Içki kavgası

6 yıldır galiba sevgilin içme diyomuş sen içiyomuşsun 6 senedir içki kavgası yapıyomuşsunuz sevgilin içki içen birini istemiyorum diyomuş muş miş diş Çözüm ayrıl 6 senedir çözememişsiniz ne o vazgeçiyo içme demekten ne siz vazgeçiyosunuz içmemekten:KK59:

Türkçe nerde? ? Her neyse konunuza cevap vermek istiyorum. Bence bizim cevaplarimiz da sizin düşündüğünüz gibi. Ya ayriln ya bırakın. Ha bunların ikisini de yapmayacaksaniz biraz boşuna yazmis oldunuz bence başka fikir çıkmaz gibi

Bu konu ilk defa mi gundeminizin ortasına oturuyor?Hiç bundan dolayı tartışmamistiniz da bu gün mü tartisiyorsunuz?Sevgiliniz alkol kullanıyor mu? Ne kadar süredir birliktesiniz?Kuma kim?

Bu konu ilk defa mi gundeminizin ortasına oturuyor?Hiç bundan dolayı tartışmamistiniz da bu gün mü tartisiyorsunuz?Sevgiliniz alkol kullanıyor mu? Ne kadar süredir birliktesiniz?Kuma kim?
Kendisi de içiyor her seferinde konu daha çirkin konuşuluyor aramizda

Yalnız ben söyle eski konulariniza baktım.Tup miğde ameliyatı olmuşsunuz.Adam sizin için endişeleniyor olabilir mi?

8 senedir ne yapıyorsun ki? Yani ikiniz için de bu kadar önemli bir meseleyse ve kimsenin de değişeceği yoksa, yapılacak şey ortada değil mi?

X