Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Merhabalar
Ben coco malumm...
Yarim saattir okuyorum burayi dayanamadım zira bu süreçte psikolojim gercek anlamda cok yıprandı.yalnış gördüğüm birseyleri savundum evet,ozelden yazmak yerine buraya yazdık hatamız bu olabilir.ozelden yazmak daha uygun olurdu ama o rehavetle olaylar o sekilde gelismisti.yarismaya geri donecegime bu kadar uzuleceginizi bilseydim hic geri cekilmezdim.kazen abi de beni diskalifiye etmezdi.beni tekrar yarismaya girebilmek icin tesvik eden birseyler oldu.ustelik emegimin de boşa gitmesini istemedim.soyledigimiz seyler bazi uyeler tarafindan yalnış yerlere çekilmeye çalışıldı.burdaki bir kac üyeye kızıp cekilmem aptallikmis meğerse suan daha iyi görmüş oldum.

Yarismaya geri girmek istedim sagolsun kazen abi ve lisabella abla bu konuda beni kirmadi.ikinci uyeligimle bir arkadasin tarifine oy vermis bulundum,çünkü uzun süre banli oldugum icin ve oylama o vakte bitecegi icin simdiden vereyim demistim.ama yasakmis lisabella abla sayesinde öğrenmiş oldum.o an bunu dusunemedim ki bilmiyordum da..zaten kazansam da kaybedecekmisim bunu da yeni ogrendim.sorun değil,hediye de birincilikte hakedenin olsun.beni asıl uzen oylarin onde gitmesiyle birden bir ayaklanma basladi.hemen oylar cogaldi ikinci uyelige getirdiniz mevzuyu.ben boyle cirkince birsey yapip ta kimsenin hakkina girecek bi yapida insan degilim.kazen abi de inceleyebilir.kaldi ki çoğu kişi kendi tarifine oy verdi.ben hic bir zaman yarismaya katildigimda kendime oy bile vermedim.bu kadar mi hazmedemediniz?? 88prenses22 emin ol oyumu sana vermeyi düşünmüştüm ilk basta,burda kim kazanirsa kazansin kendim kazanmis kadar mutlu olacagimi da herkese soylemisimdir emin ol.sen kazansan yemin ediyorum kendim kazanmis gibi sevinirdim büyük emegin var ortada çünkü.sirf oylamada onde gidiyorum diye şu yapilan seyler beni o kadar üzdü ki..hakeden kazansin.bu kadar olay yaptin insallah sen kazanirsin..

Allah herkesin kalbine göre versin..

Keşke tekrar üyelik almasaydın.. sessizce beklemen en doğrusu bence. . Ortada bi emek var.. tarifini gördüğüme de gerçekten sevindim çünkü hepimiz emek verdik boşa gitmesi üzücü olurdu. .

Keşke tekrar üyelik almasaydın.. sessizce beklemen en doğrusu bence. . Ortada bi emek var.. tarifini gördüğüme de gerçekten sevindim çünkü hepimiz emek verdim boşa gitmesi üzücü olurdu. .
Yok hippo tarife oy verenlerin hepsi yeni uyeymis cok yalnis yerlere götürmeye calisiliyor.ben boyle bir haksizlik yapacak bir insan degilim.bunu soylemek icin aldim.zaten gunlerdir burda pervasızca konusan insanlar yüzünden gercek anlamda psikolojim bozuldu.hayirlisi olsun.kendinize iyi bakın.hakeden kazansin

Herşey araştırılır ve ortaya çıkar.. herkes hakediyor bana göre. .. Bütün sofralar birbirinden güzel. . kısmeti olan kazanacak inş..

O kadar emekten bahsediyorsun...
Herkesin emegine o kadar saygin varken, surekli emek verildiginden bahsediyorken neden beni emek hirsizligiyla sucladın? Neden beni yemekleri kendim yapmadim diye zan altinda biraktin? Ne kadar emek verdigimi ne kadar yoruldugumu Rabb'im biliyor.. sofra kurmak kolay bisi degil. Bu yarismaya katılanlar bunu cok iyi bilir. Ben yorulmusum yapmisim etmisim. Gece 3e kadar burada konumu acmak icin ugrasmisim,sonra gelip bu yemekleri sen yapmadin demek,ne kadar doğru? Bana sordun sana 'evet ben yaptim canim'dedigim halde neden ablama sordun? Ben Polemik cikmasin diye buraya yazmadim. Ben hic üzülmedim mi acaba? Bana onca sey soylenirken hic mi kırılmadim?
Heer neyse Hak'tan hukuktan bahsederken keske birazda karsimizdaki insani da düsünsek..

88prenses22 oylama baslamadan sorgulamayip oylar birbirine yakin olunca sorgulamaniz hic iyi niyetli degil. bu yarismanin icindesiniz ve yeni farketmis olabilceginize inanmadim

keske oy degistirme hakkı olsaydi, rastgele incelemeden vermistim..
yercekimli karanfil tarifin tekrar eklenmis geç farkettim kunefen gonlumun birincisi :))

basarilar herkese..

Hepinizin ellerine saglık hanımlar

Oyumu kullandım.
Yayla çorbası ,içli köfte , şekep pare ...
Masa düzenide güzel masa kiminse eline saglık ...

Not : son sayfalara bakınca yarışmadan sogudum resmen , bende ortalık süt liman olmuştur diye düşünmüştüm ...

Son düzenleme:
çok yoğundum sadece beni etiketleyenlere yorum yazıp çıkıyordum
tarif ayrıntılarına dün gece bakabildim
hatta son katılan iki tarifi bile yeni gördüm
ayrıca tarif oylama başladıktan sonra dahil olmuş sanırım
yani önceden istesem de sorgulayamazmışım

teşekkür ederim

bu ne zor bi yarışmaymış ya, emek veren herkesin ellerine sağlık, seçmek çok zordu, hepsi de çooook güzeldi yeniden ellerinize sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…