Içimin yangını sönmüyor.

Siz kendinizi neden tek kullanımlık kağıt mendil olarak niteliyorsunuz? Evlendiniz, adam h*ysiyetsizin biri çıktı; aldattı ve boşanıyorsunuz. Aramasın sormasın, çok mu lâzım? Çabalasaydı, affedecek miydiniz? Yalan dolan, sürekli diken üstünde olacağınız, şüpheyle içinizi yiyeceğiniz bir birlikteliği, haysiyetli ve asil bir yanlızlığa tercih mi edecektiniz?

Hayat bitmiş değil, sizin gibi evliliği biten birçok insan var; karşınıza öyle biri çıkar ki önceki hayatınızı unutursunuz. Kırkından sonra evlenip çok mutlu olan ev kızı tanıyorum, bizzat akrabam. Çalışan, eli ekmek tutan kadınsınız bir de belli ki; lütfen yapmayın.

Merhaba,
Ben bir süre önce eşim tarafından aldatıldığımı öğrendim. Aksiyon alamadım o benim bildiğimi öğrenmiş. Bana çekişmeli dava açtı. Iftiralar attı.
Tazminat istedi. Bende avukat tutup geçen hafta karşı dava açtım. Kanıt vs var. Tazminat, nafaka istedim. Beni hiç aramadı. Sormadı. İçim yana yana geçen hafta dava açtım. Sanırim eylülde mahkemeler açılıyor. Ön duruşma olacak.
Terapiye başladım daha yardımı olmadı habire ağlıyorum doktorun karşısında.İçimde bir yangın var. 45 yasındayım. Çocuğum artık olmaz..evlenemem de. Bir başıma yapayalnız kaldım. Evim yuvam yıkıldı. Her gün f.book'tan özlü söz paylaşıyorum. Umrunda bile değil. Silmiş beni. Beni kağıt mendil gibi attı. Hem aldattı hem terk etti. Her gün sabahlara kadar ağlıyorum. İşe şiş gözlerle gidiyorum. Alışamadım onsuzluğa. Çabalamadı bile. Mendil gibi attı çekti gitti 5 yıldır evliydim hazmedemiyorum.. Böyle giderse hasta olacağım. Bana bir yol gösterin.
Ben sizin ilk konuyu da hatırlıyorum. Neden size geri dönmesini istiyorsunuz? Dönerse ne olacak sanıyorsunuz gururunuzun olmadığı bildiği için bu sefer açık açık yapacak herseyi ayrıca hayatınızın bundan sonraki kısmının kötü geleceğinden nasıl eminsiniz bu kadar

Merhaba,
Ben bir süre önce eşim tarafından aldatıldığımı öğrendim. Aksiyon alamadım o benim bildiğimi öğrenmiş. Bana çekişmeli dava açtı. Iftiralar attı.
Tazminat istedi. Bende avukat tutup geçen hafta karşı dava açtım. Kanıt vs var. Tazminat, nafaka istedim. Beni hiç aramadı. Sormadı. İçim yana yana geçen hafta dava açtım. Sanırim eylülde mahkemeler açılıyor. Ön duruşma olacak.
Terapiye başladım daha yardımı olmadı habire ağlıyorum doktorun karşısında.İçimde bir yangın var. 45 yasındayım. Çocuğum artık olmaz..evlenemem de. Bir başıma yapayalnız kaldım. Evim yuvam yıkıldı. Her gün f.book'tan özlü söz paylaşıyorum. Umrunda bile değil. Silmiş beni. Beni kağıt mendil gibi attı. Hem aldattı hem terk etti. Her gün sabahlara kadar ağlıyorum. İşe şiş gözlerle gidiyorum. Alışamadım onsuzluğa. Çabalamadı bile. Mendil gibi attı çekti gitti 5 yıldır evliydim hazmedemiyorum.. Böyle giderse hasta olacağım. Bana bir yol gösterin.
Arkadaşımın bir müvekkili var Şuan sizinle aynı durumu yaşıyor o da sizinle yaşıt 2 yıldır evli ve aldatılmış hatta adamın arabada aldatma videosu var Şuan hakimler izliyor. Allah yolunuzu açsın , bu durumu yaşayan çok kadın var malesef. Allah size mutlaka yardım edecektir dua edelim güçlü durmaya çalışın siz haklısınız. Üzülmeyin demeyeceğim üzülmek insan olmanın en doğal hali. Sadece ağlayıp üzülüp harab olmayın. Yeniden evlenirsiniz insanlar kaç yaşında evleniyor senelerce duruyor Müge anlı bile kaç yaşında evlendi kadın. Çocuğunuz olmasa da sorun değil evlat edinirsiniz koruyucu anne olursunuz. Bir sürü annesiz çocuk var sevgiye ihtiyacı olan. Evli olsanız da Allah size çocuk nasip etmeyebilirdi. Geçecek bu günleriniz 💕

ama bu nasıl bir bağımlılık kendinize gelin yahu
hem aldatmış hem üstüne o kadar saçma şey olmuş hala sevse mücadele ederdi değil mi diyorsunuz
sevse ALDATMAZDI zaten
bir zamanlar seviyormuş, siz de sevmişsiniz evlenmişsiniz.
sonra şerefsizlik yapıp aldatmış. daha o dakika ayrılmalıydınız
bakmış sizden tık yok kendisi ayrılmak istemiş. ama terbiyesiz biriymiş ki iftira falan da atmış.
hala adam dönse affetmeyi düşünecek gibisiniz.
lütfen acilen bu kafadan çıkın.
üzülmeyin demiyorum illa üzüleceksiniz hem de uzun sürebilir bu durum
ama şöyle kendinizi değersizleştirmeyin

Sizi aldattığını öğrenmenize rağmen başta nasıl susabildiniz?Sırf evli kalmak için bunlara değer mi?Eşiniz sizi seviyor olsaydı bile aldatılmanıza rağmen ses çıkarmayışınız yüzünden soğurdu zaten.İnsan biraz gurur falan arıyor karşı tarafta.Kocam da kocam anlayışı çok sakat

Sizi aldattığını öğrenmenize rağmen başta nasıl susabildiniz?Sırf evli kalmak için bunlara değer mi?Eşiniz sizi seviyor olsaydı bile aldatılmanıza rağmen ses çıkarmayışınız yüzünden soğurdu zaten.İnsan biraz gurur falan arıyor karşı tarafta.Kocam da kocam anlayışı çok sakat
Hani çocuk olsa işi olmasa vs belki bir nebze anlaşılır ama ne çocuk var nede çaresiz bu kadar dram niye acaba?
İkinci evliliğinde ona şöyle davranacak vs yazmış
Acaba gerçekten evliler miydi ?
Yada evlilikleri ne şekilde oldu ?( Adam konu sahibi için eşinden vs mi ayrılmıştı vs vs )

Bu konuya bu sabote için kaçıncı mesajınız bilmiyorum. Uydurma değil istesem ispat da ederim ama etmeyeceğim. Bakın inanmıyorsanız yazmayın. Benim ne çektiğimi Allah biliyor yeterli. İlk başta aldatilmadim. Eşim bu süreçte beni evliliğe ikna etmek için nasıl davrandı bilseniz bunları yazmazdınız. Bakın kul hakkı alıyorsunuz. İhtimalle hakkimda gerçek gibi varsayım atıyorsunuz. Ama kuran üzerine yemin ederim uydurma değil. Lütfen konuma yazmayın. Rica ediyorum. Zaten iyi bir ruh halinde değilim gerçekten değilim. Pohpohlanmak için açmadım bu konuyu. Öyle olsa bana kızan mesajlara cevap yazmazdım ama sizinki artık kul hakkına girdi. İftira atmayın lütfen konumdan çıkın.
Sizin akıl sağlığınız pek yerinde değil gibi , hastaneye yatış yapmayı düşünmemi gerekiyor.

Hani çocuk olsa işi olmasa vs belki bir nebze anlaşılır ama ne çocuk var nede çaresiz bu kadar dram niye acaba?
Yada evlilikleri ne şekilde oldu ?( Adam konu sahibi için eşinden vs mi ayrılmıştı vs vs )
Tövbe tövbe. Hayatımda kimsenin eşine meyletmedim. Göz ucu ile bile bakmadım. Bu iftira. Hakkım oldu ise helal değil. Özdeğer problemin var vs dersiniz ama başkasının eşini ayarttin demek..yazık..

Son düzenleme:
Bizim buralarda “9 çocuğun babası ölmüş” gibi ağlama derler.Çocuk yok,işi var.Bu kadar drama gerek yok.Sadece çocuk sahibi olamayacağı için üzüldüm,normal şartlarda zor görünüyor ama Allah’tan ümit kesilmez tabii.Anne olamayacağım diye ağlayıp bu 5 yılda kocası istemiyor diye çocuk yapmamış anladığım kadarıyla.Bu kısım da ilginç.

Bizim buralarda “9 çocuğun babası ölmüş” gibi ağlama derler.Çocuk yok,işi var.Bu kadar drama gerek yok.Sadece çocuk sahibi olamayacağı için üzüldüm,normal şartlarda zor görünüyor ama Allah’tan ümit kesilmez tabii.Anne olamayacağım diye ağlayıp bu 5 yılda kocası istemiyor diye çocuk yapmamış anladığım kadarıyla.Bu kısım da ilginç.
Adam zaten bundan çocuk istemiyorum diye arkadaşlarına söylüyormus. Herkes anlamış tek anlamayan bu arkadaş.

Teşekkür ederim. Ben özür beklerken Beni kağıt mendil gibi attı. Çevrem seni sevmemiş diyor. Yoksa kapında köle olurdu diyor. Çok mutsuzum niye doğdum bunları yaşıyorum diye isyan ediyorum. Ne laflarını çektim. Hep fedakarlık yaptım. Bunları hak etmedim.
Asıl o sizi haketmedi bence. 40 yıl o yoktu hayatınızda, yasamıssınız, yine yasarsınız. Siz siz olmussunuz artık, onsuz da olur korkmayın. Bir kac ay gecsin bana hak vereceksiniz.

X