!!!!!!!!!!içini dökmek ve sohbet etmek isteyenler buyrun masaya!!!!!!!!!!!!!

uyuyarak değilde biraz yaramazlık yaparak belki bebişlerimizi getirebilirizbayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile

24 yaş ve evliliğin 2.yılına geçmişsin zaten benim kanatim çok erken olduğudur.senin yerinde olsam zaten 3 yıl geçmesini beklerdim.tabi meşguliyetlerinde önemli.ev hanımıysan ve sadece evdir yemektir temizliktir gibiyse tamam yap.ama çalışıyosan ya da aktif bir sosyal hayatın varsa beklemelisin.
millete bakma sen onlar der.
laf çok milletde
bekar olsaydın evlen diye başının etini yiyeceklerdi
şimdi çocuk için
çocuk olunca emin ol ikincisi için laflar gelecek
kız ise
oğlan olsun diye sipariş verecekler
oğlansa kız olsun diye
talepleri hiç bitmeyecek laf çokkk
kendi beklentilerimiz için yaşamak en doğrusu.
düşünsene 35e kadar gebelik normal olabilir. daha 11yılın var.
hayırlı zamanda hayırlısı olsun canını sıkma yaşının güzelliklerini yaşa.kaydirigubbakcemile5

öncelikle güzel yazıların için tşkr ederim canım.. çok doğru söylüyorsun ama biz eşimle uzun yıllardır tanışıyoruz ve hayatımızı deli dolu yaşadık ve halen daha yaşıyoruz bu güzel birlikteliği evlilikte sonuçlandırdık ve şimdide tam bi aile olmak için uğraşıyoruz eşim ve ben çocukları çok seviyoruz hem çocuk evin neşesidir biran önce olsun bizle bir büyüsün istiyoruz inşallah en kısa zaman da bebişlerimize kavuşuruz canım allah daha fazla aratmasın kimseyehihoyyythihoyyyt

günaydın kızlar 5 gün sonra regl günüm hiç heveslenmiyorum artık nasıl olsa yine adet olacağımı biliyorum her ay olduğu gibi eşim yine her ay oldu gibi yine çok hevesli bu ay kesin oldu içime doğuyo deyip duruyo zavallım ama yine olmadı adım gibi biliyorum tek çare tekrar doktora gidip tahlil yaptırmak ve ona göre artık aşılama mı yoksa başka bişey mi denemek ama benim inat kocamı ikna etmek ne mümkün ama elinde sonun da anlıcak ya nasıl olsa kendi gelip bana aşılama yaptıralım dicek kuzu kuzu benin korkum herşey için vakit varken henüz geç kalmamışken neden biran önce denemiyoruz ki ben şimdilik susuyorum ve eşimin bana kuzu kuzu gelip hadi gidelim demesini bekliyorum allah benim yardımcım olsun...:teytey::teytey:

benimde 6 gün var bugün bi kan testi yaptırsammıki diyorum.sen yaptırcan mı şu an normal mi acaba yaptırmak.bende hafif mide bulantıları bi de adet olacakmışım gibi belime hafif bi ağrı vurup kaçıyo.bu 2.deneme bizim ama heralde yine adet olurum gibime geliyo
sende ümidini kesme bebişin olacak içime doğuyor.

saol canım inşallah...bence sen regl gününü bekle öyle yaptır hayal kırıklığı yaşamaman için söylüyorum eğer hamile kaldıysan regli olmazsın o zaman gider test yaptırırsın zaten regli olursan da inşallah öteki ay mutlu haberi alırsın canımhihoyyythihoyyyt

babycim aynı düşünceler aynı davranışlar ve kendini yemeler. belki inanmıycaksın ama sanki biri beni anlatmış gibi okudum:gitme:bende 1 sene bu ayla birlikte 3aylıkolumunekankayizsmileevliyim.8-9ay yasmin kullandım 6 ay kendi halimizde kaldık şimdi dr.a gitmeye başladım tahlil falan verdi eşime ve bana. ikinizde normalsiniz. 6-8 ay daha beklemeyi öneririm dedi beklemek istemezsen da tedaviye başlarız dedi.tedavi istedim 5 gün serophene kullanıcam, bugün 4. gün cuma günü de kont.gidicem.bakalım hayırlısı. ama gerçekten herşeyin bi sebebi varmış arkadaşım. çünkü ben ilacı kullanmaya başlıcağım gün evde huzursuzluk başladı.şu anda herşey normal ya da öle görünüyo ama içimden bişeyler koptu eşime ve ailesine karşı hiçbişeyi zorlamamak gerekiyomuş.inan ilaç kullanıyorum ama düşünmüyorum artık ya olmazsa diye.ayyyyhhhhhh rahatladımm mı neolumunekankayizsmile

ewet canım insan anlatınca rahatlıyo gerçekten inşallah tedavi ve ilaçlar sonuç verir canım bizde kullandık ama işe yaramadı tabi:sinifsinif: herşeyin hayırlısı yarın regl günüm kesin olucam biliyorum ama acaba hamilemiyim demekten de kendimi alamıyorum ne tuhaf ya beklemek....yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

bugün regl günümdü ve hiç bekletmeden geldi bu ayda hüsranla sonuçlandı bakalım ekim ayında ne olacak ama yine regl olurum beklemek ne kadar zormuş allah kimseyi evlat hasretiyle terbiye etmesin hiç bi sorun olmamasına ragmen çocuğumuz olmuyoo yeni ay yeni umut inşallah bu sefer bekletmeden gelir bebişim:Saruboceq::Saruboceq:

Amin cNm inş..
Yeni evLendiğimde eşim hemen iLk ayLArda istiodu ben isteMiodum..
Sanki oLAcağı garanti gißi nezaMan isterseM oLacak gißi..
ßu ay bi seNeyi doLdurcaz haLa bekLemedeyiz..
Raßßim kimseye aratmasın çok zOrmş..

Off Ztn aşkitomda gitti..
yiNe yaLnız kaLdım..
ßi bebeğim oLsaydı yaNımda ne güzeL oLurdumafoldumben

Off Ztn aşkitomda gitti..
yiNe yaLnız kaLdım..
ßi bebeğim oLsaydı yaNımda ne güzeL oLurdumafoldumben

ewet canım hepimizin dileği bi bebeğimizin olması inşallah olur biran önce beklemek ve dayanmak kadar zor bişe yok allah ekim ayında nasip etsin doğum günü :ecrin_bebek:hediyem olsun inşl.:Saruboceq::Saruboceq:

Adessaaa :)) Mesajını okudum.Yanıtlamaya çalıştım ama özel mesaj gönderemiyormuşum. Burdan ulaşırım umarım sana..

Adessaaa :)) Mesajını okudum.Yanıtlamaya çalıştım ama özel mesaj gönderemiyormuşum. Burdan ulaşırım umarım sana..

ulaş kuşum ulaaş burdan ulaş nasıl ulaşırsan ulaş :)) kafayı yedim artık sanırımsempatiksalakcinni

Kafaya takmamak lazım. İşin sırrı bu bence. Eşimde Sorun vardı benimde. Ewlenmeden öncede biliyordum bunu ama hep inandım Bi çocuğum olacağına.Sizde inanın.Umudunuzu sakın kaybetmeyin.Hiç korunmadık ewlendiğimiz Günden bu yana.Son döemlerde kafaya takmıştım hamile kalmayı hemen bi proje oluşturdum kafamda :) Sigara ve alkolün yanına bile yaklaşılmadı o dönemde. Ve beslenmemize çok dikkat ettim.Hergün sebze meyve Kırmızı et beyaz et Hergün birisi mutlaka tüketildi.Ve keçiboynuzu tabiki :)) Bi sonraki ay regl olmam gereken dönemde olmadım Ve bi baktımki bebeğim artık benimle..Devamlı düşündükçe olmuyor malesef. Umarım hepiniz En kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz..

ne güzel şeyler söylüyorsun..keçiboynuzunu kür olarak mı uyguladınız peki ?..şimdi benim anladığım eşinize azosperm teşhisi konuldu ve siz NORMAL yoldan hamile kaldınız öyle mi ? herhangi bir dr tedavisi ve ilaç yok mu ?

Vee Arkadaşlar yumurtlama günlerinizi hesaplayın. Yumurtlama döneminde Hergün deil. Gün aşırı ilişkiye girin.Kadının altta olduğu pozisyon hamile kalmaya en uygun pozisyondur bunuda unutmayın.Vee hatta belinizin altına bi yastık alın kiii spermler daha kolay ulaşabilsinler gidecekleri yere..Hemen ayaga kalkmayın bi süre uzanın o şekilde.. Rabbim Tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu..:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…