İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Baskül paylaşımı şart canım 😍 yarın paylaşirsiniz 🤗
IMG20210601072734.jpg

Ayy eriyorum maşallah 😅😅😅
Geçen hafta 82.5
Fark 2 kg 🥰🥰🥰

Selam arkadaşlar ben 1,5 ay önce dogum yaptim ve üzerimde kalan dogum kilolarimi vermek istiyorum sizin gruba katilmak istiyorum sartlar neler bilmiyorum araniza alirsaniz sevinirim
hoş geldiniz pazartesi günü tarti günüydü ama bugun de atabilirsiniz liste bugün güncellenecek 🙂

Yarin ben de paylaşım yapayım mi canım esimin memleketindeydim çok kötü besledim Üstü ne yolculuk da baya artı.cikicam ama hacamatla perhize geçicem inşallah ilaçları da atarim bu şekilde vucuddumdan Ikra meyra Ikra meyra
Tabiki canım çok geçmiş olsun cnm

Selam arkadaşlar ben 1,5 ay önce dogum yaptim ve üzerimde kalan dogum kilolarimi vermek istiyorum sizin gruba katilmak istiyorum sartlar neler bilmiyorum araniza alirsaniz sevinirim
Merhaba hoş geldiniz aramıza 🤗 her pazartesi günü baskül paylaşımı var 🤗 başlangıç kilonuzu yazın ve hedefinizi yazin. Menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 bol eksiler olsun 💃

Merhaba hoş geldiniz aramıza 🤗 her pazartesi günü baskül paylaşımı var 🤗 başlangıç kilonuzu yazın ve hedefinizi yazin. Menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 bol eksiler olsun 💃
Hoşbulduk 😊tmm pazartesi günü tartilip paylaşirim yarin tartilip tam kilomu yazarim
Bugün sabah 2dilim kizarmiş tereyagli balli cavdar ekmegi yedim aralarda bitki cayi 1 tane muz 1 tane nektarin yedim
Simdi 1 porsiyon yogurtlu bakla ve 2 kücük dilim Pizza yedim Emzirdigim icin if pek yapamiyorum 1,5 ay önce sezeryanla doğum yaptigim icin spora henüz baslamadim

X