İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Teşekkür ederim
Tebrik ederim canım
Evet canım çok etkili. Tadıda güzel. Ben yeşil elma yada ayva kiraz sapı kuşburnu tane karabiber ve karanfilde tarçın da ekliyorum. Bayağı karışık oluyor ama etkili
Son hedefim 60 canım. Umarım hedefime ulaşabilirim
Kilolarımız çok yakın canım. Benimde hedefim 60. İnşallah hep birlikte hedefimize sağlıklı bir şekilde ulaşırız
Azminiz bol.olsun kızlar
Teşekkürler
Çok yoğun çalışıyorsun canım. Allah kolaylıklar versin işlerinde.

Merhaba canim baskül paylaşımı yaptinmi

Maalesef hic verememişim . Diyetisyenle görüştüm vücudun If ye cok alısmis o yuzden farkli program verdi. Ben morali bir toparlayayım tekrar başlayacağım
Saati değiştirdiniz mi hiç arada açlık saatini değiştirin ben yıllardır yapıyorum hiç sorun oluşmadı kilo durursa diğer hafta 16/8 .yine durursa bir günlük 20 saat 4 saat beslenme bunu iki gün yaparım yine bu defada 18/6 yaparım döngüyü değiştirin

İlk gün bugün saliya kadar yakarsınız bugünu unutun

Saati değiştirmek degil ama benim ciddi bir şekilde spor yapmam gerekli...Çok yoğun olunca yapamiyorum biraz bu konuda çeki-düzen vermeliyim

Evettttt haftanın yıldızını RESEN -2 kilo verdi haftanın 7 yıldızını aldı tebrikler canım

Kalp alan arkadaşları tebrik ederim haftaya bol eksiler olsun kizlar

Moon Light cad_02 S Smr3535 @Afeera T tatlu baskül paylaşımı yapmadınız 3.haftada silecem bilginizi

bugunku menum,
sabah 10.30
bol cig ispanak, 2 haslanmis yumurta, 1 dilim gouda peynir, 5 zeytin, 2 ceviz ve yesil cay
ara 1 sutlu sade turk kahvesi, 2 kayisi
aksam 18.30
1 tabak taze fasulye, 1tabak etli patatesin sadece etleri, 1 dilim kepek ekmegi
su 2 lt, 2.5 lt ye tamamlamaya calisacagim
spor 30 dk 30 day shred

Merhaba canımbenim çalışmıyorum evdeyim hep ama hastane saglikocagi tahliller vs kosturuyorum diyet sayfası olduğu için konu dışına çıkmak istemedigimden detaylı yazmıyorum teşekkur ederim yinede
Evettttt haftanın yıldızını RESEN -2 kilo verdi haftanın 7 yıldızını aldı tebrikler canım

Kalp alan arkadaşları tebrik ederim haftaya bol eksiler olsun kizlar
Çok teşekkür ederim diğer arkadaşlarımıda tebrik ederim inşallah sağlıkla hepimiz çabucak istediğimiz kilolara ulaşırız

günaydın kizlar dünki menü
16/8
kahvaltı bir dilim ekmek ile 5 yemk kaşığı kuymak
ara öğün kefir ve 2 tam ceviz

akşam da 1 dilim ekmek ve yumurtalı ıspanak ve 4 yemek kaşığı yoğurt

3 litre su içtim 15 bin adim attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…