İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Bugün sabahtan bismillah dedim bakalım.

Sabah 11
Patates salatası yedim

Bugün hacamat yaptıracağım o yüzden hayvansal gıda almıyorum.

Sabah tartilmayi unuttum yarın tartıldım olur mu ?

Ayy çok teşekkür ederim. Sizde çok güzel kilo vermişsiniz. Maşallah tebrik ederim👏👏🥰🤗 Bu hafta kupa sizde bence👍💪🏃‍♀️💃
Birimiz hepimiz için 🥰
El ele daha iyiye 😂😂
Oyunuzu bana verin 😅😅
40 kilo ya yakın vermişsiniz. Kaç ayda verdiniz. Çok güzel vermişsiniz tebrik ederim. 🤗👏👏👏
Ben al ver uzun bı yolculuk en üst sinirim oydu onu paylaştım o yüzden

Sabah 11
Patates salatası yedim

Yarın olsun bu hafta 🤗 pazartesi günü sonraki tartılar unutmayalım ☺️ yarın liste güncelleme yapicam

günaydın canım bu hafta her şey üst üste gelince buraya pek gelemedim kusura bakmayın lütfen
ev aksaklıkları bitmeden anacığım hastaneye yatıyor bugün bende evi temizliyorum bugün bu hafta pek aktif olamayabilirim annem ameliyat olacak hastane de kalacağım bir yanimda evde çocuklar da kalacak zor bir hafta beni bekliyor çok üzgünüm herşeyin başı sağlık gerçekten napcam blmyrm 😓😥😓😥😥😥😥
Çok geçmiş olsun cnm 😓 rabbim şifa versin 🤲 yarın baskül atabilirsen yarın güncelleme yapicam iki kişi baskül paylasacak yarın ☺️

-650 🥴 öğlen unuttum paylaşmayı 🙈

IMG_20210531_122143.jpg

Sabah
11
Patates salatası

18.30
2 servis kısır

Hayvansal gıdaları yiyemiyorum aslında yeşillik de olsa olurdu ama şimdi aklıma geldi . Çocuklardan aklıma gelmedi.

Sabah 11
Patates salatası yedim

Yarin inşallah ben de hacamat yaptıracağım öncesinin perhizini yapamadim şehir dışındaydım bugün döndüm yaptırdıktan sonra dikkat edicem. Insallah

X