Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Sen seve seve gelirsen biz de seve seve yazışırız
Sen geceye ne yapacaksın karar verdin mi?Nevroşun hamaratlığı üstünde yine
Gerçi çoğu zaman kahvaltılık yiyorlar ,benden duymuş olma ama
Melemen yapacam kahvaltılık değil bizimki ana yemek niyetine

Sırf moralim düzelsin diye gelip burayı okuyorum bazı bazı:) valla da düzeliyor @Nevreste N Nana
Kim bozdu moralini bakayım

Sen bizim tatlı sohbetimize diziyi tercih ettin
Gitsin dizi izlesin, sonra gelsin trip atsın

Aynı anda mi yazmışız ne :)

Siz de şakadan hiç anlamıyorsunuz,lap top ende değildi,telle yazmakta uğraştırıyor diye şeyettiydim,yoksa gözüm üstünüzde

Kız ne utanmasi, hanım hanımdan utanır mi

Bizim tayfamıza katıl ,herkese açık bizim tayfa .Gerçi çekemeyenler var ama olsun
Anten taktılar o da işe yaramamış

Sen seve seve gelirsen biz de seve seve yazışırız
Sen geceye ne yapacaksın karar verdin mi?Nevroşun hamaratlığı üstünde yine
Gerçi çoğu zaman kahvaltılık yiyorlar ,benden duymuş olma ama
Kız inanma makarnadir o makarna

Bende menemen mi yapsam acaba diye düşünüyordum ,iyi fikir
Ben yine yumurta baslayayim

Bu yıl ben çok tembelim ya geçen yıllarda poğaça neyin yapıyordum bu yıl ramazan bitti ben daha 321 poğaça yapacam adamı yumurta haşlaması ile uyutuyorum
Ben de 1 kere poğaça yaptım ama hamurişi pişi,börek ,el yapımı makarna ve kuru yufkadan börek çok yaptım .
Bizimkiler yumurta haşlaması yemiyorlar sahurda,gerçi normalde de fazla sevmiyorlar

Bu yıl ben çok tembelim ya geçen yıllarda poğaça neyin yapıyordum bu yıl ramazan bitti ben daha 321 poğaça yapacam adamı yumurta haşlaması ile uyutuyorum
Ne uyutması. İç sesini biliyorum ben senin hep "eşim aman sağlıksız şeyler yemesin. Un, şeker fana tüketip hastalık kapmasın, hep yumurta haşlayıp yedireyim ki sağlıklı olsun " diyor

Ben de 1 kere poğaça yaptım ama hamurişi pişi,börek ,el yapımı makarna ve kuru yufkadan börek çok yaptım .
Bizimkiler yumurta haşlaması yemiyorlar sahurda,gerçi normalde de fazla sevmiyorlar
El yapımı makarna dedin bana fikir verdin yarın geceye yapıyorum evde yapılmış var

Ne uyutması. İç sesini biliyorum ben senin hep "eşim aman sağlıksız şeyler yemesin. Un, şeker fana tüketip hastalık kapmasın, hep yumurta haşlayıp yedireyim ki sağlıklı olsun " diyor
Sen şimdi bana sağlıksız besleniyorsunuz ,un şeker falan tüketip hastalık kapıyorsunuz ,sağlıksızsınız mı demek istiyorsunKızım sana söylüyorum gelinim sen anla mı diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…