İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
IMG_20201225_223426.jpg

Az öncede 2 mil leslie yaptım 5 dakika kala bıraktım ama ilk yapışım hergün yapmayı düşünüyorum
Leslie Etkili oluyor .bacaklar hamlayacak bende 45 dkk yaptim 3 gün önce birazda spor yapayım dedim 🙈 ertesi günü bacaklarım hamlamis ara verince zorluyor ilk günler sonra alışıyorsun bol eksiler 💃

Yağ yakıcı detoks suyu

2.5 litre oda sıcaklığı suya iki zeytin kadar taze zencefil ince ince kiy 1 çubuk tarçın ekleyin 1 limonu ince ince dilimle saat 22 de yapılacak sabah içmeye baslayacagiz yatana kadar içilecek tekrar aynı şekilde sadece limonu çıkarip yeni limon eklenecek bu kürü iki defa kullanabilirsiniz sadece limonu çıkarıp limon ekleyeceksiniz. 3. gün tekrar taze zencefil tarçın ekleyin limon ekleyin

Not 3 hafta yapiyoruz 1 hafta ara veriyorsunuz

Bu detoks suyu ilk sayfamıza paylaşıyorum etkili hemde bağışıklık için soğuk algınlığı için etkili kızlar 💃
🤗
cnm bunu denicem zencefil yok alcm en yakın zamanda 🤗

Günaydın

Dun ara ogunum 16.00 da yaptim 1 bardak kefir

Aksam 18.00 1 yeşil elma yedim çok yogundum öğünleri gecistirdim ama aksam 2 küçük poğaça 1 kupa kola içtim 😔. Yalnız gun boyu hep ayaktaydim hareketli geçti .günü 3 lt su içerek kapattim

11.00 kahvaltı 1 kepek ekmek 1 yumurta yarim domates yarım salatalık biraz roka 2 ince dilim kaşar peynir 7 zeytin 2 dilim pastırma 1 kupa hayat tohumlu cay kahvaltıdan yarim saat önce zayıflama cayi

Günaydın

Dun ara ogunum 16.00 da yaptim 1 bardak kefir

Aksam 18.00 1 yeşil elma yedim çok yogundum öğünleri gecistirdim ama aksam 2 küçük poğaça 1 kupa kola içtim 😔. Yalnız gun boyu hep ayaktaydim hareketli geçti .günü 3 lt su içerek kapattim

11.00 kahvaltı 1 kepek ekmek 1 yumurta yarim domates yarım salatalık biraz roka 2 ince dilim kaşar peynir 7 zeytin 2 dilim pastırma 1 kupa hayat tohumlu cay kahvaltıdan yarim saat önce zayıflama cayi
zayıflama çayı ne kadar süredir icysn zayıflatıyor mu gerçekten k.b çok sordum 😊

Sağlıklı gün diliyorum kızlar nasılsınız güne dikkatli başlayalımki akşama fazla kaçırmayalım günü aç baslarsak akşamı abartiriz mutlaka porsiyonu küçük tutalım ki 😍 iki ana bir ara öğün yapalim 💃💃

zayıflama çayı ne kadar süredir icysn zayıflatıyor mu gerçekten k.b çok sordum 😊
Wc sorunu yaşıyorsanız a101 marketten mest kayısı ve yeşil cayini öneriyorum çok etkili yemeklerden 1 saat önce yeşil çay içelim ki demir eksikliği olmasin yemeklerden 1 saat sonra kayısılı çay içelim ki yediğimiz yemeğinin vitaminini almasın ama hazmı kolaylaştırsin wc çıkalım 🤗 yine 2 hafta kullanım 1 hafta ara verelim ki vücut alismasin

X