Içki kavgası

ortalığı mikser gibi karıştırmak için açılmış bir konu, bir de dine bağlamayın, demiş. konu sahibi arkasına yaslanıp çekirdek eşliğinde okuyordur şimdi yazılanları.

Belkide alkol aldiktan sonra hos olmayan sekilde hareket ediyorsunuz? Olamaz mi? Benim bir arkadasim vardi. Dünya tatlisi normalde ama alkol aldiktan sonra resmen deliye dönerdi. Kavgaci olurdu felan. Digeri ne zaman icse baslardi "gel sariliyim sana bir" diye. O kadar rahatsiz oluyordu ki etraftaki kizlar. Yani herkese alkolu ayni sekilde kaldirmiyor

Ayrılmak istemiyorsunuz-Kavga tartışma istemiyorsunuz.
O zaman çaktırmadan için.

Cep içki matarası sorununuzu çözer.
Şarap şişesini gazete kağıdına sarıp kapısına dayansın bence skskdms
Bahsettiğiniz kuma kim bu arada? Yinebirben

8 sene dile kolay.
Nabiyorsunuz sorunlari hasir alti mi ediyorsunuz. Cozerek ilerlesenize. Yazik suan gercekten, ikinizin de keyfi kacmistir. Bu sefer cozun bari. Ya o kabullensin senin ictigini, ya da sen ickiyi ya da sevgilini birak.

Kaçma öpüjemmm

İnstagramda bazen rastlıyorum rakı içen kadın edebiyatına,
Etiketler; # raki, # balik, # raki icen kadin güzeldir bla bla bla
Tek tepkim şu oluyor:

(bu arada bu gürüh "ı" harfini kullanmaz "i" harfini severler rakiiii baliiiik konu sahibesinin Türkçe katliamındanda belli oluyor zaten )

Eğer içmeyi (benim gibi) seviyorsanız o kişi ile yapamazsınız emin olun. Acaba içtikten sonra kişiliğiniz mi değişiyor? Kavgacı mı oluyorsunuz? Bu konular önemli bir de

Sosyal icicimisiniz yoksa hergun mu iciyorsunuz ? Sosyal ise arada bir ise ben sorun yapmazdim. Ama hergun iciyorsaniz bunu kabul etmiyebilir.
Birde burda kadina yakismiyor demisler ne sacma ya . Sanki elbise falan Bence hergun icmek zevk icin falan degil bagimlilik ve bu kimseye yakismaz.
Insanlar yediklerinde ictiklerinde ozgur olmali eger yaninda ki kisiyi rahatsiz etmedigi surece.

Ben rakı balık yapacağız dedim,
o kavga etti,
8 senedir aynı sorun,
Napayım?
Yani ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen.
Içmek var içmek var simdi. Sarhoş olana, dilin dolanana kadar zorluyor musun? Yoksa bir kadeh bisey mı? Içince ya ağlama krizine giriyor birçok kadın ya efeleniyor hahah
Ay amaaan

Zaten ameliyatliyim 8 aydir filan i cmiyorum o sanki hergün iciyormusum gibi davranıyor evde içiyorum iciyorsam da bugüne kadar sarhoş olmadım bile içtiğim 3 kadeh en fazla

Birbirinizin hayatına daha evlenmeden bu kadar müdahil olmak niye ki? Akşam evde rakı balık yapacagimi neden sevgilime söyleyeyim ayıp birşey hepsinden önce.
Of bu evcilik oyunlarınız... böyle başlıyor sonra evlenince iyice b.ku çıkıyor yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…