!!!!!!!!!!içini dökmek ve sohbet etmek isteyenler buyrun masaya!!!!!!!!!!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
olumunekankayizsmileslm kıslar bu sefer liste yapmıyorum sadece burada toplanıp konuşalım birbirimize moral verelim nerde yalnış yaptığımızı ve neleri eksik yapıyoruz hep birlikte tartışıp konuşalım ben gebelikten ümidimi kestim topik falan açmıyorum.. zaten beni taklit eden arkadaşlar var bırakıyorum onlar yapsın canı sıkılan sorunu olan içini dökmek isteyen arkadaşlar buyrun herşeyi masaya yatıralım....olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

off bebek özlemi çeeken ne çok kişi var bu sitede dimii ama yaa ( en yakın arkadaşım hamile kaldı içim içimi yiyor bebekten doğumdan konuştukça

amaaaaan aşkitom beNim bebeğim bende onun bebeğiyimŞeniz
olursa olur oLmazsa takdir-i iLahi...

hehhehe doğru vallaa benim bide ekstradan köpüşlerim var :)) allah herşeyi bilir elbet vardır bi hayırlı zamanı canım

Taßiki kafaya okadar takıos da noLuo kafayı yicez nerdeyse..
Onu oku bunu oku onu uyguLa bunu yap aaaaaaa....
Raßßim ne güzeL söyLemiş :

''İstediğin şey oLmuyor diye üzüLme beLki daha güzeLi geLecekTir,ßeLkide oLmaması daha hayırLıdır''

ßu ay fazla takmamayı düşünüorum ..FazLa sıkıntıya geLemem ztN..kaydirigubbakcemile2

sizde ne sorun vardı ?

2.denememiz bu ay ama kenndimi yıllardır deniyomuşuzda olmuyomuş gibi hissediyorum.
belki de burda yazılanlar böyle hissetmemi sağlıyo empatinin dozunu kaçırıyorum.

bu bölüm gerçekten güzel olmuş..birazda burda dertleşelim ama demi? banada sanki çok uzun zamandan beri olmuyomuş gibi geliyo. tabi bunda bütün arkadaşlarımın ve kuzenimin ve hatta çevremde bizden daha yeni olan herkesin bebek sahibi olmasınında etkisi büyük.

slm arkadaşlar biraz da ben içimi dökeyim evleneli bir sene 3 ay oldu hiç korunmadık ve ben her ay acaba hamilemiyim deyip arkasından regli olmaktan çok yıprandım ki zaten hamile kalsam şaşardım:sinifsinif: ne yaptım ettimse bi türlü hamile kalamıyorum çevremdeki kişiler daha bebek yapmıyonuz mu hadi yapın da sevelim gibilerinden söylüyorlar boğazıma bişiler düğümleniyo çocuğumuz olmuyo diyemiyorum çok üzülüyorum ama daha düşünmüyoruz diyorum ki düşünmekten kafayı yemek üzereyim eşime aşılama yaptıralım diyorum hayır diyo bi türlü ikna edemiyorum hem denesek ne kaybederiz ki öyle yada böyle olmuyo işte olan bana oluyo kendimi yiyip bitiriyorum sırf millet bebek yok mu diye soru sormasınlar diye evden çıkmıyorum herkesin bebeği var benim yok akşam eltimler geldi oturmaya üçüncü bebeğini doğurdu... bana sıra sende artık biraz senin bebişini sevelim diyolar artık bu lafları duymak istemiyorum eşimde aşılama yaptırmama izin vermediği için ona da kızıyorum içimde herkese karşı bi nefret oluştu acaba benim gibi olan var mı içiniz de.. oohh be anlatınca rahatladımm:sm_cool::sm_cool:

tatlım kendini üzmeye başlamak için 3 ay kısa bir zaman değil mi:1hug:

pardon hayatımmmmm 1 sene 3 aymış yanlış okumuşum...ama olsun yineden umutsuzluk yoooookkk

baby üzülme yaa olur gider kafana taktığın için olmuyordur oluruna bırakk....:teselli:

ahh canım rabbim kolaylık sabır versin.çok fazla beklemeyin bence geç olursa eğer yıllar başını alıp sen hiç farketmeden öyle bir geçecek ki yaklayabilene aşkolsun.bende böyle oldu.ben 7 yıllık evliyim ve son 4 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor.seneler akıp gidiyor ve ben ne yaparsam yapayım olmuyor.tedavi mi desem ameliyat mı desem aşılama mı desem..hepsini yaptırdım..öyle mutsuzum ki.senin yukarıda yazdığın her duygunun 2 katını ben de hissediyorum.anlatmak istesem sayfalarca yazı yazmam lazım..allahım hepimizin yardımcısı olsun.ama geç kalmadan çarenize bakın...inş olur.canını sıkma moralini yüksek tut....rabbim gönlüne göre versin:Saruboceq:

baby 2435 seni çok iyi anlıyorum bayramda da aynı şeyleri yaşadım ve bıktım insanların sormasından. benim de evleneli 3 yıl oldu. 1,5 yıldır da çocuk istiyoruz. bakalım ekim ayında aşılama yaptıracağız.aşılama yaptıracağımızı da kimseye söylemedim. bi de bu dedikodu olmasın. insanların aşılama sonucunu da sormasını istemiyorum. buraya yazmak da insanı rahatlatıyor. ben en yakın arkadaşımla bile bu konuyu konuşamadım. çünkü 6 aylık hamile ve bebeğinde problem olduğunu 1 ay önce öğrendiler. kendi derdimi unutup onu teselli etmeye çalışıyorum. aşılama tutar mı tutmaz mı bilemiyorum tabi ama artık şansımı bişeylerde denemek istiyorum. neyse yazsam buraya yaşadıklarımı sayfalar dolar. hakkımızda hayırlısı elbette kaderimizde nne zaman geleceği yazılıdır. biz sadece dert etmekle kalıyoruz. uzun oldu sıktıysam kusura bakmayın kızlar.

çok saol canım verdiğin moralden dolayı allah senin de yardımcın olsun ve tez zamanda yüzünü güldürsün beklemek dayanmak çok zor biz doktora da gittik tedavide olduk ama sonuç alamadık zaten aşılamayı da doktor söylemişti ama eşim çok inat halen daha doğal yolla çocuk sahibi olabileceğimizi düşündüğü için karşı çıkıyo yaşımız genç diyo olur diyo ben aşılama maşılama yaptırmam diye bas bas bağırıyo ikimizde eşimle 24 yaşındayız ama dediğin gibi günler su gibi akıp gidiyo artık herşeyin bi çaresi var ama biz inat yüzünden yararlanamıyoz bende eşime aşılama yaptıralım demiyorum artık nasıl olsa o da anlıcak bi gün ama iş işten geçmeden anlasa iyi olur

estafurullah canım sıkmak ne kelime burda hepimiz sıkıntılarımızı paylaşıyoruz iyiki böyle bi topik açmışım anlattıkça azalıyo insanın derdi korkusu ne güzel aşılama yaptırmana eşin karşı çıkmıyo benim ki a kelimesi duymadan başlıyo köpürmeye ama inşallah allah yardım eder de bende eşimi ikna ederim canım allah senin de yardımcın olsun inşallah aşılaman tutar ve yüzün güler tatlım allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin herkese biran önce:Saruboceq::Saruboceq:

günaydııınnn kızlaaaaaarrrr bugün herkes için çoook güzel birgün olsun inşallah..bugün daha çok umutlu olalım pozitif enerji yayalım sinerji yapalım herşeyi yapalımm akşamda duamızı edip uyuyalım bebişlerimiz gelsin biranönce diyee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…