Boşanma süreci

Acaba evladın öyle bir baba ile yaşamayı hakediyor mu?
Asla gitsin metresinin çocuklarına yapsın babalık bide utanmadan şey demişti ben o kadınla acidigim için konusuyorum kocası içip içip dovuyormus hamileyken ne kadar komik dimi kendisi beni 7aylik hamileydim masaya çıkarıp avize sildirtmisti sinirlendi diye kaç defa dovmustu

Asla gitsin metresinin çocuklarına yapsın babalık bide utanmadan şey demişti ben o kadınla acidigim için konusuyorum kocası içip içip dovuyormus hamileyken ne kadar komik dimi kendisi beni 7aylik hamileydim masaya çıkarıp avize sildirtmisti sinirlendi diye kaç defa dovmustu
Ş...r...siz herif , zaten böyleleri bir kendi karısına çocuğuna acımıyor ne hikmetse, boşa gitsin bu pislik b...k herifi ..

Oğlum 7 ben 25 yaşındayım babasi eve gelince sadece öper ve gönderir salonda uyuyor evlendigimizden beri hiç bir alakasi yok çocukla
O kadar haklısınız ki geçen sene boşanmaya gittim baba evine geri döndüm daha kötü yıprandım şuan gitsem tekrar geri gelicem biliyorum o kadar kadın düşkünü ki elini kaç defa Kur'an'a bastı üstümden bir ay geçince yine yakaliyordum boynu mor geliyordu eve devamlı duşa giriyordu biz 8 ayda senede bir ilişkiye giriyorduk burdan bile anlaşılıyor metresi olduğu öyle degilmi
Baba evine dönmüşsunuz ailenizde arkanızda tekrar aynı hatayı yapıp dönmeyin sizden çok oğlunuz yıpranıyor çocuk bi sağ da bi solda canta gibi okul da açılacak çocuğun okul hayatına derslerine de yansır 9 yılda düzelmiş kac kere ayrılmışsiniz duzelmemis işte huylu huyundan vazgeçmez.

Baba evine dönmüşsunuz ailenizde arkanızda tekrar aynı hatayı yapıp dönmeyin sizden çok oğlunuz yıpranıyor çocuk bi sağ da bi solda canta gibi okul da açılacak çocuğun okul hayatına derslerine de yansır 9 yılda düzelmiş kac kere ayrılmışsiniz duzelmemis işte huylu huyundan vazgeçmez.
Evet öyle maalesef sorumluluk bilmiyor zaten oda memnun olmuştur gitmemize

Çok doğru söylüyorsunuz ALLAH bana güç sağlık verdikten sonra ben çalışır çocuğuma bakarım daha iyi bakarım ALLAH in izni ile böyle konuşunca aklıma takıldı sadece
Tabiki çalışıp bakarsınız çocuk mutlu huzurlu bi evde büyür sürekli annem babam kavgami eder şimdi endişesiyle korkuyla yaşamaz

Merhabalar arkadaşlar sizinle aklımdaki sorulara cevap bulacagimdan eminim o yüzden sizlerle paylaşmak istiyorum

9yillik evliyim ve şuan boşanma aşamasındayım aldatma, şiddet, hakaret,aklınıza gelecek herşey vardı evliligimde bunları okuyunca zaten bu zamana kadar nasıl durmussun diyeceksiniz haklisiniz da ben doğuluyum hemen boşanma yok bana kalsaydı en başından bosanacaktim ama devamlı birileri araya girdi kaç defa şans verdim ama bu sefer kesin kararlıyım gitmek istemiyorum ailemde göndermiyor zaten bu sefer her gelen boşansan pişman olacaksın koca. Ekmeği minetsiz diyor zamanla düzelir diyorlar bir oğlum var zaten onun için dayandım şuana kadar ama gözü oglunuda görmüyor benide evlendikten sonra anksiyete,panik atak,okb oldu eşim yüzünden şimdi boşanmak isteğimi söylediğimde zaten psikolojisi bozuk ne yaptığını bilmiyor diyomus herkese
Soylemek istediğim sizcede bosandiktan Sonra pişman olmurmuyum oğlum için gitmelimiyim lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşın beni hiç kimse anlamıyor ne yapacağımı bilmiyoru

Asla değişmez parmağımı kırdı ameliyat oldum ben kimseye demedim her bokunu sakladim konu aldatmaya gelince söyledim artık yaptığı herşeyi ben onunla şakalaştım yanlışlıkla kırdım parmağını dedi
Yolda geçsem biri baksa onun acisini bile benden çıkarıyor serfsiz her ay başka kaninlarla aldatıyor
4senedir watsaaptan engeliyim geçen dk.si yok diye aramış bir defa ben acmiyinca ben onu arıyorum evliliğimizi kurtarmaya çalışıyorum cevap vermiyor demiş
Ben 3 ay önce boşandım kendimi şuanda bile o kadar rahatlamış ve iyi hissediyorum ki. Eğer o hayata devam ederseniz hastalıklarınız zamanla artacak. Kendinize saygınız olmayacak. Mutsuz bir hayata mahkum olacaksınız. Oğlunuzun ihtiyacı sağlıklı bir anne, her anlamda...

25 yaşında olup 9 yıldır evli olmak nasıl oluyor?
Kaç yaşında evlendiniz, eşiniz denen şahıs sizinle evlendiği kaç yaşındaydı?

Oğlum 7 ben 25 yaşındayım babasi eve gelince sadece öper ve gönderir salonda uyuyor evlendigimizden beri hiç bir alakasi yok çocukla
O kadar haklısınız ki geçen sene boşanmaya gittim baba evine geri döndüm daha kötü yıprandım şuan gitsem tekrar geri gelicem biliyorum o kadar kadın düşkünü ki elini kaç defa Kur'an'a bastı üstümden bir ay geçince yine yakaliyordum boynu mor geliyordu eve devamlı duşa giriyordu biz 8 ayda senede bir ilişkiye giriyorduk burdan bile anlaşılıyor metresi olduğu öyle degilmi
Bak oğlun okul yaşındaymış bosan kesinlikle ailen nasıl insanlar calismana izin verirler mi sana kucak açacak insanlar mı

X