Içki kavgası

Zaten ameliyatliyim 8 aydir filan i cmiyorum o sanki hergün iciyormusum gibi davranıyor evde içiyorum iciyorsam da bugüne kadar sarhoş olmadım bile içtiğim 3 kadeh en fazla
Tamam ablacim ,afiyet olsun sana...bu gün efkardan içeceksin belli.....yarın sevinçten içersin inşallah.

E siz arada iciyorsunuz ve ickiyi oyle alkolik gibi aramiyorsunuz, bunun nesini sorun ediyor ki ? Kendisi hic icmiyor mu ? Eger ickiye tahammulu yoksa kendinizden odun verip birakacaksiniz ya da kendinize bu kadar karistirtmayip ayrilacaksiniz baska yolu yok .

Ya zaten evlenince beraber içeriz o sorun değil

İçki içene karışmam seni yargılak da değil niyetim ama şu mübarek ramazan hatrına içme kendine zarar veriyosun
Sevgilin de sana değer veriyo ki iyiliğini istiyo demek ki

Tercihlerinin uymadigi kisiyle evlenme.

bu konu polemik yaratir ozellikle ramazan gunu burda oruc tutan uyeler var sevgilinize gelince uyumlu degilsiniz ayrilin

Hayat kriterlerinin uymadığı biriyle olmaz.
Ya sen alkolü bırakacaksın.
Ya da ayrılacaksın.

valla kusura bakma ama erkek gibi rakı balık keyfi yapan kadını da çok nadir erkek ister. Düzgün çocukmuş bence seviyorsan bi zahmet bırakıver sende bu keyfi.

Su mubarek gunde icme diyen arkadaslar, konu sahibinin inancini nereden biliyorsunuz? Sordugu sorudan bagimsiz yargilamak neden?

Kadina yakismiyor diyenler, bir bu konuda cinsiyetciligimiz yoktu, hayirli olsun

Konu sahibi, kafaniz guzel su anda tahminim ama hic kimseye hayatiniza bu kadar mudahale ettirmeyin. O surat asiyor diye de sosyal icicilik keyfinizden (hatta hicbir keyfinizden) vazgecmeyin; cunku arada sirada bu sevdigimiz, keyif aldigimiz seyleri yaparken hayat cekilir hale geliyor

İçen birini istemiyorsa senden ayrılır
Hem ayrılmıyor hem eziyet
8 senedir her gün içen biri değilsen abartmasın ve karışmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…