İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Ben saatlere uyarım evde ne yemek varsa porsiyonu küçük tutun benim örnek menüm budur paylaştım 🤗 sabah uyandin bol su tarçınlı türk kahvesi fitre kahve için 12 de kahvaltı başlayın saatlere uyarsanız örnek menüde ne var saatlerde ara öğün badem demiş meyve var bitki çayı var badem yoksa iki ceviz olur 🤗 Eki Görüntüle 2747022
Tşk ederim ife başlıyorum o zman yarın tartılıp söylesem olurmu cuma yarışmasında da varım yarın tartı günü salı günüde yine tartılırım

Evet, yeniyim. Bir arkadaşım if yaparak zayifladi. Bende heveslenip yapmaya karar verdim. Insallah bende kilo verebilirim onun gibi
Örnek menü ilk sayfamizda var saatlere uyarsanız yada kış saati sabah 10-11 aksam 17-18 de kapatırsanız sizde hedefinize gelirsiniz 💃💃 bol eksiler olsun

Amin canım.Bazen diyorum ye gitsin zaten zor buldun.Ama sonra ilaç falan kullandığım geliyor aklıma hayır yapma etme doz yetersiz kalmasın diyorum.Ama böyle bir problemim olmasaydı gerçekten canım ne istiyorsa onu yerdim şimdi avcumu yalıyorum 😂😋
Ben işte aynen sürekli gel git yaşıyorum🙊
Sözde bu sefer 10 kiloyla bitirecektim hamileliği ama 7sini aldım bile :işsiz:
Bence yeni başladığım magnezyum, kalsiyum, çinko ve d3 içeren vitamin etkiliyor beni:eek: onu kullanmaya başladığımdan beri hiç duraksız sürekli artıştayım

Ben işte aynen sürekli gel git yaşıyorum🙊
Sözde bu sefer 10 kiloyla bitirecektim hamileliği ama 7sini aldım bile :işsiz:
Bence yeni başladığım magnezyum, kalsiyum, çinko ve d3 içeren vitamin etkiliyor beni:eek: onu kullanmaya başladığımdan beri hiç duraksız sürekli artıştayım
Onları da mecbur içiyoruz.benimde mide kazıntım artıyor onlarla hep aç hissediyorum 😂sağlıkla doğuralım da tekrar burada buluşur zayıflarız.

Sizin kilonuz kaçtı ilk başladığınızda
70.2 kilo başladım tabi ben demir takviyesi wc sorunlari yaşadım ikizlerim var 1.5-2 ay yürüyüş yaptım hızlı verdim çok inceldim boyum 1.69 60.5 düştüm tabi taşınma sürecinde saatlerim çok karıştı aksam 21 .5 da yemek yedim düzen gitti 🙈 tekrar kendimi toparlayip sizlere Ocak 5 te menü bildirimi ile katılacam inşallah

70.2 kilo başladım tabi ben demir takviyesi wc sorunlari yaşadım ikizlerim var 1.5-2 ay yürüyüş yaptım hızlı verdim çok inceldim boyum 1.69 60.5 düştüm tabi taşınma sürecinde saatlerim çok karıştı aksam 21 .5 da yemek yedim düzen gitti 🙈 tekrar kendimi toparlayip sizlere Ocak 5 te menü bildirimi ile katılacam inşallah
Çok güzel kilo vermişsin canım tebrikler devami gelir inşallah

Çok güzel kilo vermişsin canım tebrikler devami gelir inşallah
Haziran ve Ağustos fotoları 🙈
IMG_20201224_183604.jpg

Onları da mecbur içiyoruz.benimde mide kazıntım artıyor onlarla hep aç hissediyorum 😂sağlıkla doğuralım da tekrar burada buluşur zayıflarız.
Evet doğum sonrası tekrar if e başlarız burada birlikte dimi :KK51:sağlık olsun🙏
Durdurabildiğim kadar durduracağım kendimi.. Yapamadığım anlarda da kızmayacağım kendime🙏 Zaten ömür boyu böyle dikkat ederek geçecek bünyemden dolayı. Bari gebelikte özsaygımı zedelemeyeyim o_O:KK51:

Evet doğum sonrası tekrar if e başlarız burada birlikte dimi :KK51:sağlık olsun🙏
Durdurabildiğim kadar durduracağım kendimi.. Yapamadığım anlarda da kızmayacağım kendime🙏 Zaten ömür boyu böyle dikkat ederek geçecek bünyemden dolayı. Bari gebelikte özsaygımı zedelemeyeyim o_O:KK51:
Tadını çıkarın derim bu süreçte kilo düşünmeyin abartmayın ama takmayın

Slm kizlar idari izne ayrıldım evdeyim. Artık analık iznimi başlayacağım.evdeyken 2 o gun beslemiyorum ve kilo alimim yavaşladı keşke başta da tutabilseydim kendimi. Isyerinde olunca ve pandemi nedeniyle ister istemez karbonhidrta ağırlıklı beslendim.sizi takip etmek istiyorum ama ne kadar aktif olabilirim bilmiyorum. Şubat sonu mart başı dogum

Bende 30 haftalık hamileyim canim.bende sürekli atıştırma isteği yok. Doktorumun dediklerini yapmaya çalışıyorum.makarna pilav yersem.3 kaşığı geçmiyorum sebze et ağırlıklı yiyorum 2 o gun yetiyor şimdilik sadece yemekten sonra meyve yiyorum bir o zaman bozuyorum.

Bende 30 haftalık hamileyim canim.bende sürekli atıştırma isteği yok. Doktorumun dediklerini yapmaya çalışıyorum.makarna pilav yersem.3 kaşığı geçmiyorum sebze et ağırlıklı yiyorum 2 o gun yetiyor şimdilik sadece yemekten sonra meyve yiyorum bir o zaman bozuyorum.
Bende öyle yemeklerde abartmıyorum canım. Benim tek sıkıntım kahvaltı ve akşam yemeği öncesi aralıkta yediklerim. Canım sürekli paketli gıda istiyor mesela bu aralar eti karam gurme :KK8: her hafta yeni bişeye sarıyorumo_O
Bu hafta minimuma indirmeye çalışacağım..

Sen kaç kilo aldın canım?

X