Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Şımartmamak için öyle söylüyormuş
Bu erkeklerin şımartmamak için uğraşı nedir anlamıyorum. Insan eşini şımartmıcakta kimi şımartıcak? Şımarıpta napıcakmışsın sanki?? Ayy kusura bakma nevroş.. eşin bulmuş senin gibi maharetlisini, koskoca yemek bölümünde editörsün sen.. resmen nankörlük yapıyo. .

Ay beğendiğini gordum tamda ben sana yazcaktim .eee nasil tadi tam tarif aliyim
Hemen detaylica anlatayım kuzum :)))
Esim 2 dilim almis yarimini yedim.yani tatliya da haksizlik etmek istemem ama,benim damak tadima uymadi pek.yani yenilebilir tadi güzel ama,hani öyle canimin isteyeceği bi tatli kategorisine giremedi kendisi.birde @frifri nin tarifini deniycem.bakalim nasil olacak tadi.sütlü sekerli yufka hakikaten.ama extra degisik bi tat da var icinde.:))))))

Sütlü tatlı mi seversin normalde serbetli tatli mi

Tamam yicem ben bu gullactan dur sen
Ye kuzum yorumunu merak ediyorum yaa icinde gül suyu var dediler ama hani bir ispartali olarak iyi bilirim gulsuyu gul serbeti falan filan ama,sanki gul suyu gibi degilde icinde farkli bi tat var gibi değişik:) belkide ben ilk defa yedigim icin alisamadim.bide sen tat bakalim

Yedigim gun sana yaziciiim tatlim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…