Boşanma süreci

25 yaşında olup 9 yıldır evli olmak nasıl oluyor?
Kaç yaşında evlendiniz, eşiniz denen şahıs sizinle evlendiği kaç yaşındaydı?
18 yaşında evlendim dışarda ip atlayacak yaşta evlendim ailem çok karşı çıktı ben çocuk aklıyla illa evlenecem dedim çünkü kendikce çok aşıktım eşim 24yasindaydi

Ben 3 ay önce boşandım kendimi şuanda bile o kadar rahatlamış ve iyi hissediyorum ki. Eğer o hayata devam ederseniz hastalıklarınız zamanla artacak. Kendinize saygınız olmayacak. Mutsuz bir hayata mahkum olacaksınız. Oğlunuzun ihtiyacı sağlıklı bir anne, her anlamda...
Evet çok haklisin
Senin cocugun varmı

Asla değişmez parmağımı kırdı ameliyat oldum ben kimseye demedim her bokunu sakladim konu aldatmaya gelince söyledim artık yaptığı herşeyi ben onunla şakalaştım yanlışlıkla kırdım parmağını dedi
Yolda geçsem biri baksa onun acisini bile benden çıkarıyor serfsiz her ay başka kaninlarla aldatıyor
4senedir watsaaptan engeliyim geçen dk.si yok diye aramış bir defa ben acmiyinca ben onu arıyorum evliliğimizi kurtarmaya çalışıyorum cevap vermiyor demiş
Lütfen boşanın hiç pişman olmayacaksınız,elalem sizin yaşadığınız hangi acıda korudu sizi destek oldu maddi manevi ? Elalemi boşverin .

18 yaşında evlendim dışarda ip atlayacak yaşta evlendim ailem çok karşı çıktı ben çocuk aklıyla illa evlenecem dedim çünkü kendikce çok aşıktım eşim 24yasindaydi

Maalesef çok genç yaşta karşı cinsi tanımadan hayata atılmışsınız. Dilerim bundan sonra her şey istediğiniz gibi olur.

Bana çalışma diyorlar biz bakarız ama ben yine rahat edemem ailemde olsa kendim cocugumun sorumlulugunu almak isterim
Ayn iyi düşünmüşsun her ne kadar öyle deselerde zamanla sorun olabilir çocuğunu okula gönderip çalış bence hem çalışmak iyi gelir sana kafan dağılır evde durursan eskilerden konu açılır sıkıntı yaşarsın o kocadan hayır gelmez çocuğun içinde bosanmak en iyisi çocuk kavgalı bir evde büyümez eşin yüzünden pskilojin bozulur bu çocuğa yansır çocuğa bağırmaya baslayabilirsin evliliğe devam etmen en çokta çocuğu yıpratır boşan kurtul bir an önce

Ayn iyi düşünmüşsun her ne kadar öyle deselerde zamanla sorun olabilir çocuğunu okula gönderip çalış bence hem çalışmak iyi gelir sana kafan dağılır evde durursan eskilerden konu açılır sıkıntı yaşarsın o kocadan hayır gelmez çocuğun içinde bosanmak en iyisi çocuk kavgalı bir evde büyümez eşin yüzünden pskilojin bozulur bu çocuğa yansır çocuğa bağırmaya baslayabilirsin evliliğe devam etmen en çokta çocuğu yıpratır boşan kurtul bir an önce
Evet ne kadar da kardeş evlat olsam geçim zor dediğiniz gibi bir yerden sonra yük olurum geri gitmeyi asla düşünmüyorum keşke ilk başta yapsaydım psikolojim zaten bozuldu anksiyete panik atak okb hepsini yasiyorum ruh hastası bir adam yüzünden

Evet ne kadar da kardeş evlat olsam geçim zor dediğiniz gibi bir yerden sonra yük olurum geri gitmeyi asla düşünmüyorum keşke ilk başta yapsaydım psikolojim zaten bozuldu anksiyete panik atak okb hepsini yasiyorum ruh hastası bir adam yüzünden
Kararlı olmanıza sevindim boşanma süreci zor gecebilir ama yılmayın ondan sonra herşey yoluna girer inşallah o adamdan kurtulmak yüzünü görmemek için değer bence sürekli huzurunuzu kaciracak biri hayatınızda olmayacak herşey gönlünüzce olsun inşallah

Kararlı olmanıza sevindim boşanma süreci zor gecebilir ama yılmayın ondan sonra herşey yoluna girer inşallah o adamdan kurtulmak yüzünü görmemek için değer bence sürekli huzurunuzu kaciracak biri hayatınızda olmayacak herşey gönlünüzce olsun inşallah
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ♥️

X