İçim yanıyor, kanıyor, kavruluyor

Psikolojik destek almayı düşünme,hemen başlasan iyi olur.
Hiç normal görünmüyorsun bence.

İnsan kendi değerini kendi belirler!!!

Bu yaşadıklarınız evleneceğiniz zaman yaşayacaklarınızın yanında hiç bişey..

Yapmayın!.. O'na verdiğiniz değeri biraz olsun kendinize verin ve önünüze bakın...

Herseyi gec, gururu iviri ziviri, sadece senin zorlamanla nereye kadar? Evlendiniz diyelim senin sirrini bile tutamayan seni yuz ustu birakan adam bir omur boyu neler yapar?

Bunun meslekle ilgisi yokki. İçinden gelen duyguları kontrol edemiyorsun sadece. Mantığına yol açman lazım.

Çok ciddi söylüyorum, bu yazdıklarını en fazla 1 sene sonra oku kendine ne hakaretler ediceksin nasıl bu hallere düştüm diye. Ve vazgeçtiğin için teşekkür ediceksin aynı zamanda.

Sakın ha sakın gidiyim deme.
evlilik sadece aşk değil, hatta iki taraflı aşkla ve "mantığına uyan iyi bir insanla" ancak çekilebilir bişey.

Nye üzülüyosn ya. Adam istemiyo ve belliki değmiyo..

Buna benzer bir hikayem var. Birgün gerçek bir ADAM ile evlendiğinde iyiki bana dönmemiş iyiki ayrilmisiz diyeceksin.

Sen bu adamın, bu ilişkinin nesini özlüyosun?
Nesini özlüyorum..İlk ciddi ilişkimdi her şey çok güzel başlamıştı,yanındayken içim her saniye pırpırdı...Sevmeyi özledim, onu sevmeyi.Kimse bana onun hissettirdiklerini hissettirmiynun dişinda erkek sineğe bile tahammülüm yok.2 yıl önce ayrılırken bile bi daha kimseyi sevemeyeceğimi biliyodum(önyargı değil bu, kendimi çok iyi tanıyorum sadece)

Aşk değil bağımlılık. En batıdan en doğuya gitmeden önce en yakındaki psikoloğa gidin. Öğretmen olmanız mantıklı düşüncenizi her zaman koruyabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Kendimi tanıyorum en büyük önyargıdır. Bana ömrün boyunca uyuşturucu kullanmayacağının garantisini verebilirmisin? Yada kesinlikle hapse girmeyeceğinin? Kendini tanıyorsun ama garanti veremezsin. Bu yüzden en büyük önyargını yık lütfen.

Buna benzer bir hikayem var. Birgün gerçek bir ADAM ile evlendiğinde iyiki bana dönmemiş iyiki ayrilmisiz diyeceksin.
İnşallah.Yine hayırlısı olsun diyorum ama hayırlısı benim bi ömür acı çekmem olmaz umarım.Benim sorunum sanırım şu:Başkasını sevememek.Çok denedim sırf kendime bunu yapmaya hakkım yok deyip ayrıldıktan sonra yani iki yıldır belki 20 kişiyle görüştüm, ama hepsiyle sadece 1 defa 1 bardak çay içebildim.İçim ondan başka kimseyi almıyo.

2 yıl boyunca çok az kopukluk olmuş tabi ki böyle tamamen kökten atmadıkca yeni birisiyle başlamayabilirsiniz,öncelikle ulaşmayın hiç bir şekil de komple kesin net şekil de beyniniz de bitirin ,inan evlilik olunca işin için de köle den farkın olmaz ,ne güzel elin de mesleğin var kafanı dağıt ,hobiler edin ama lütfen hayatını karartma bu kişi sana değer vermiyor,ve sır bile saklayamıyor yakma başını lütfen...

Kendine gel !!!
Sirkelen !
Asla emir kipi kullanmayı sevmem ama hakikatten kendine gel !!!!
Mesleğini Asla bırakma!
Aileni karşına alma ..
Önce bir güzel kuaföre gidip ,alışveriş yap .
Ardından bir psikologa.
Uzman yardımı al.
Ve dua et ki, seni bırakmış..
Kurtulmussun ondan..

Ben eski eşim için ölürüm derdim. Deliler gibi aşiktim ve aldatilgimi öğrendim gün boşanma davası açtım. Bin kez kahroldum askimdan ama bazı şeyler var affedilemez. Sizin de ikinciye baslamasi ve terketmesi insanlığa yakışmaz. Aşk ta bir yerekadar gurur var onur var aşktan çok daha öte

ay saçmalama bence. o adama gideceğine psikoloğa git ve hayatını kurtar. çünkü sevgi değil bu, saplantı. hayır sevgi böyle olsa, kan gövdeyi götürür yani.
ben kesinlikle, flört ve nişan evresinin evliliğin fragmanı olduğunu düşünürüm. bu net yani. tabi istisnalar olur. ama kötüyken iyi olan hiç yok.
bak ne güzel işin gücün elinde, ayakların yere basıyor, batıya gidebilmişsin(bu yanlış anlaşılmasın ben de Güneydoğuluyum ve ilimdeyim ama memleketim olmasa kalmam burada) , sağlıklısın, gençsin.. bunları değerlendir kendine gel
polis eşiyim. polis eşi olmak gerçekten zor. yalnız eşin iyiyse bu rahatsız etmiyor. ama bu adamla mesleği bile zorlar seni.

3-4 cümle okudum ve diyorum ki kurtulmuşsun işte başına bela mı arıyorsun evlensen 2 gün sonra yine burda ağlayacaksın evliliğim hataydı diye
Hayatını yaşa şükret önüne bak

Anlıyorum seni ama bunun özlenecek sevilecek hiç bir yanı yok.
Sen bi tabularını yık. Karşına gerçekten sevgini hakedecek biri çıkacak. Gerçekten aşkı, sevgiyi tadacaksın.

Aileler işin içine girmeden önce her şey yolundaydı.anlaşıyorduk ama aileler anlaşamayınca onların arasındaki sooğukluk bize de yansıdı.Sevgimize sahip çıkmak yerine herkes kendi ailesinin yanında yer almayı tercih etti.Yani ikimiz de hatalıyız bu konuda.Bu yüzden eğer O da bunu yapacaksa, ailemi karşıma alırım aslında.Kuaförle işim olmuyor kapalıyım.Alışveriş yapmaktan midem bulandı çünkü sırf kafam dağılsın diye haftada 3-4 kez alışverişe çıkıyorum.Mesleğimi seviyorum ama son 7 aydır kendimi yetersiz hissediyorum, vicdan azabı çekiyorum öğrencilerime karşı.

Sizin adınıza üzüldüm.Ben de O'nun için ölebilirdim, hala da öyle bi şey değişmedi.Bi de onun gibisini bulamam diye düşünüyorum yani tabi kötü yanlarını yazdım ben ayrılık sürecini yazdım sadece.Ama çok güzel günlerimiz de oldu.Bi gün yüzyüze görüştükten sonra eve gidip şükür namazı kıldım hatta Allahım ben ne yaptım da sen benim karşıma bu adamı çıkardın dedim.Nerden bileydim gençliğimin en güzel yıllarını harap edecek kişi olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…