İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Hurma ve sut tuketebilirsin canım. Aklima bunlar geldi.
Uyumayan cocuk cooook zor. Biz de goturmustuk uyumuyo diye. Zeki cocuk uyumaz demislerdi. Buyuk ihtimal bastan savmak icin😅
evet çok zor uyumayan çocuk bizimki pedagog luk durum ama daha küçük 4 ve 6 yaşlarında uyku terörü devam ederse müdahale ediliyormuş çok doktora götürdük gitmedimiz doktor kalmadı 😁

Merhaba 🥰
Bu hafta 24/1 penceresi ni kullandım hep .
Sabah 10.30 zayıflama çayı
11.00 hayıt tohumlu çay 1 Lt su şimdilik
bnde uzun aylar yaptım ama metobolizma yi yavaşlattım simdi 16 8 bnce sürekli yapma canim değiştir bak ozmn daha hızlı gitcek kilolar inşallah 😊

bnde uzun aylar yaptım ama metobolizma yi yavaşlattım simdi 16 8 bnce sürekli yapma canim değiştir bak ozmn daha hızlı gitcek kilolar inşallah 😊
Evet sadece bu hafta icin denemek istedim degisiklik olması için 🥰pazartesi yine 16/8 e devam .Gelecek aya kadar 70 in altına düşmem lazım büyük ihtimalle gelecek ay aşılama olacağız o süreçte ife ara vermeyi düşünüyorum zayıflama çayını da bırakıp. 🧡😊

Merhaba dün yazmayı unutmuşum menümü
Öğle 13:00 de 2 elma, 2 bardak meyve suyu
Ara 16:00 da 2 bardak meyve suyu
Akşam 20:00 de 50 gr ekmek,yoğurt

3 litre su içtim, 1 saat orta tempoda yürüyüş yaptım. Yılbaşında aldığım 2 kilodan 200 gr kaldı onu da verdim mi tamamdır 👌 kaldığım yerden devam eksilmeye 😄

Merhaba 🥰
Bu hafta 24/1 penceresi ni kullandım hep .
Sabah 10.30 zayıflama çayı
11.00 hayıt tohumlu çay 1 Lt su şimdilik
Merhaba sanırım bebiş istiyorsunuz.O yüzden lütfen tek öğün beslenmeyin.yumurtalıklara zararı olabiliyor uzun süreli açlıkların.2 ana 1 ara öğün yapın en güzeli bu.

Merhaba sanırım bebiş istiyorsunuz.O yüzden lütfen tek öğün beslenmeyin.yumurtalıklara zararı olabiliyor uzun süreli açlıkların.2 ana 1 ara öğün yapın en güzeli bu.
Haklısınız yarin 16/8 e dönerim😊 kilo vermeye çok odaklanmışım yumurtalıklarıma zarar verebilecegim aklıma gelmedi 🙄

Haklısınız yarin 16/8 e dönerim😊 kilo vermeye çok odaklanmışım yumurtalıklarıma zarar verebilecegim aklıma gelmedi 🙄
Ben gebelik için çok uğraştım canım 5 kayıptan sonra şu an 6.hamileyim.ben de if yaptım hala da bazen gebelikten dolayı boşlasam da yapmaya çalışıyorum.Özellikle akdeniz usülü beslen.Bu yumurta kalitesini arttırıyor.Sabah çeyrek avokado ve gün içinde bol yeşillik nohutlu mercimekli salatalar.En güzeli bunlar.

Ben gebelik için çok uğraştım canım 5 kayıptan sonra şu an 6.hamileyim.ben de if yaptım hala da bazen gebelikten dolayı boşlasam da yapmaya çalışıyorum.Özellikle akdeniz usülü beslen.Bu yumurta kalitesini arttırıyor.Sabah çeyrek avokado ve gün içinde bol yeşillik nohutlu mercimekli salatalar.En güzeli bunlar.
Hayirli olsun bebeginiz Rabbim evladınizi size bağışlasın 🤲 kayıplarınız için çok üzüldüm . Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.🤲🧡 bu 3. Haftam diyette 2 haftadır dengeli ve 16/8 olarak besleniyorum. Araya yılbaşı girdiği için kaçamaklarım oldu cips yemek çikolata yemek dürüm yemek gibi . Bu hafta aldığım kalorileri bu şekilde yakmayı düşünmüştüm. Zaten daha fazla devam edemem istesemde çünkü kilo takibi yaparsam tedavi sürecinde daha çok stress olurum olmazsa kendimi suçlarım. Çay aldım 45 gün kullanımlık o bitene ve tedavimiz başlayana kadar nekadar kilo verebilirsem vereyim diyorum . Sonra yine sağlıklı ama serbest beslenmeye geçeceğim. 😊

ŞEKERSİZ 21 GÜN YASAKLARI
1️⃣Beyaz un
2️⃣Şeker içeren gıdalar
3️⃣Pirinç
4️⃣Makarna
5️⃣Hamur işleri
6️⃣Paketli gıda
7️⃣Patates
8️⃣Pişmiş havuç
9️⃣Asitli içecekler

Tuketilecekler

▶️Günde 2 dilim diyete uygun ekmek yenilebilir yada 1 dilime eşdeğer 3 yemek kaşığı bulgur,buğday, kiona, yulaf da tüketilebilir.

▶️Günde 2 adet meyve hakkımız var.
1 meyve yerine 3 adet kuru kayısı gün kurusu yada hurma da yiyebilirsiniz. 🤗

Tşk ederim canm bişey sormak istiyorum kısa if yaptım ben ama 1 haftadır düzenli yapmıyorum bırakınca kilo mu alıyoruz acaba reglliyimde ama 2 kilo artışta fazla 1 hafta için
Eger birakinca gece cok gec vakitlerde bir seyler yediysen o cok etkilemistir bence. Normal beslenme duzeni seklinde beslenmediysen karbonhidrat agirlikli ve gec vakitlerde yediysen ondandir. Bir de regl zaten odem siskinlik yapiyo normalde de

Ayyyy bende de çok oluyor yaaa,,, tatlı isteğim hiç bitmiyor,,
Cheescake i çok severim,eşim almış getirmiş 1 dilim benim için,,dayanamadım yarısını yedim offf kendimi durduramıyorum iradeli olamıyorum,, sonra gram gram gidiyor
Sabah yarim simitli kahvaltı
Ögleden sonra lahana çorbası
3 kaşık ıspanaklı mercimek yemiştim halbuki
Ne güzel gidiyordu 5 dakika öncesine kadar
Şuan burayada pişmanlığımı yazıyorum😔
Cok gec vakitte yememissin ve yarim dilim yemissin. Bu kadar yuklenme bence kendine canim. Telafi edebilirsin :KK200:

Bende bu kadar sıkı kurallar her zaman ters teper

Kasem küçük ama 4 5 kasik alıyor ve suyunu daha çok koymuştum turşununda kasesi küçük 😅 yarın bende atayım yemeğimin resmini porsiyon coksa azaltayim🥰😘
Kurufasulye protein, bence bol protein almakta bir sorun olacqgini sanmiyorum canim. Suyundan degil tanesinden koy bence. Yagi kalorisi tuzu suyunda oluyo hep.

Canim o kayisi çayının icinde sinameki varsa cok sık tuketmemeni tavsiye ederim. Bagirsak tembelligi yapiyor uzun sureli kullanimlarda.

Afiyet olsun menun cok guzel
Her zaman tuketmiyirum canım varmı bilmiyorum ama sadece demir ilacı içtiğim için wc sorunum olursa içiyorum 🤗 teşekkür ederim uyarın için 😘

günaydın kizlar dün herşey yolunda gidiyordu 16/8
kahvaltı bir dilim peynir 4yemek kaşığı menemen salatalık
ara kefir 2 tam ceviz yedim
akşam yemeği 2 yemek kaşığı sebze 3 yemk kaşığı et sote yedim 3 yemk kaşığı yoğurt yedim ve bi garip oldum iki üç saat midem ağrıdı bulandı afedersiniz istifra ettim bugün tek öğün yapcam kendmi iyi hissetmiyorum 😔
Gecmis olsun bir sey mi dokundu acaba?

X