İçinden Ne Geçiyorsa Yaz..

bütün gün hiç bi iş yapmadan keyif yapmak istiyorummmm.... bi de zayıflamak istiyorum bir an önce... kilo almak çok kolayda vermek ne kadar zorr yaaa :KK43:

karmakarışığım aklımdaa hepp olmayan bebeğimmm lütfen artık ya çık aklımdan yada gell artık kucağımaa bende insan ım ve dayanamıyorummmmm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

yanlızım en sevdiğim arkadşımn bi sevgilisi var tamam mutlu olsun istiyorum ama kıskanıyorum :KK43: :KK43: çünkü artık görüşemiyoruz eskisi gibi

Kardeşimle ne yapacağımı bilemiyorum sabrım gücüm gizleri taşımaya takatim kalmadı. Onu korumak istiyorum ama nasıl yapabilirim artık bilmiyorum. Artık nasıl güvenebilirim ki...

biri bana şöyle güzel bir kahvaltı hazırlasa sohbet etmeye karşımda insan olsa kahvaltıdan sonra bir güzel kahvemizi içsek gülüşsek sonra fazla uzatmadan evine gitse :KK9:

telefonu açmadığına göre bu kız sahtekar.boşun adam bunu terk etmemiş. hem yardım istekte bulunuyosun hem açmıyosun insan olan açar .

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç
bişeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
yazmakkkkkkkkkkkkk
gelmiyorrrrrrrrrrrrrrrrr.

(bunu yazmak geldi)

temizlenmeyi bekleyen buzdolabı ve fırın var.saat gecenin yarımı.ben ne halt yicem uuuuuuuuuuuuffffffffff.daha salonu toplayamadım.camlar silinecek.banyo yıkanacak.çamaşırları nasıl halletcem oooooooooooooooooooooooooofffffffffffff:KK43:((

X