Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Canım inan 2 hafta sonra ne yaşayacağım bilmiyorum.Belki tayinimiz çıkar belki çıkmaz Malatya'ya gezmeye giderimAma ne olacak bilmiyorumÖnümü göremiyorum
Nereye gidiyorsun
Ablamlar Fethiye ayarlamış, yine beraber gidelim diyorlar ama ayarlayabilirsem İnşallah, çok istiyorum bende

Öğlene kadar uyurum yazmıştın az uyumuşsun
Yemeğini bugün mü yapacaksın?
Coco ile yazdıklarınıza katılıyorum
Hedefim oglendi ama sanırım bende anca bu kadar oluyor, bünye uykuyu pek sevmiyor
Bugün yapmak istiyorum ama fazla kalabalık, misafirlerin önünde çekebilir miyim bilmiyorum

Hedefim oglendi ama sanırım bende anca bu kadar oluyor, bünye uykuyu pek sevmiyor
Bugün yapmak istiyorum ama fazla kalabalık, misafirlerin önünde çekebilir miyim bilmiyorum
Benim eşimde hafta sonu olsa da yatsam öğlene kadar diyor,hafta sonu olunca da erkenden kalkıyor
Yarın sınava gireceği okulu önceden bakmaya gittiler,bir şu sınav stresi geçseydi?
Bir bahane bulacaksın artık,bir arkadaş iftar masası düzeni istedi benden vs ,veya bir arkadaş takılmak kıskandırmak içn çekiyorum ,fikir amaçlı vs.Yalan değil sonuçta

Ailemden ne zaman sakladım, şimdide haberleri var
LYS zamanım aklıma geldi, stresten dudağımda yaralar çıkmıştı

Arkadaslar,hepimiz bir umut bu yarışmaya katılıyoruz.yoruluyoruz,emek veriyoruz,kendi başımıza guzel birşeyler cikartmaya çalışıyoruz.....belki cebimizdeki son paramizla malzeme alıp umutla zahmetle birincilik icin hepimiz bekliyoruz..ama eğer ki,yarışmaya annesinin veya akrabasinin veya arkadasinin emekleriyle katılırsa biri,asla ama asla hakkimi helal etmiyorum.aglayanin malı gulene yaramazmis.artik kisinin tamamen vicdanina birakiyorum.eminimki çoğu arkadaslarimda benimle ayni gorustedir.cok büyük bir vebal olur.insallah böyle birsey yapan veya yapacak olan yoktur.şahsım adına söylüyorum ki,ben yorgunluktan masami bile susleyemedim.buna ragmen biri kalkip annesinin veya baska birinin emekleriyle katilirsa dedigim gibi ne bu dunya da ne de ahirette hakkim helal değil.(bu mesajda burda dursun.nolur nolmaz dusuncelerim bilinsin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…