Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Banlıyken cevap yazıyorsunuz diye kızıyorsunuz ama cevap hakkı doğuyor,kimbilir ne zaman geleceksin sabredemedim.
Üstteki mesajını okuyunca nasıl kızmayıp güldüysem aynen alttaki mesajında da gülümsedim.:KK48:
Zaten baştan beri amacın belliydi. Bu mesajlar delili.:ıslık:Bana bu kadar değer verdiğini bilmiyordum.:KK45:Bizler için çekimdi falan yoruldun bayağı.Yarışma için yapılan yemekle ,normal zamanda yapılan yemek aynı derecede mi oluyor anlamış oldun biraz.Katımayacağım desen de emek çektin ,emeğinin boşuna gitmesi nasıl bir his anlamış oldun:KK69: .Ama yiğidi öldür hakkını yeme yorumlarını beğenmesem de mutfakta iyisin.Beğenmediğim noktalar oldu ama tatlı miniğin hatırına yazmadım.
Benim o mesajı ne amaçla yazdığımı bilen biliyor ve benim becerikli olup olmadığımı tüm KK biliyor :rapci:,1.olamasam da genelde 2.yim .Enler yarışmasında aday gösterilmem,bu kategorilerde onlarca kişinin sen de katılsana hep iddialısın demelerinden (kendi tayfam değil)tamamen anlaşılıyor.:KK76:

Aynen dedigin gibi yazsan olmuyor
Yazmasan olmuyor.
Mevzu da zaten senin 2. Liklerin
Enlerde aday olup olmadigindi.
Bunu da hali kaydirmaz uzerinde sunum yapan, 38 yasinda mukellef bir sofra hazirlayamayan bir uye soyluyor.

Iyi olun, basarili olun
1. Likleriniz de olsun. Ama kimseyi hedef haline getirmeyin ok.
Kimsenin uzerine basmaya calismayin.
Efendi gibi yarisin..

Asil amacinizi kendinize saklayin.
Gunah almayin iftira atmayin.

Iyi kandiller.

Neler olmuş burda böyle :/
Bence bazı katılımcılar tam yarışmayı algılayamıyor.
3 tarifse 3 tarif paylaşıp masaya 7 tarif koymak saçma. Hatta bi ara sütlü tatlılar kategorisi vardı bi üye hamurdan çanak yapıp içine krem şanti sıkmıştı buda bana saçma gelmişti. Bi krem şanti eklendi diye mi sütlü tatlı sayılıyor. Bence bu gibi şeylere açıklama getirilirse bu denli karışıklık olmaz.

20170621_194743_Richtone(HDR).jpg

pinkstrap pinkstrap hodrimeydanına cevap veriyorum. :rapci: Hemide glutensiz :21:

Neler olmuş burda böyle :/
Bence bazı katılımcılar tam yarışmayı algılayamıyor.
3 tarifse 3 tarif paylaşıp masaya 7 tarif koymak saçma. Hatta bi ara sütlü tatlılar kategorisi vardı bi üye hamurdan çanak yapıp içine krem şanti sıkmıştı buda bana saçma gelmişti. Bi krem şanti eklendi diye mi sütlü tatlı sayılıyor. Bence bu gibi şeylere açıklama getirilirse bu denli karışıklık olmaz.
Nevreste Nevreste ye sorduk.. 3 tarifin açıklaması yapılacak onun dışında masanızda başka yemekler de olabilir dedi.. yani yarışmaya aykırı bişey yok cnm :KK66:

Nevreste Nevreste ye sorduk.. 3 tarifin açıklaması yapılacak onun dışında masanızda başka yemekler de olabilir dedi.. yani yarışmaya aykırı bişey yok cnm :KK66:
Hmm öyle mi
Ama herkesin standartları farklı ya bazıları çok abartmış masaları haliyle.
Birde mesela sütlü tatlılarda krem şantinin sütlü tatlı sayılması saçma geldi bi tutarsızlık var :)

Hmm öyle mi
Ama herkesin standartları farklı ya bazıları çok abartmış masaları haliyle.
Birde sütlü tatlılarda krem şantinin sütlü tatlı sayılması saçma geldi bi tutarsızlık var :)
O kısım beni ilgilendirmez. . Editörün onayına düşüyor kabul ederse yarışmaya katılır. .

X