Içimin yangını sönmüyor.

Merhaba,
Ben bir süre önce eşim tarafından aldatıldığımı öğrendim. Aksiyon alamadım o benim bildiğimi öğrenmiş. Bana çekişmeli dava açtı. Iftiralar attı.
Tazminat istedi. Bende avukat tutup geçen hafta karşı dava açtım. Kanıt vs var. Tazminat, nafaka istedim. Beni hiç aramadı. Sormadı. İçim yana yana geçen hafta dava açtım. Sanırim eylülde mahkemeler açılıyor. Ön duruşma olacak.
Terapiye başladım daha yardımı olmadı habire ağlıyorum doktorun karşısında.İçimde bir yangın var. 45 yasındayım. Çocuğum artık olmaz..evlenemem de. Bir başıma yapayalnız kaldım. Evim yuvam yıkıldı. Her gün f.book'tan özlü söz paylaşıyorum. Umrunda bile değil. Silmiş beni. Beni kağıt mendil gibi attı. Hem aldattı hem terk etti. Her gün sabahlara kadar ağlıyorum. İşe şiş gözlerle gidiyorum. Alışamadım onsuzluğa. Çabalamadı bile. Mendil gibi attı çekti gitti 5 yıldır evliydim hazmedemiyorum.. Böyle giderse hasta olacağım. Bana bir yol gösterin.
Onsuz olamayacağınızı eşinize çok iyi hissettirdiğiniz için kaybedecek birşeyi olmadığını, aksine kendinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu düşünüyor muhtemelen.
Yanlış yapan o! Biraz ilahi adalete güvenin.
Şu an ailenizi kaybettiniz ve yalnız kalmışsınız gibi geliyor olabilir ama gelecekte belki daha kötü şeyler yaşatacaktı size?! Belki yüce yaradan sizi bunlardan korudu! Belki de hayatınızı ve mutluluğunuzu başkalarının ellerine bırakmanızı istemiyor. Onsuz olamam yapamam dedikçe bakın başınıza ne işler geldi. Olan oldu. Lütfen hayatınıza bakın. Geçmiş ile yaşanmıyor. Her sabah güneş doğacağını nasıl biliyorsanız, bu pislik adamdan rabbimin sizi kurtardığını da görün lütfen. Sizi yaratan size değer vermiş ki bu pislikle bir ömür geçirmenize mani olmuş.
Yalnız kalacağım diye korkmayın. Belki de size öyle şeyler yaşatacaktı ki yalnız kalmayı o zaman yeğlerdiniz

Öncelikle Allah yüreğinize ferahlık versin bundan sonra bunları unutturacak daha güzel kapılar açsın inşallah. Şöyle düşünün eğer çocuğunuz olsaydı bu seferde kaygılarınız çok olacaktı yaşadıklarını ona yansıtmak, ona yetememek, babasız büyüyecek vs vs bir sürü kaygı ona her baktığınızda burukluk hissedeceksiniz. Herşeyde bir hayır vardır Allah yardımcınız olsun
Biraz ataerkil geleneksel bir aile. Çocuk olsaydı belki bosanmazdik. Teşekkür ederim. Sürekli dua ediyorum. Sürekli ah ediyorum. Umarım ilahi adalet tecelli eder. Hayallerimi çaldılar çünkü.

aylar sürecek ama geçecek kalbin sızlayacak nefes alamayacağın zamanlar olacak ama sonra gülüp geçeceksin iyi ki bitmiş diyeceksin
İnşallah ona olan tüm iyi duygularım ölür. Benden sonra hayatına gelecek kişi ahlarimin bedeli olsun istiyorum. Ben görmesem de olur ama içimde inanılmaz bir öfke var.

Biraz ataerkil geleneksel bir aile. Çocuk olsaydı belki bosanmazdik. Teşekkür ederim. Sürekli dua ediyorum. Sürekli ah ediyorum. Umarım ilahi adalet tecelli eder. Hayallerimi çaldılar çünkü.
İnanın öyle bi çıkar ki Allah ın adaleti şaşmaz daha dün hemen hemen aynı olayları yaşamış bi arkadaşla konuştum boşanalı çok oldu başına neler gelmiş adamın sürüm sürüm sürünmüş resmen.

İnşallah ona olan tüm iyi duygularım ölür. Benden sonra hayatına gelecek kişi ahlarimin bedeli olsun istiyorum. Ben görmesem de olur ama içimde inanılmaz bir öfke var.
acını dibine kadar yaşa sakın erteleme ben zamanında o kadar zor aşk acıları çekmiştim ki aylarca evden çıkmadığımı yemek yemedğimi 43 kiloya düştüğümü bilirim erkeklerden o kadar soğudum ki sonra aşık bile olamadım kalbin taşlaşacak belki de tekrar asla güvenip tekrar o kadar sevmeyeceksin ama şunu unutma çivi çiviyi söker bu yüzden mutlaka başka birilerine şans ver kahve iç illaki bir tanesi kafana uyacaktır ve ona yönleneceksin ha ayrıca o şerefsizden nafaka tazminat ne varsa al

acını dibine kadar yaşa sakın erteleme ben zamanında o kadar zor aşk acıları çekmiştim ki aylarca evden çıkmadığımı yemek yemedğimi 43 kiloya düştüğümü bilirim erkeklerden o kadar soğudum ki sonra aşık bile olamadım kalbin taşlaşacak belki de tekrar asla güvenip tekrar o kadar sevmeyeceksin ama şunu unutma çivi çiviyi söker bu yüzden mutlaka başka birilerine şans ver kahve iç illaki bir tanesi kafana uyacaktır ve ona yönleneceksin ha ayrıca o şerefsizden nafaka tazminat ne varsa al
Şu an babam dışında hiçbir erkeğe güvenmiyorum. Kimseye bu kadar sevgi vermeyeceğim. İleride fırsat çıkarsa değerlendirme yaparım ama yaş malum. Benim yaş grubunun boşanmış erkeklerin çocukları var. Bende yok. Bunlar için erken ama çocuksuz biriyle çocuklu biri çok olamaz gibi. Başkasının çocuğuna bakamam gibi. Tabi kısmet bu işler. Benim yasim birazda çocuğum artık olmayacak ona. İyi kötü belki evlenirim ama çocuk konusu belli bir yaştan sonra olmuyor maalesef.

İnanın öyle bi çıkar ki Allah ın adaleti şaşmaz daha dün hemen hemen aynı olayları yaşamış bi arkadaşla konuştum boşanalı çok oldu başına neler gelmiş adamın sürüm sürüm sürünmüş resmen.
İnşallah ahım yerde kalmasın. Beni mahvetti çünkü. Iftiralar attı. Aldattı. Bunlar manevi alemde az şeyler değil. Olmamalı. Mübarek Cuma gecesine giriyoruz inşallah ahım yerde kalmaz.

Şu an babam dışında hiçbir erkeğe güvenmiyorum. Kimseye bu kadar sevgi vermeyeceğim. İleride fırsat çıkarsa değerlendirme yaparım ama yaş malum. Benim yaş grubunun boşanmış erkeklerin çocukları var. Bende yok. Bunlar için erken ama çocuksuz biriyle çocuklu biri çok olamaz gibi. Başkasının çocuğuna bakamam gibi. Tabi kısmet bu işler. Benim yasim birazda çocuğum artık olmayacak ona. İyi kötü belki evlenirim ama çocuk konusu belli bir yaştan sonra olmuyor maalesef.
Yani sonuçta boşanmış çocuklu bir adamla olduğunuzda çocuğu 3-5 yaşında değilde daha büyük olur gibi bunuda bence sorun etmeyin bi tabak fazla koyarsınuz masaya yani çocuk çok küçük olmadığı sürece sorun teşkil etmiyor çünkü

Merhaba,
Ben bir süre önce eşim tarafından aldatıldığımı öğrendim. Aksiyon alamadım o benim bildiğimi öğrenmiş. Bana çekişmeli dava açtı. Iftiralar attı.
Tazminat istedi. Bende avukat tutup geçen hafta karşı dava açtım. Kanıt vs var. Tazminat, nafaka istedim. Beni hiç aramadı. Sormadı. İçim yana yana geçen hafta dava açtım. Sanırim eylülde mahkemeler açılıyor. Ön duruşma olacak.
Terapiye başladım daha yardımı olmadı habire ağlıyorum doktorun karşısında.İçimde bir yangın var. 45 yasındayım. Çocuğum artık olmaz..evlenemem de. Bir başıma yapayalnız kaldım. Evim yuvam yıkıldı. Her gün f.book'tan özlü söz paylaşıyorum. Umrunda bile değil. Silmiş beni. Beni kağıt mendil gibi attı. Hem aldattı hem terk etti. Her gün sabahlara kadar ağlıyorum. İşe şiş gözlerle gidiyorum. Alışamadım onsuzluğa. Çabalamadı bile. Mendil gibi attı çekti gitti 5 yıldır evliydim hazmedemiyorum.. Böyle giderse hasta olacağım. Bana bir yol gösterin.
Cabalamadi mi ? Siz boşanmak istemediğiniz için mi sustunuz ? Çocuk sahibi olmak bilmiyorum riskli yaş esinizle de olmamış menopoza girmediyseniz yumurtalarinizi dondurun. 2. Evliliği yapıp çocuk olmasa bile aşırı mutlu insanlar var.

Onsuz olamayacağınızı eşinize çok iyi hissettirdiğiniz için kaybedecek birşeyi olmadığını, aksine kendinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu düşünüyor muhtemelen.
Yanlış yapan o! Biraz ilahi adalete güvenin.
Şu an ailenizi kaybettiniz ve yalnız kalmışsınız gibi geliyor olabilir ama gelecekte belki daha kötü şeyler yaşatacaktı size?! Belki yüce yaradan sizi bunlardan korudu! Belki de hayatınızı ve mutluluğunuzu başkalarının ellerine bırakmanızı istemiyor. Onsuz olamam yapamam dedikçe bakın başınıza ne işler geldi. Olan oldu. Lütfen hayatınıza bakın. Geçmiş ile yaşanmıyor. Her sabah güneş doğacağını nasıl biliyorsanız, bu pislik adamdan rabbimin sizi kurtardığını da görün lütfen. Sizi yaratan size değer vermiş ki bu pislikle bir ömür geçirmenize mani olmuş.
Yalnız kalacağım diye korkmayın. Belki de size öyle şeyler yaşatacaktı ki yalnız kalmayı o zaman yeğlerdiniz
Teşekkür ederim. Bu açıdan bakmam gerek. Çok haklısınız şu an sadece acı var. İnanılmaz bir aci. Olayları büyük resimden göremiyorum. Umarım bu düşünceye gelebilirim.

Yani sonuçta boşanmış çocuklu bir adamla olduğunuzda çocuğu 3-5 yaşında değilde daha büyük olur gibi bunuda bence sorun etmeyin bi tabak fazla koyarsınuz masaya yani çocuk çok küçük olmadığı sürece sorun teşkil etmiyor çünkü
Bakalım. Benim çocuk deneyimim yok. Nasip kısmet. Şu an uzun bir süre evlilik düşünmüyorum.

Cabalamadi mi ? Siz boşanmak istemediğiniz için mi sustunuz ? Çocuk sahibi olmak bilmiyorum riskli yaş esinizle de olmamış menopoza girmediyseniz yumurtalarinizi dondurun. 2. Evliliği yapıp çocuk olmasa bile aşırı mutlu insanlar var.
Evet boşanmak istemiyordum aslında ama affedemiyordum da. Öyle arada idim. Boşanma davası süresince yumurta donduramiyorum anca resmi bosanirsam olur. Çekişmeli davalar 2 3 yıl surebiliyormus.

Kıyamadım evliligime. Ondan açmadım. Açamadım daha doğrusu. Bildiğimi anlayıp gelip özür bile dilemedi. Gizli gizli dava açmış. Dava açınca haber verdi. Yaşım ileri. Benim yaş grubumun hep çocuğu var. Bende yok evlilik de zor. Çok mutsuzum sürekli ağlıyorum. Buradaki konuları bende okuyorum. Çok üzücü. Ama şöyle günün sonunda anne olacaklar. Belki bana o bile nasip olmayacak.tabi ki keşke yasamasalardi o ayrı.
Adamın yaptigini sokaktaki köpek yapmazdı. Ama hayat size bu noktada nediyor biliyo musunuz? Sen değersiz değilsin az gözlerini diyor. Seni sevmeyen üzen bir adamı sırf yanliz kalmamak icin cekmemeliydiniz. Kendinize güvenin sizin yasinizda bekar ,dul çok kadın var. Yalnızlık korkusuyla bu adam çekilir mi? Terapiyle zamanla iyileşiceksiniz. Hayata daha güzel bakitiginizda sizi seven erkek gelicek.

Evet boşanmak istemiyordum aslında ama affedemiyordum da. Öyle arada idim. Boşanma davası süresince yumurta donduramiyorum anca resmi bosanirsam olur. Çekişmeli davalar 2 3 yıl surebiliyormus.
Ne diyebilirim bilmiyorum. Özür dilerim ama eşiniz affedilmek bile istememiş ki ? Sizi daha çok kırmak istemem zor bir süreç ama iyi ki dediğiniz bir dönem olacak. Ve iyi ki bu adamdan çocuğum olmamış bile diyeceksiniz.

45 yaşına kadar çocuk yapmama nedeniniz sağlık mi , eşiniz mi istemedi ? Boşanma arifesinde mi çocuk dogurma yaşınız dank etti ? Buraları anlayamadım. Mükemmel bir evlilik içinde de olsanız 45 yaşında riskli bir gebelik olurdu.

Teşekkür ederim. Bu açıdan bakmam gerek. Çok haklısınız şu an sadece acı var. İnanılmaz bir aci. Olayları büyük resimden göremiyorum. Umarım bu düşünceye gelebilirim.
Geleceksiniz emin olun. Ama önce kendinize biraz güvenmeyi öğrenin. Suçlu olan o. Bırakın her gün ağlayan sızlayan o olsun. Böyle biri ile ömür mü geçer?
İmkanınız varsa tek başınıza bir seyahate çıkın. Kendinizle geçirdiğiniz zamanı kaliteli hale getirin. Tel başınıza da mutlu olmayı bilin, öğrenin.
Biliyorum zor kolay değil. Ama geçiyor, geçecek.

Merhaba,
Merhaba asla kolay değil böyle bir şeyi kabullenmek hazmetmek anlıyorum , ama bence kurtulduğuna sevinmelisin suçunu bastırmak için elbette böyle iğrenclik yapacaktı , başka ne yapacaktı ki ? Siz aksiyon alamadınız oda iftiralar attı kendini edepsizliğe verdi normal :). Bu olayı dünden bugüne hemen sindirmeniz mümkün değil kendinden böyle bir şey bekleme .. zamanla hafifleyecek ve rahatlayacaksın. O adam seni aldattıysa başkasını da aldatır , aldatma potansiyeli olan erkeğin mutlu olduğunu ben hiç görmedim duymadım mutlaka ayağına dolanıyor yaptıkları insanların. Sen yoluna bak işine odaklan terapileri aksatma. Ayrıca 45 yaşından sonra çocuğu olan çok kadın var lütfen buna odaklanma. 27 yaşındayım 6 senelik evliyim çocuğum yok nasip Kismet ve herkesin de çocuğu olmak zorunda değil. Hayat bize ne süprizler yapacağı hiç belli olmuyor herşeyin vakti var. Demek ki rabbim planlamış olmaması şuan hayrına olmuş ben buna gönülden inanıyorum.. 🙏🏼 asla bu konuda umudunu yitirme ve kendini hayatın sonu gelmiş gibi hissetme bence gerçekten değmez ilerde bugünleri atlattığında kendini bu olaylara değil kendini nekadar yıpratığına üzüleceksin.

Yatıp kalkıp şükredin böyle rezil bir adamdan çocuğum olmadı diye. Ömür boyu bağınız kopmayacaktı, çocuk arada kalacaktı, hatta belki boşanamayacaktınız bile bir ömür adamın boynuzlamasına boyun eğip oturacaktınız.

O kadar evlat hasreti çekiyorsanız toparlandıktan sonra çocuk esirgemedeki bir sabiye koruyucu aile olabilirsiniz.

X