Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .

gerçekten çok rahatsızım bana tek tek buldurmayın.. "şu yaşa geldim böyle sofra hazırlayamam" muhabeetinin üzerine karanfil de "siz buna sofra mı diyorsunuz" lafının üzerine çıktı zaten bu olay.. sizi sahalarda görmek isterizden sonra da konuyu açtı sofrasıyla.. hayal dünyamda canlandırmıyorum ya da sizi sizden nefret edecek kadar çok tanımıyorum endişelenmeyin..

Inslalah değişmez canım ilkokul çok önemli..

Hayır ben onu demiyorum. Sayfada yazdığımız olay farklıydı, evet açıkça oraya yazmam yanlıştı yönetime yazabilirdim ama dayanamayıp yazdım. 2 ayrı yarışmacının aynı masa aynı ürünleri kullanmaları bende acaba oluşturdu ve bu nedenle çoğu da acaba beraber yapıyorlar mı sorununu dile getirdi. Kim olsa aklına bu gelir. Yiğidi öldür hakkını ver karanfilin masası güzeldi kimse eminim kötü düşünmedi. Künefe masada olmamasına rağmen acaba birisinden yardım aldı mı konusu bile söylenmedi çünkü kendisinin yaptığına inandık. Olayı anlamadan saldırmaya geçildi.
Nefret edilecek bir şey yok, benim düşüncem bunlar. Ama masayı kiskandilar yaftasi asla ama asla kabul edemem.

sevgili Lunya, yaklaşık 10 senedir bu forumdayım.. bir avuç insan hariç gerçekten nefretimi kazanan bir üye yok bu forumda, o da 10 yılın tortusu olsun o kadar.. o yüzden bugün seninle yemek konusunda tartışsam, yarın yaptığın herhangi bir yemeğin tarifini girip sorarım sana.. kin gütmem.. ben sana kalkıp da "lunya sen böyle masa kur da görelim" tarzı bir yaklaşım sergilesem ve sen o masayı kursan, ben gelip "helal olsun"u yapıştırırım zira yapmışsındır.. ben diğer konuda meydan okuyup da karanfile helal olsun diyen kimseyi görmedim mesela, sen gelip "olmamış" dediğinde hop diye beğendiler :) ne olmamış mesela? 10 tane daha iyi künefe diyorsun, ben gizli takipçiniz olarak bütün yemekleri inceliyorum (zira yemek yapmayı seven biriyim) bu kadar kabıyla, şekliyle ve görüntüsüyle iyi künefe görmedim.. ha karanfil kendisini fazlasıylaaaa iyi savunur, onu savunmak için yazmıyorum böyl bir tartışmayı EmiraSalih için de yapardım, öteki konudaki arkadaşı da hiç görmedim.. körü körüne dedemi savunmam zaten :)

Ben tüm beğendiğim masalara öyle yorum yapıyorum çünkü.
Künefe kötü demedim ben ama istiyorsan gösteririm çünkü 13 yarismadir burdayım gördüm , hatta biri yoreseldeydi.

Ben tüm beğendiğim masalara öyle yorum yapıyorum çünkü.
Künefe kötü demedim ben ama istiyorsan gösteririm çünkü 13 yarismadir burdayım gördüm , hatta biri yoreseldeydi.

işte sorun da iletişimsizlikten çıkıyor zaten, bende bütün bebekleri "çirkin şey" diye severim ama burada birinin bebeğine çirkin desem yerler beni :)

diğeri de tercih meselesi, ben görmediğim için en iyisi dedim sen görmüşsün.. ben kızartma içli köfte severim, sen haşlama seversin.. ben kendi görüşümü yazıyorum, sen şaka mısın diyorsun.. belki samimi olsak birbirimizin dilinden anlar o şekilde karşılık veririz ama bilmeyince tartışma ve ban kaçınılmaz oluyor..

Hanımlar selam:)
13 tarif yok muydu 12 ye inmiş ben mi yanlış hatırlıyorum
Ay turkuaz beni bi gülme aldı, sanki bu sahneyi hatırlıyorum , yine aynı böyle sormuştun
Yine ben cevap vermiştim.

Karanfil diskalifiye edildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…