Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Kendimi kac gündür tutuyorum ama artik dayanamadim.kız sen ve tayfan daha düne kadar "kk dan atılanlar bu sebepten atilmadi mi?? Yönetim açıklama yaptığı halde durmamislar" gibi savunmaya tartismaya girmiyor muydunuz?? Kendinle cok fazla celisiyorsun karanfilcik. Evet amacinizin,özellikle senin amacinin bağcı dövmek olduğunu herkes anladi zaten burda.işin içine kendi emeğin girince,bi haksızlık olduğunu düşününce nasil da aslan kesiliyorsunuz ama !! :))

Ayrica sabahtan bu yana gelip baskalari savunuyor seni.noldu kizzzz korktun mu???korkma kimse senin kadar cirkef bi insan degil şu platformda.iyi niyetli insanlarla dolu burasi.belki sende bu yuzden korktun.kendinle celistigin icin korktun.insanlara zarar verdiğin icin sabrini zorladigin icin korktun.ayrica ve ayrica şunu da belirtmeden gecemiycem, bizi yönetime karşı gelmekle itham edip ,şu konulara daldigin gunden beri israrla "kkdan atilanlar bu sebeple atilmadi mi??vay efendim şöyle böyle olmadi mi??" papağan gibi tekrarladin durdunn.ortada bir sorgu varsa oda senin yaptigindir.gelip bizi ordu halinde yuklenmekle sucladiniz sen ve tayfan...bdv de konu açıp,bütün uyelere gaz verip bi üyeyi ve konularini tabiri caizse linc etmeye çalıştınız ordu halinde halbuki.bu kadarda celismeyin yahuu.gelip burda bize ahkam kesecek yüzün kalmamasina ragmen ısrarla debeleniyorsun.neyin cirpinisi bu guzelim,neyin hinci,neyin kuyruk acısı..ustünden aylar gecmesine ragmen temcit pilavi gibi ısıtıp ısıtıp yönetimin önüne suruyorsun olayları.. hala bi yönetimi sorgulama pesindesin.o kadar ağrına gitti madem,sende defolup gitseydin neden döndün?? Sana dön diye yalvaran olmamisti halbuki..Onlarin icinde sende vardin halbuki... olmadi maalesef,soylediklerin birbirini tutmadı,altını dolduramadin...3 hayir la ugurluyoruz seni :KK70:

Haa Ama seni takdir ediyorumm bir konuda..nasil basardiysan yaninda sana deli gibi yaranmaya çalışan bi üye var.senin dokuntulerini topluyor nede olsa.birazdan oda damlar buraya.adını telaffuz etmeme gerek yok.burdaki 3 5 üyeye sığınıp gündemde kalmaya calismak icin yagcilikta sınır tanimayan bi uye kendisi alti üstü.kendine örnek alacagin insanlar "yaa nogglacaaggdiii b.k mu akacaagggddiii" gibi mahalleye agziyla konusan insanlar olmasin bence canim benim.dilersen sana örnek alabilecegin baska insanlar gosterebilirim.benden sana bir hayat tecrubesi..birilerine yaranmaya calisarak asla bir yere gelemezsin.kendin ol,kendin bir yerlere gelmeye calis.benim senden umudum hala var basarabilirisn inaniyorum :super:

kimden bahsettiniz bu cirkin ithamlarinizla derhal cevap bekliyorum!

isim verin isim.
sabahtan beri dokuntuleri toplamaya calisan insanmis.ne kadar çirkin bir tabir. kazene ben yazdim. birde office yazdi sonra konuya. kimden bahsediyorsunuz acik yazin acik.
Aaaa sorry...ben baskasindan bahsetmistim ama senin üstüne alman cok ironik :))

Sorun yok o kendini anladi damlar birazdan cinimss

Aaaa sorry...ben baskasindan bahsetmistim ama senin üstüne alman cok ironik :))

Sorun yok o kendini anladi damlar birazdan cinimss
Allah askina canims nedir ya. ironik olan ne kimden bahsediyorsaniz duzgunce yazarsiniz bu ne boyle. ne office ne ben bahsettiginiz ithamlarda degiliz. uzatmiyim diyorum habire yaziyorsunuz da yazıyorsunuz ben sahsi olarak kazene yazdim hepsi bu karanfil'in kimsenin savunmasina ihtiyaci yok. savunulacak bir durum da yok. sacma sapan yazarak nereye varmaya çalışıyorsunuz hayretlik ya.

Kötü olmuş :cry:Son sınıfıda okutma imkanın olsaydı keşkeo_ONasip canım hakkında hayırlısı olsun:KK60:Yine de 3 yıl sen onlara vereceğini vermişsindir bundan sonra zorlanmazlar:KK45:
Öğrenciler için zor oluyor bizim için de :KK43: inşallah öyle olmuştur bu yıl zorlanacakalrini düşünmüyorum inşallah tabi..

Allah askina canims nedir ya. ironik olan ne kimden bahsediyorsaniz duzgunce yazarsiniz bu ne boyle. ne office ne ben bahsettiginiz ithamlarda degiliz. uzatmiyim diyorum habire yaziyorsunuz da yazıyorsunuz ben sahsi olarak kazene yazdim hepsi bu karanfil'in kimsenin savunmasina ihtiyaci yok. savunulacak bir durum da yok. sacma sapan yazarak nereye varmaya çalışıyorsunuz hayretlik ya.

elhamdulillah "cınıms" modunda konuşan bir ergenden öğreneceğim ne hayat tecrübesi, ne de referans olacağı kişiye ihtiyacımız var.. kaldı ki konu "bu kadar yemeği yapamazsın" iddiasıydı, yapılabilindiği de gösterildi.. ay hadi inşallah bu savunma ile 2 point daha üste çıkarım popülerlik konusunda :KK53:

Allah kolaylık versin canım:KK19:Bu yıl tüm güne geçen şehirler var bu sebeple okul değişiklikleri çok olacak gibi görünüyor..
Bizim de 2019 a kadar bütün okullar geçecek diye yazı geldi. Haliyle burada da değişiklikler olacak..

elhamdulillah "cınıms" modunda konuşan bir ergenden öğreneceğim ne hayat tecrübesi, ne de referans olacağı kişiye ihtiyacımız var.. kaldı ki konu "bu kadar yemeği yapamazsın" iddiasıydı, yapılabilindiği de gösterildi.. ay hadi inşallah bu savunma ile 2 point daha üste çıkarım popülerlik konusunda :KK53:
Allah aşkına hangi zaman diliminde olay bu kadar yemek yapamazsın oldu? Konuya ilk yazan bendim. Ne yazdığımı çok çok iyi biliyorum. Derdim ne yemekleri nede sofrasıydı. Yapılamayacak şeyler değil olay başka iken nereye bagladiniz :110:

yağcı seni :KK53:

Bizim de 2019 a kadar bütün okullar geçecek diye yazı geldi. Haliyle burada da değişiklikler olacak..
Benim oğlumda 2. sınıfa geçti.Onun için korkuyorum en azından 3. sınıfa kadar aynı öğretmen ve okulda okursa iyi olur diyorum.Gerçi bizim tayin durumu var ama yine de burada kalırsam değişsin istemem.Tabi nasip yapacak birşey yok..

X