İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Şuraya utanarak dün yediklerini yazayım
16/8
13.00 1 tane patatesli yumurta
15.00 da 1 fincan yeşil çay
19.00 da 1 ev yapımı hamburger
20.00 5 tane fındıklı muska tatlısı
2.5 litre su
20 dk egzersiz
15 dk tempolu yürüyüş

Hadi beni linç edin

16/8
2.5 litre su
20 dk egzersiz
15 dk tempolu yürüyüş

Hadi beni linç edin
Linç yok 😄 ups ! kaza olmuş. Birşey olmamış gibi ertesi gün sağlıklı beslenmeye devam...💪🏻😄

16/8
2.5 litre su
20 dk egzersiz
15 dk tempolu yürüyüş

Hadi beni linç edin
linç mi çok güldüm Allah ta seni güldürsün 😂 1 defalık olmuş olabilir önemli olan battı balık yan gider dememek sen güzel beslenmeye ve spora devam et gerisi kendiliğinden gelir 🤗

16/8
2.5 litre su
20 dk egzersiz
15 dk tempolu yürüyüş

Hadi beni linç edin
Bugün iyi beslenirsin yarın tartıya yansimasin 🤗

Yerken aklima geliyorsunuz ohanet ediyorum kızlara diyorum🤣
ben kendi adıma konuşmam gerekirse 5 6 yıldır kadınlar kulübü diyet sayfalarını tek tek okudum ama ikra meyra nin diyet sayfası çok samimi içten yani bir geldim enerji moral hepsi geldi bana iyiki geldim misal kaçamak yaparsam bilyrm ki moral vercek teselli edecek arkadaş var 🤗😊😍

ben kendi adıma konuşmam gerekirse 5 6 yıldır kadınlar kulübü diyet sayfalarını tek tek okudum ama ikra meyra nin diyet sayfası çok samimi içten yani bir geldim enerji moral hepsi geldi bana iyiki geldim misal kaçamak yaparsam bilyrm ki moral vercek teselli edecek arkadaş var 🤗😊😍
Yaa çok tatlısın 😍🥰 tesekkurederim hepimiz birimiz birimiz hepimiz için buradayız yaza fit olmak için 💪👏💃🧿🧿💙💙

İyi akşamlar kızlar. Günün özetiyle karşınızdayım.
11 ocak 16/8
Sabah 11.45
1 yumurta ve biraz hindi füme ile omlet
5-6 zeytin
1 salatalık
1 yk ev yapımı kahvaltılık sos
2 parça peynir
2 bütün ceviz
Akşam 17.00
4 kaşık pırasa yemeği + 2 kaşık yoğurt
6 tavuk kanat + yeşil salata
3 tane baklava :olamaz: ile 17.30 da günü bitirdim. Sabah 5000 adım attım, yatmadan da yarım saat eliptik bisiklete binerim. Yalnız bugün bütün gün dışarıda olduğum için neredeyse hiç su içmedim. Yatmadan en azından 1 buçuk litreye tamamlamaya çalışacağım. Bu arada yarın tartı günü. Uzun zamandır tartıya çıkmıyorum, hem çok korkuyorum hemde çok heyecanlıyım burada güzel bir başlangıç yapacağım için.

Iyi aksamlar :KK24:

ilk Öğün 13~
1 yumurta +peynir+bol yesillik+10 findik+1dilim tb ekmek
ARA 16~~
1 bardak süt +1 meyve
AKSAM 19 ~~
1 kase corba+3 yk yogurt+ 6 yk sebze yemegi
50 dk eliptik yaptım birazdan plates yapıcam
Suyu 2.5 lt ye tamamlarim..
Çok güzel menün ve sporda bayağı yogun süpersin maşallah
Yarin tarti günü aksami kacamaksiz atlatalım 🙈

İyi akşamlar kızlar🥰Nasılsınız
11 Ocak 18/6
Kahvaltı
2 yumurtalı omlet, az peynir, 6 zeytin, 3 ceviz, 2 küçük mandalina
Ara öğün
1 portakal
Akşam
1 kepçe tarhana çorbası, salata
7 kaşık Barbunya ve 4 kaşık bulgur pilavı, 5 kaşık yoğurt
2,5 lt su
45 dk yürüyüş

iyi aksamlar herkese,
yarin asil tartilip baslayacagim icin bugun tokluk penceremde bazi kacamak seyler yedim, sonra tabi biraz pisman oldum ama zaten 3 gun iyi gittikten sonra alarm vermeye baslamistim, tatli vs. canim cekiyordu. yarindan itibaren tam olarak basliyorum insallah, ama bir durum var. genelde herkes 11 ile 13 arasi gibi ilk ogunlerini yapiyor. ben yarindan itibaren kahvaltimi 7.30 ile 8 arasi yapabilecegim bir duzene giriyorum hafta icleri. o zaman son ogunu de 16 gibi mi yiyecegim, haftasonlari da ayni mi devam etmeliyim, haftasonu son ogunu 16 da yemem pek mumkun degil. hafta ici ve hafta sonlari farkli sistemler olmasi sizce duzeni bozar mi? hafta ici 8 de en gec bir seyler yemezsem 13 e kadar yeme sansim yok ve cok acikirim diye dusunuyorum cunku, kursta olacagim ve ac ac adapte olamam, karnim guruldar gibi geliyor. zaten bu sefer de aksam son ogun cok gece sarkar ki genelde ben 19 dan sonra ne yesem kilo olarak geri donuyor. sizcenasil yapayim?

iyi aksamlar herkese,
yarin asil tartilip baslayacagim icin bugun tokluk penceremde bazi kacamak seyler yedim, sonra tabi biraz pisman oldum ama zaten 3 gun iyi gittikten sonra alarm vermeye baslamistim, tatli vs. canim cekiyordu. yarindan itibaren tam olarak basliyorum insallah, ama bir durum var. genelde herkes 11 ile 13 arasi gibi ilk ogunlerini yapiyor. ben yarindan itibaren kahvaltimi 7.30 ile 8 arasi yapabilecegim bir duzene giriyorum hafta icleri. o zaman son ogunu de 16 gibi mi yiyecegim, haftasonlari da ayni mi devam etmeliyim, haftasonu son ogunu 16 da yemem pek mumkun degil. hafta ici ve hafta sonlari farkli sistemler olmasi sizce duzeni bozar mi? hafta ici 8 de en gec bir seyler yemezsem 13 e kadar yeme sansim yok ve cok acikirim diye dusunuyorum cunku, kursta olacagim ve ac ac adapte olamam, karnim guruldar gibi geliyor. zaten bu sefer de aksam son ogun cok gece sarkar ki genelde ben 19 dan sonra ne yesem kilo olarak geri donuyor. sizcenasil yapayim?
İlk öğün 9 da yapsanız aksam aksam 17 de kapatsaniz olurmu bu düzen size 🙈 yada 8 sabah akşam 16 da kapatsaniz da olur önemli olan acilk pencerenizi bozmayın 16 saat yada 18 saat aclikta bozmamaya çalışın 🤗

Merhaba kızlar yarın baskül günü bugün iyi menülerde gördüm kötü menülerde 🙈 yarın baskullerde belli olucak 🙈
11 Ocak menüm 18 saat açlık

12 de kahvaltı 🤗
IMG_20210111_140312_308.jpg

Ara öğünde bitki çayı

Aksam 18 de kapanış 🤗
IMG_20210111_205012_301.jpg

Ev tasidigim için belimde fıtık ve iki disk kaymam var o günlerde belim çok kötü etkilendi hala ağrım var spor yapamiyorum ama iyi olduğum an evde Leslie yapmaya başlayacağım inşallah 🤲 yarın bol eksiler olsun 💃💃💃💙🧿

İyi aksamlar canlar bugün çok yoğundum birde adet günümdü doğru düzgün birseyler yemeye fırsatım olmadı canimda istemedi zaten.

11. zayiflama çayı 1 çk bal+polen+arisütü
1 çk bal+ççorekotu+tarçın karışım
12.00 yumurta haslamistim yiyemedim maalesef kokuyor gibiydi 🙄 biraz peynir 1 salata 4 zeytin 1 kuru incir 1 ceviz hayıt tohumlu çay

15.00 sade türkkahvesi

18.00 1tane muz sade soda 1 bucuk lt su
aksama kadar bitmeyen iş

X