Içki kavgası

Ee biz napalim simdi. Dalga geciyorsun resmen
Böyle bir zamanda.amac polemik yanee
Cahil vede kyltûrsüzsün. Saygı biraz insanlara.
Byyüyunce utanman dilegiyle

Eğer sağlığınız için endiseleniyorsa ya da içtiğinizde sapıtıyorsanız adam haklı
Yok tamamen keyfi olarak ya da cinsiyetçi bir yaklaşımla kadın içmez'cilerdense vur tekmeyi gitsin. Ardından bir büyük parlatırsın bi'şeyin kalmaz.

valla kusura bakma ama erkek gibi rakı balık keyfi yapan kadını da çok nadir erkek ister. Düzgün çocukmuş bence seviyorsan bi zahmet bırakıver sende bu keyfi.

Ne alaka ya?? Erkek gibi ne demek gidin şu cinsiyetçi zihniyetinizi başka yerlerde besleyin. içkinin de mi cinsiyeti varmış onu da mı yapamıyoruz. Hem size ne konu burda içki değil adamın sığlığı

İçmeye devam et öyleyse.. madem o kadar kızdın adama demek ki yaptığının arkasındasın ve doğru olduğunu düşünüyorsun. Ara söyle ben böyleyim kabul edersen diye.
Şunu da söylemeden edemeyeceğim nedense bu mübarek ayda bu tür konular çoğaldı bir coşmalar geldi millete hayret bir şey Allah akıl fikir versin

valla kusura bakma ama erkek gibi rakı balık keyfi yapan kadını da çok nadir erkek ister. Düzgün çocukmuş bence seviyorsan bi zahmet bırakıver sende bu keyfi.

O zaman kadın sigara da içemez.
Maç da izleyemez.
Kahkaha da atamaz.
Sizin kafa yapınıza göre.

Kadın ve erkek esitti hani erkek içinde peki ama kadin yapamaz bu ne ikiyüzlü bir yaklaşım hem de kadinlar tarafından

Son düzenleme:
Ee biz napalim simdi. Dalga geciyorsun resmen
Böyle bir zamanda.amac polemik yanee
Cahil vede kyltûrsüzsün. Saygı biraz insanlara.
Byyüyunce utanman dilegiyle
Hangi yazdigimdan bu ucunu çıkardınız kültür kültür alaka cehalet ne alaka burdamasil yaptığı bana saygisizlik

Yinebirben oncelikle nolur harfleri yutmadan ya da karistirmadan yaz konuya gelecek olursak herkes istedigi gibi yasayabilir istersen icersin istemezsen icmezsin ama seni boyle kabul etmiyorsa ayril hep seni kendi gibi yapmaya calisacak belli ki kimse de kimsenin inancini sorgulayamaz inanmayadabilirsin Hristiyan da olabilirsin budiste olabilirsin ya da richar dawkins amcamizin da dedigi gibi dagin tepesindeki ulu cuvcuva da inanabilirsin :)

Sadece iki konuda böyle kıyafet ve icki kendi de içiyor bazen evlenince beraber içeriz diyor ama ben icince böyle söylüyor tablet klavye sinden herhalde yazılar garip cikiyor

İçmek var , içmek var.

Gecenin bir yarısı tutar bara gidersin sabaha kadar içersin kafana göre takılırsın. Belki bunu istemez haklıdır.

Ama sen nezih bir mekana kafa dağıtmak için rakı balığa gidersin bu da bir zevk neticede , karışmasın veya alkol alıyorsa sana eşlik etsin. Yapamam bu adamla diyorsan da en başından ayrılmak çözüm gibi duruyor.

Ben hayatimda annem ya da erkek arkadaşım olmadan birkere bile icmedim o da 1 kadeh evde içiyorum ben sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…