!!!!!!!!!!içini dökmek ve sohbet etmek isteyenler buyrun masaya!!!!!!!!!!!!!

Evet Canım tedavi uygulnmadan hamile kaldım. Doktor bana normal yolla hamile kalman imkanız gibi bişey dedi. bende hemen tüp bebek aşılama ws.. Yatırsaydım para kazanacaktı çünkü. Allah istedikten sonra olmayacak hiçbişey yoktur.buna inanıyorum ben sadece.

Bu aradaa keçi boynuzunu kaynattım suyunu içirdim. Her akşam koydum önüne öyle kıtır kıtır yedirdim.Gerçekten çok işe yarıyor. Deneyerek kaybedeceğimiz Hiçişey yok..

Son düzenleme:

ayy biranda sayende içimde nasıl bir umut oluştu bilemessin..içim içime sığmadı..sana birsürü şey sormak istiyorum sanki..beni anlıyacağını tahmin ediyorum..bizde kan değerleri hormon değerleri normal çıktı ultrasondada bişey yok..varikosel yok..dr bizede aynı şeyi söyledi normal yolla olmaz menide sperm yok dedi..keçiboynuzu kürünü nekadar uyguladın..yumurtlama günü ve yastık olayını uyguluyorum..dikkat etmem gereken başka bişey var mı ? bir vitamin falan tavsiye eder misin ? kusura bakma sıkıyorsam canım ama napayım elimde değil:1no2:

Beslenmenize çok dikkat edin canım. Bi program yap. bi gün kırmızı et bigün beyaz et bigün balık mutlaka tüketin. Hergüün salata yap meyweyi sakın ihmal etme. Ceviz fındık fıstık Yanına bikaç keçiboynuzu her akşam yedir eşine :)) Nekadar kaliteli beslenirse eşin Spermeleride o doğrultuda düzelecektir. Sigara kullanıyorsa hemen bıraksın. Organik pazarlar vaar bursada sebzelerini organik almaya özen göster. Keçiboynuzunuda hem yedir hemde kaynat suyunu içir. Bide soğan kürü duymuştum bayanlar için ama hiç denemedim. İyi olduğunu söyleyenler vardı.. Anlatılcak çok şey varrr aa özelden mesaj atamıyorummm :)

Hamile kalacağını düşünerek ilşkiye girersen en başından kaybediyorsun zaten. Düşünmemeye çalış.Neye inanırsan onu yaşarsın hayatında.bi çocuğum olacak diye düşn hep. Bizler ne düşünüyorsak onu yaşıyoruz aslında farkında değiliz. Doktorun söylediklerini unut ve bebeğin için planlar yap.. En yakın zamanda haberini alırız inşallahhh

tamam canım çok çok teşekkür ederimm..arada seni rahatsız eder sorular sorarım :) özelden msj olayını halledebilirsen yaz lütfen

vallahi içimi çok rahatlattın..çok iyi hissediyorum şuanda..içimde bi his oluşturdun..çok teşekkür ederim sana

Özelden mesaj gönderebilmem için bi miktar forumda mesaj yazmam gerekiyormuş.. Değişik br uygulama :)) sen sor ben heryereden ulaşırım sana :)) Yeterki yaşa bu duyguyu..

Hep iyi düşün lütfen. Eşinde Sende.. Oturun bebeğiniz için planlar yapın. Şöyle olur böyle olur diye. Umutsuzluğa kapıldığın anda olay bitiyor zaten. olacağı varsada olmuyor. En yakın arkdaşımda aynı sorundan müzdaripti.Eşinde azospermi vardı. Şmdi 4 aylık hamile :))

ayyy ne güzel yaa.. negüzel haberler veriyorsun..bizde bazen unutup "bebeğimiz olduğunda şunu yapmalıyız bunu almalıyız" gibi konuşmalar yapıyoruz ama sonra aklıma birden geliveriyo aslında dediğin gibi umutsuz olmadan rahat olmam lazım..peki arkadaşın neler yaptı ? doktor tedavisine gerek kalmadı mı yoksa ? herhangi bir bitkisel ilaç falan kullanmadınız mı ? keçiboynuzudışında

Soğan kürünü uyguladı arkdaşım. hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş dediğine göre.Onun dışında bi ilaç tedawisi uygulanmasına gerek kalmadı çok şükür.

Soğan kürünü uyguladı arkdaşım. hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş dediğine göre.Onun dışında bi ilaç tedawisi uygulanmasına gerek kalmadı çok şükür.

allah sağlıklı bir şekilde görmeyide nasip etsin inşallah..bizde keçiboynuzu kürüne başladık..inşallah fayda eder..ama sizin en azından düşükte olsa bir sperm sayınız varmış..bizim sıfır..eşimin fsh değeri normal olduğu için acaba tıkanıklık mı var diye düşünüyorum bazen..belkide öyledir ve inşallah birgün çıkış olur

birde bişey sorucam..ben bugünlerde soğan kürünede başlamayı düşünüyorum ama korunmadığımız için korkuyorum...kimbilir belki hamile kalırım bebeğime zarar gelir mi? saçma ama aklıma takıldı :S

soğan kür hakkında bir bilgim yok açıkçası. Ben denemedim hiç. Peki doktorlar ne diyor hiç sperm yokmu yani. ameliyatla fln sperm alındığını ve tüp bebek yapıldığını duymuştum. sizin için söylenen nedir. bizde sperm varrdı ama döllenme için yetrli deildi.%1 dielim yani. ancak sperm alınıp aşılama tüp bebek gibi yöntemlerle olur demişlerdi ama şuanda Benim mucize bebeğim yanımda yatıyor şuanda:)) bi ölüme çare yok. Onun dışındada imkansız diye birşey yok. Allah tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu. aminnnnnnn

amin canım...biz dr a gittik spermiyogram,ultrason,hormon testleri istedi..hepsini yaptırdık..kan tahlilleri ve ultrason temiz çıktı bir sorun yok ama malesef menide sperm yoktu..bunun üzerine doktorumuz fsh normal gözüküyor buna göre sperm vardır ama çıkış yoktur bunun sebeiini öğrenmekle zaman kaybetmek yerine tüp bebek yapmamızı önerdi..ameliyatla sperm bulunma ihtimali yüksekmiş eşimin değerlerine göre...doktor çok umutsuz konuşmadı ama ameliyat edildiğinde hiç sperm olmama durumuda var tabiki...soğan kürünüde araştırdım içilmesinde bir sakıncası yokmuş ama hamile kalındığı anlaşılınca içilmemesi gerekiyormuş..eşinde azosperm olan arkadaşın eşine neler uyguladı acaba merak ediyorum..onuda duyunca umutlandım dünakşam:1hug:

şimdi nasıl yani Hiç sperm çıkışı yokmu anlamadım kii ben :S eğer sperm varsa bu tıkanıklık için bişey yapılmıyor mu. Ben derim ki hemende tüp bebek için dökme paraları. Özelden yazabilsem keşke..Bi çok yerde öyle şeyler dönüyorki.. sırf para uğruna neler neler yapılıyor.. biçok kişi nedense ilk denemede başarlı olamıyor tüpbebekte acaba neden diye düşünmek lazım.. Her uygulama ayrı para çünkü.. sabret we inan. tek bir doktora sakın bağlı kalmayın.biçok doktora gidin. baktınızki çözüm yok ozamn yaparsınız tüpbebek uygulamasını.umarım ihtiyacınız olmaz böyle şeylere.

bende korunmuyorum olmuyo ! ama dert etmiyorum dert etmiyoruz şuan üzerine düşüp bişilerde yapmıyoruz bekleme aşamasındayız sessiz sakin konuşmadan rabbim ne gösterecek bilmiyorum ama doktora gitmekten korkmuyoda diğilim hani ne biliyim sende dert etme diye anlatıyorum bunları

üzmeyin kendinizi Allahın izniyle olur inşallah.Allah ne zaman yaazmışsa alnımıza. bide Meryem suresini ve Yusuf suresini okuyun 40 gün boyunca. denediniz mi bilmiyorum ama dualarında gücü vardır elbet.. Rabbim dualarınızı kabul etsin katında inşallah..:103:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…