İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Bende öğlen 1 yumurta, domates, salatalık, biraz peynir ve 1 dilim cavdar ekmegi yedim. Aksam da 4 kaşık sebze yemeği ve birkaç kaşık yogurt yedim.

Selammmm 🤗 bugünkü menüm;

Öğle : 1 simit, 30 gr beyaz peynir, 1 domates, 1 salatalık
Ara : 45 gr beyaz leblebi
Akşam: 150 gr haşlanmış tavuk, salata

bir de Leslie yaptım 2 mile

Aaa ben eklememişim 🤗 ters yüklendi niyeyse

Eklentiler

• 20201222_092923.jpg
    20201222_092923.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 9
Günaydın

Dün ara öğünümü 16:00 'te yaptım.
Yarım kase yeşil elmalı çörek otlu yoğurt yedim.

Akşam 18:00 yedim yemegi mi
Iki yk. Bulgur pilavı 4 yk. Yoğurt 1 kase yağsız tuzsuz limonlu salata .

Günü 3 buçuk Lt. Suyla kapattım.

*Bugün kahvaltimida saat 11.30 da yaptım
Yarım domates yarim salatalık 7 zeytin 2 ince dilim kasar peynir 1 yumurta 2 dilim hindi füme 1 dilim kepekli ekmek biraz marul 1 kupa hayıt tohumlu çay.

Kahvtidan yarim saat önce zayıflama çayı. Ve 1 bardak sirkeli su

Selam kızlar.
Kahvaltı
1 yumurtalı omlet, küçük bir parça peynir, 7 zeytin, 3 ceviz, 1 krep
Akşam yemekten önce yarım elma, yarım muz, bir küçük mandalina
1 kepçe tarhana çorbası, biraz salata ve lazanya
2,5 lt su
Adetim yaklaştığı için mi bilmiyorum 2-3 gündür iştahımın önüne geçemiyorum. Yememem gereken şeyler yiyorum. İştah azaltan birşey biliyormusunuz arkadaşlar. 3-4 gündür sporda yok.😔

Selam kızlar.
Kahvaltı
1 yumurtalı omlet, küçük bir parça peynir, 7 zeytin, 3 ceviz, 1 krep
Akşam yemekten önce yarım elma, yarım muz, bir küçük mandalina
1 kepçe tarhana çorbası, biraz salata ve lazanya
2,5 lt su
Adetim yaklaştığı için mi bilmiyorum 2-3 gündür iştahımın önüne geçemiyorum. Yememem gereken şeyler yiyorum. İştah azaltan birşey biliyormusunuz arkadaşlar. 3-4 gündür sporda yok.😔
If i bozuyor mu bilmiyorum ama tarçınlı ve karanfilli su, iştah kapatmada yardımcı oluyor. Bana diyetisyen vermişti. Faydasını görmüştüm. Kaynamış suya 5-6 tane karanfil, bir çubuk tarcin atıp, en az yarım saat bekletip, sonra içilecek

If i bozuyor mu bilmiyorum ama tarçınlı ve karanfilli su, iştah kapatmada yardımcı oluyor. Bana diyetisyen vermişti. Faydasını görmüştüm. Kaynamış suya 5-6 tane karanfil, bir çubuk tarcin atıp, en az yarım saat bekletip, sonra içilecek
Teşekkür ederim canım. Deneyeceğim 🥰

Günaydın

Kahvaltıdan yarim saat önce zayıflama çayı.

Kahvaltım 1 yumurta 2 dilim pastırma 2 ince dilim kaşar peynir 1 kepekli ekmek yarim domates yarim salatalık biraz roka 7 tane zeytin 1 kupa hayıt tohumlu çay

Günaydın

Kahvaltıdan yarim saat önce zayıflama çayı.

Kahvaltım 1 yumurta 2 dilim pastırma 2 ince dilim kaşar peynir 1 kepekli ekmek yarim domates yarim salatalık biraz roka 7 tane zeytin 1 kupa hayıt tohumlu çay
Afiyet olsun canım. Güzel menü. Zayıflama çayı hazır mı sen mi hazırlıyorsun. İçerisinde neler var.

Merhaba kızlar nasılsınız menüler güzel görünüyor pencerenizide yazınız ben 16/8 penceresini yapıyorum ama günlük menümü ve düzenim tam oturmadi Ocak ayında hep birlikte olacağız salı günleri listeye ekleyip haftanın birincisini açıklayacağım 💃💓🥰😘😍🌼🌸 bilginize

İf bozmaz tarçınlı su taecinli türk kahvesi şekersiz her şey serbes 🤗

X