İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
evet çok zor uyumayan çocuk bizimki pedagog luk durum ama daha küçük 4 ve 6 yaşlarında uyku terörü devam ederse müdahale ediliyormuş çok doktora götürdük gitmedimiz doktor kalmadı 😁
Insallah bir an once biter kendiliginden. Insani nasil yipratiyor gece uyuyamamak. Ustune de cocugun uyumamasi. Allah kolaylik versin 💙

Her zaman tuketmiyirum canım varmı bilmiyorum ama sadece demir ilacı içtiğim için wc sorunum olursa içiyorum 🤗 teşekkür ederim uyarın için 😘
Ay su demir ilacinin dertsiz olanini yapamadilar yaa. Cok zor oluyo demir ilaci kullanirken. Insallah bir an once degerlerin duzelir canim 💙

Merhaba dün yazmayı unutmuşum menümü
Öğle 13:00 de 2 elma, 2 bardak meyve suyu
Ara 16:00 da 2 bardak meyve suyu
Akşam 20:00 de 50 gr ekmek,yoğurt

3 litre su içtim, 1 saat orta tempoda yürüyüş yaptım. Yılbaşında aldığım 2 kilodan 200 gr kaldı onu da verdim mi tamamdır 👌 kaldığım yerden devam eksilmeye 😄
İki elma iki bardak meyve suyumu 🙈 bir bardak süt olabilir canım 🤗

Ay su demir ilacinin dertsiz olanini yapamadilar yaa. Cok zor oluyo demir ilaci kullanirken. Insallah bir an once degerlerin duzelir canim 💙
Evet canim yaa damardan serum aldım düzeldi ama yinede düşüş başlamış 😔 çok teşekkür ederim düzelir umarım bol ıspanak yiyorum limonda ekleyiyorum yada yumurtalı yapıyorum yoğurt demiri alıyor yani süt ürünleri ☺️

Evet sadece bu hafta icin denemek istedim degisiklik olması için 🥰pazartesi yine 16/8 e devam .Gelecek aya kadar 70 in altına düşmem lazım büyük ihtimalle gelecek ay aşılama olacağız o süreçte ife ara vermeyi düşünüyorum zayıflama çayını da bırakıp. 🧡😊
bir hafta sadece sebze bir hfta protein bu tür beslenme yaptinmi hiç bak ben okadr kilo verdim denemedim kalmadı buda bana iyi gelmişti 80 den 75 e düştüm iki hftada ne kadar sağlıklı bilmem ama ben enerjiktim halsizlik yada kötü bir etki olmadı valla senden daha çok ben istyrm zayiflamani bebiş gelsin inşallah canım benim 🤗

bir hafta sadece sebze bir hfta protein bu tür beslenme yaptinmi hiç bak ben okadr kilo verdim denemedim kalmadı buda bana iyi gelmişti 80 den 75 e düştüm iki hftada ne kadar sağlıklı bilmem ama ben enerjiktim halsizlik yada kötü bir etki olmadı valla senden daha çok ben istyrm zayiflamani bebiş gelsin inşallah canım benim 🤗
Evet denemiştim kuzucum ilk hafta protein ağırlıklı ikinci haftamda sebze ağırlıkliydi 77.800 den 72.400 e düştüm bende hatta sabah tartildigimda 71.600 e düşmüşüm 🥰 çok teşekkür ederim güzel niyetin için 😘inşallah çabalarımızın karşılığını aliriz hepimiz neye çabamız varsa 🤲🥰

Aksam yemeği 14.00
(Hepsini yiyemedim )

17.00 bu hafta hiç meyve ve kuruyemis yemediğim için çay tabağına yemek istediğim biseyler koydum
Şimdiye kadar 3 Lt su içtim.

Eklentiler

• 20210107_165714.jpg
    20210107_165714.jpg
    241 KB · Görüntüleme: 16
  • 20210107_145344.jpg
    20210107_145344.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 15
  • 20210107_144210.jpg
    20210107_144210.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 15
Evet denemiştim kuzucum ilk hafta protein ağırlıklı ikinci haftamda sebze ağırlıkliydi 77.800 den 72.400 e düştüm bende hatta sabah tartildigimda 71.600 e düşmüşüm 🥰 çok teşekkür ederim güzel niyetin için 😘inşallah çabalarımızın karşılığını aliriz hepimiz neye çabamız varsa 🤲🥰
amin inşallah canım benim :KK19:

Aksam yemeği 14.00
(Hepsini yiyemedim )

17.00 bu hafta hiç meyve ve kuruyemis yemediğim için çay tabağına yemek istediğim biseyler koydum
Şimdiye kadar 3 Lt su içtim.
canım 3 litre su çok iyi bu hfta diyetsyen bana dedi ki her hfta en az 1 kilo vermek istiyorsan günde en az 10 bin adim atman gerekli yda 45 dakika sabah 45 dakika akşam leslie yap dedi bnde dedm ki cardio yapsam gerek yok zayıflayınca yaprsin dedi bnde su an 9707 adim attım 10 bini geçer yatana kadar 😊

Merhabalar, dün arkadaşımın doğum günüydü iki gündür dikkat etmeden çok fazla pasta, hamur işi ve abur cubur yediğim için öğünleri paylaşmadım. Bir süre bir şey yiyemem sanırım, 3 günlük açlığı da deneyimlemek istiyordum yarın ve haftasonu 72 saat if yapacağım

Merhabalar, dün arkadaşımın doğum günüydü iki gündür dikkat etmeden çok fazla pasta, hamur işi ve abur cubur yediğim için öğünleri paylaşmadım. Bir süre bir şey yiyemem sanırım, 3 günlük açlığı da deneyimlemek istiyordum yarın ve haftasonu 72 saat if yapacağım
çok uzun bnce okdr yüklenme vücuda ters tepebilir sporla 2 ana 1 ara yap kasık ölçüsüyle

canım 3 litre su çok iyi bu hfta diyetsyen bana dedi ki her hfta en az 1 kilo vermek istiyorsan günde en az 10 bin adim atman gerekli yda 45 dakika sabah 45 dakika akşam leslie yap dedi bnde dedm ki cardio yapsam gerek yok zayıflayınca yaprsin dedi bnde su an 9707 adim attım 10 bini geçer yatana kadar 😊
Bende yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum sabahları diyete basladigimdan beri günü 3 lt suyla bitiriyorum belki fazla bile içiyorumdur🥰 bu arada çok iyi 10 bin adim🧡😘

X