İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Çok geçmiş olsun tabaklarin nefis görünüyor

Benim menümde şöyleydi.bugun ilk öğünün baya gec oldu malesef.
Uyanınca bir büyük bardak su
13 de sade türk kahvesi 2 tane gün kuruşu
15 de ıspanaklı yumurta l, 3 kaşık yoğurt ve 1 küçük dilim ekmek
17 de 2 tane hurma bitki çayı
17 da 3 kaşık pilav
2.5 litre su
45 dakika leslie ve 15 dak bacak egzersizi yapıldı

Çok geçmiş olsun canim,,maşallah arkadaşlar hep sporcu yaaa
Geçmiş olsun canim,ben regl ken iştahım çok açık oluyor yaaa

Kahvaltiyi biraz zengin tutacagim artik
İlk öğün 9 da yapsanız aksam aksam 17 de kapatsaniz olurmu bu düzen size yada 8 sabah akşam 16 da kapatsaniz da olur önemli olan acilk pencerenizi bozmayın 16 saat yada 18 saat aclikta bozmamaya çalışın
9 olmuyor maalesef, ancak 8. Haftasonu da cok erken oluyor iste, soyle yapabilirim. Hafta ici 16/8 haftasonu 18/ 6
Gecmis olsun.

İyi akşamlar hanımlar bugün öğlen canım birşey yemek istemedi 13:30 gibi 2 dilim tam buğday ekmeğine birazcık zeytin ezmesi sürüp yedim
Akşam 19:30 da 5 küçük tavuk köftesi,1 domates,100 gr kadar yoğurt

2 saat orta tempoda yürüyüş, 30 dk Leslie,15 dk yağ yakıcı egzersiz yapıldı. 3 litre de su içtim.
Bugün donutlar,yaprak sarmaları,kısırlara hayır dedim bir lokma bile almadım kendimle gurur duyuyorum

Sağol canım çok teşekkür ederim sanada geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canımbenim
Çok geçmiş olsun canim,,maşallah arkadaşlar hep sporcu yaaa

Geçmiş olsun canim,ben regl ken iştahım çok açık oluyor yaaa
Tesekkur ederim kuzucum benim ilk agri mideme vuruyor sonra kasiklarima ve çoğunlukla istifa ediyorum . İstifra etmektende korktugum içinde pek bisey yememeyi tercih ediyorum ilk gun

Ben bu hafta biraz saldım maalesef. Az spor bol kaçamak bu hafta çok eksi beklemiyorum. Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin
Sanada geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım dikkat ete fazla zorlama bu arada menüler harika Ikra meyra

Gunaydin ben de artik tam olarak basliyorum.
Bugunku kilo 68.8 ( regl olacagim icin biraz odem oldugunu dusunuyorum)
Hedef kilo 60
Haftada 1 kiloya yakin vermek istiyorum.
Haftada en az 4 gun spor yapilacak.
Gunde en az 2.5 lt su icilecek.
Su anki hayat tempomda yapabilecegim ilk etapta 16/8 ve 14/10 olacak. Bir de insulin direncim oldugu icin ilk seferden sert baslamak istemiyorum.
Insallah beraber hedefimize ulasiriz

evet rgl in etkisi çok oluyor ve sabah erken uyanıp tartılmanında daha vücut şişken tartılıyorum ben sabah evden erken çıkmak zorunda olduğum için ama birlikte başaracağız

Herkese günaydın.
Geçen hafta:68.8
Bugün:67.4
Fark:1.4kg
Hedef:56
Ben bu fotoğraf eklemeyi bir türlü yapamadım. Dosya ekleme kısmı da açılmıyor üstteki kareyi tıklayıncada fotoğrafı sürükle veya bırak yazıyor ama hiçbir şekilde ekleme yapmıyor yada ben yapamıyorum

Uygulamadan degilde googleden gir kk ya ozaman ekleniyor altta dosya ekle bölümünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…