İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
günaydın kizlar dün herşey yolunda gidiyordu 16/8
kahvaltı bir dilim peynir 4yemek kaşığı menemen salatalık
ara kefir 2 tam ceviz yedim
akşam yemeği 2 yemek kaşığı sebze 3 yemk kaşığı et sote yedim 3 yemk kaşığı yoğurt yedim ve bi garip oldum iki üç saat midem ağrıdı bulandı afedersiniz istifra ettim bugün tek öğün yapcam kendmi iyi hissetmiyorum 😔

akşam yemeği 2 yemek kaşığı sebze 3 yemk kaşığı et sote yedim 3 yemk kaşığı yoğurt yedim ve bi garip oldum iki üç saat midem ağrıdı bulandı afedersiniz istifra ettim bugün tek öğün yapcam kendmi iyi hissetmiyorum 😔
Geçmiş olsun canım. Nasılsın daha iyisindir inşallah. Bulantı devam ediyorsa nane çayı yapıp içebilirsin.

Ogunlerinde abartılı değil .midenimi üşüttün acaba çok geçmiş olsun canım

Porsiyonların çok iyi canım. Oruç süresince çok açlık oluyor mu mide kazınması ve gurultusu gibi🤗🤭
Birde salatayı bol tuketin
ana yemek yarım porsiyona düşürün
bulgur pilavı 4 kasik
pirinç pilavı 2 kaşık
makarna 3 kaşık olsun 🤗
Bulgur makarna pirinç olduğu günler ekmek yemeyin 🙈
yanında 1 bardak yoğurt ta olsun

ilk günler zor olur .ilerde alışıyorsun 🙈

günaydın kizlar bugün size bi konu ile ilgili danışmak ıstiyorum anlatiyim hemen oğlum geceleri hiç uyumuyor doktora gotrduk uyku terörü varmış gece bni de uyutmuyor bnde sürekli ayakta olunca canım hep tatlı istiyor dün gece çikolatalı gofret yedm dayanmdm saat 4 tu ama sonra ağladım sinirden ndn ağladım her gece tatlı yemek istyrm uyumayinca enazından sinirli olmuyorum uykusuz kalınca yorgun hissediyorum kendimi çikolata boş enerji veriyor bilyrm çok uzattım yani ben geceleri kendime nasl engel olcam blmyrm bna bir fikir söyleyin canlar :deli:
Hurma ve sut tuketebilirsin canım. Aklima bunlar geldi.
Uyumayan cocuk cooook zor. Biz de goturmustuk uyumuyo diye. Zeki cocuk uyumaz demislerdi. Buyuk ihtimal bastan savmak icin😅

X