Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
İnanmıyorum.. Resmen hiçbiri yok.. bende dikkat etmiştim çorbayı kasede göremedim diye.. diğerlerine o kadar dikkat etmedim. Bide arkadaş Kuşbakışı detaylı foto yok yazmış .. neden yapmış k böyle bişeyi??
Belki tariflerin masada olmasi gerektiğini bilmiyordur neticede ilk defa katiliyor ya,eksik okumuştur yalnış anlamis olabilir.oncesinde tarifleri cekmistir.baska bir gun de farklı bir menuyle masanin fotosunu cekmistir.bilemedim

İnanmıyorum.. Resmen hiçbiri yok.. bende dikkat etmiştim çorbayı kasede göremedim diye.. diğerlerine o kadar dikkat etmedim. Bide arkadaş Kuşbakışı detaylı foto yok yazmış .. neden yapmış k böyle bişeyi??
Gerçi nevreste de soylemisti ona tariflerin sofrada olmasi gerektigini simdi hatirladim.ben bütün tarifleri koyamam gibi birsey demisti sanki o muydu acaba o??

Gerçi nevreste de soylemisti ona tariflerin sofrada olmasi gerektigini simdi hatirladim.ben bütün tarifleri koyamam gibi birsey demisti sanki o muydu acaba o??
Ilk sayfada açık be net yazmış kazen.. neyse.. kısmet. . Sofrası da güzeldi aslında..

Ilk sayfada açık be net yazmış kazen.. neyse.. kısmet. . Sofrası da güzeldi aslında..
Oyle tabi hayirlisi.önümüzde ki yarismalara yine katılır.yeni katıldığı icin yalnis anlamış olabilir kuralları.insallah kendisini yine rakibemiz olarak bekliyoruz :KK45::hamarat:

Ee bu durumda benimde aklima bisey takildi:KK64:benimde soframda mesela hepsi ayni yerde degil yani daha iftar olmadan cektigim icin ayri ayri koyup ayni masada sergiledim.yani ayni anda masada degiller sorun mu simdi bu :KK64:
Yaptigin bütün tariflerin ayni masada olduğu tek bi foto dahi varsa yeterli canim.ayri ayri gostermek için cekersin konuya yuklersin.ama hepsinin bir masada bulunduğu 1 fotografta olmasi lazim diye biliyorum.tabi yine Nevreste Nevreste bilir en dogrusunu.ben emin degilim yalnis yonlendirmiyim

Son düzenleme:
Yaptigin bütün tariflerin ayni masada olduğu tek bi foto dahi varsa yeterli canim.ayri ayri gostermek için cekersin konuya yuklersin.ama hepsinin bir masada bulunduğu 1 fotografta olmasi lazim.tabi yine Nevreste Nevreste bilir en dogrusunu
Ayni anda yok ama ayni masa duzeninde var fotoğrafları

X