bu kadin cok basit bir kadinmis.var boyleleri arkasindan sayar doker is ciddiye binince kole olurlar kocasi! ya.birdaha gorusme yolunu degistir yolda gorsen.senin basin yanacak cokcirkef mis kocasi olacak manyakda oda.tencere kapak olmuslar bosver cnm ya.ne halivarsa gorsun umurunda bile olmasin.boyleleri cani isteyince arayip senide derdiyle hasta eder cikar hayatindan salla gitsin iki deli birbirini bulmus cocuklara yazik...

Bacimm aen bu kadindan da kocasindanda uzak dur..ilerde senin de kocanla arani bozmaya baslayacaklar ne demek baska erkeklerle konusturmak...esiniz duysa ne olurdu acaba orasini bilmiyorum..ama benim esim boyle birsey olsa adami bi guzel benzetirdi bana da baya bi kizardi...bosver kari koca arizali bunlar uzak dur uzakkkkk...

Kadınla görüşmeyi kes bir daha da kimseyle aynı samimiyete girme. Kadından çok sen merak etmişsin neredeyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…