İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Tşk ederim canm bişey sormak istiyorum kısa if yaptım ben ama 1 haftadır düzenli yapmıyorum bırakınca kilo mu alıyoruz acaba reglliyimde ama 2 kilo artışta fazla 1 hafta için
canım if i bırakınca hemen kilo alinmaz ya karbonhidrat fazla aldın yada ödem oldu sen maydonoz kürü yap bak o 2 kilo hemen gider sporla destekle yada 10 bin adım

günaydın kizlar bugün size bi konu ile ilgili danışmak ıstiyorum anlatiyim hemen oğlum geceleri hiç uyumuyor doktora gotrduk uyku terörü varmış gece bni de uyutmuyor bnde sürekli ayakta olunca canım hep tatlı istiyor dün gece çikolatalı gofret yedm dayanmdm saat 4 tu ama sonra ağladım sinirden ndn ağladım her gece tatlı yemek istyrm uyumayinca enazından sinirli olmuyorum uykusuz kalınca yorgun hissediyorum kendimi çikolata boş enerji veriyor bilyrm çok uzattım yani ben geceleri kendime nasl engel olcam blmyrm bna bir fikir söyleyin canlar :deli:
Ayyyy bende de çok oluyor yaaa,,, tatlı isteğim hiç bitmiyor,,
Cheescake i çok severim,eşim almış getirmiş 1 dilim benim için,,dayanamadım yarısını yedim offf kendimi durduramıyorum iradeli olamıyorum,, sonra gram gram gidiyor
Sabah yarim simitli kahvaltı
Ögleden sonra lahana çorbası
3 kaşık ıspanaklı mercimek yemiştim halbuki
Ne güzel gidiyordu 5 dakika öncesine kadar
Şuan burayada pişmanlığımı yazıyorum😔

Merhaba canlar nasılsınız 🤗
06-01 menüm
18/6

13 de kahvtim
IMG_20210106_125345_321.jpg

Ara öğün kayısı çay tuzsuz leblebi
IMG_20210106_180356.jpg

Aksam 18:15 de kapanış 🤗
IMG_20210106_165059.jpg

16/8
Sabah
Saat 8.5ta 4 siyah zeytin,kibrit kutusu kadar peynir
1.5lt su
11de 1kupa yesilcay
12de 150gr yogurt ve yaprak sarmasi
1lt su
Saat 17de 2adet mandalin ve 1 adet elma
Gun sonu 2.5lt su
15798 adim Ikra meyra Ikra meyra
Süper menü ve yürüyüş 🧿💃💃

Maydanoz kürü nasıl yapayım canm tarif verirmisin sabah içebilirmiyim yoksa yeme saati içinde mi olmalı
10 12 dal maydonoz yika bir salatalık ve yarim limon suyu bunları robota vur sonra sabah aç karnina iç 15 gün yap 10 gün dinlen yapma sonra 15 gün daha yap ben çok aşırı faydasını gördüm içine çiğ zencefil içebilirsen at ben sevmem ondan atmadım içine sabahları taze hazırla içşifa olsun gitsin kilolar 😊

10 12 dal maydonoz yika bir salatalık ve yarim limon suyu bunları robota vur sonra sabah aç karnina iç 15 gün yap 10 gün dinlen yapma sonra 15 gün daha yap ben çok aşırı faydasını gördüm içine çiğ zencefil içebilirsen at ben sevmem ondan atmadım içine sabahları taze hazırla içşifa olsun gitsin kilolar 😊
Tşk ediem canm aralıklı orucu bozmaz değilmi

Kasem küçük ama 4 5 kasik alıyor ve suyunu daha çok koymuştum turşununda kasesi küçük 😅 yarın bende atayım yemeğimin resmini porsiyon coksa azaltayim🥰😘
Yemeğin suyunu fazla katma çünkü vitamini suyunda çok 🙈az kat suyunu 🤗☺️

X