İçim Acıyor:( Duaya ihtiyacım var :((

Canimmannemherseyimm

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016
41
11
17 Haftalık hamileyim.12. haftada kontrol için doktora gittiğimde doktor herhangi birşey söylemedi herşey yolunda görünüyordu.16. hafta doktora gittğimide hem bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istedim hem de aylık konrolümü olurum dedim.Fakat doktor bebeğimin sol böbreğinde 23 mm sağ böbreğinde ise 3,5 mm genişleme olduğunu söyledi.Gebeliğin sonlandırılması gerektiğini söyledi aksi durumda büyük olasılıkla böbrek yetmezliği sorunuyla dünyaya gelicek dedi.Penatoloğa yönlendirdi bizi.Gittiğimiz Prof. amniyosentez yapmayı önerdi onuda yaptık sonuçlanlar 3 gün içinde çıktı genetik herhangi bir rahatsızlığı yok dendi.(down sendromu vs.)Takip edilecek fakat ümitlenmeyin pek dedi.Böyle bir durum yaşayan var mı?Herşey Allahtan tabi ama böyle bir durum yaşayıpta bebeğinde düzelme olan var mı?İçim acıyor meleğimi düşünmediğim tek bir an bile yok.Hep en kötüsü aklıma geliyor.Olurda zorunlu kürtaj yapılırsa kürtajdan da korkuyorum Allahım kafayı yemek üzereyim dualarınıza ihtiyacım var (​

Lütfen konuyu taşımayın burda daha faxla kişinin konuyu görme şansı var belki biri bana yardımcı olabilir (

Allah yardımcınız olsun inşallah.. bakarsınız sonuçlar güzel gelir veya bi hal çaresi bulunur.. iyi bi doktor bulup ona da görünün derim ben..

Olur da mecbur kalırsanız da elbet her şeyde bir hayır vardır. Rabbim en hayırlı olanı nasip etsin size.. gönlünüzü de hakkınızda hayırlı olana razı eylesin inşallah.. kolaylıklar diliyorum dualarım sizinle..

Amin Allah razı olsun.Rabbim sizinde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.Göründüğüm doktor kendi dalında en iyilerden biriymiş ama başa doktorlarada görüncem umarım oğlumu sağlıklı bir şekilde kucağıma alabilirim

Hangi şehirdesiniz? Bulunduğunuz şehir için alanında uzman doktor tavsiyesi gelir mutlaka. Başka bir doktora daha görünün. Hakkınızda hayırlısı olsun.

çok güzel duanız

Peki tedavisi yok muymuş?
Allah şifa versin inşallah iyileşir kuzucuğunuz. Rabbim size bağışlasın.
Bir de normal ultrasonda böbrekleri görünüyor mu?

Ahh size sarılarım geldi.. bol bol dua edin şifa duaları özellikle. dua topiği var burda ordan da toplu dua yapabiliriz konu açarsanız.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/dualarimiz-sizinle.1200/

Her şey Allahtan o çocuğun dunyaya geleceği varsa önüne birşey geçemez siz kendinizi sıkmayın kendi sağlığınız da önemli bebek için inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız hayırlısıyla Rabbim yardım etsin. Amin.

Peki tedavisi yok muymuş?
Allah şifa versin inşallah iyileşir kuzucuğunuz. Rabbim size bağışlasın.
Bir de normal ultrasonda böbrekleri görünüyor mu?
Şimdilik yapılacak bişey yok dendi.Neden olduğunuda bilemiyorlarmiş.Allahın takdiri demeye getirdi doktor.Tedavi var mı benim yapabileceğim bişey var mı ne bileyim yeme içme herhangi bişey yok dedi takip edilecek bekleyip görecez dedi.

Allah razı olsun hayırlısıyla inş Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip eder

Lütfen üzülmeyin, strese girmeyin. Bir kaç doktora daha gidin. Umarım her şey güzel olur. Ama unutmayın Allah her zaman her şeyin en hayırlısını versin. Veren de O, alan da O. Siz hayırlısını isteyin dua edin, takdiri ona bırakın. Lütfen kendinizi heba etmeyin.
Burda bir Bayanın konusunu okudum ve hamileyken kendisinde toxoplazma çıkınca doktor direk geçmiş olsun, başınız sağolsun demiş. Yani çocuk doğsa sakat olacak ya da ölecek. Kadın da o kadar üzülmüş ki üzüntüden lösemi olmuş. Ve evladımı doğurdum sağlıklı bir şekilde ama ben ona bakamayacağım, çok az ömrüm kalmış yazmıştı. 2011den beri de bir daha girmemişti.
Ve bu beni çok etkiledi, inşallah yaşıyordur. Ama lütfen kendinizi üzmeyin demek istiyorum.

Geçmiş olsun konu hakkında bilgim yok ama kürtaj baya zor ve aciliymis, çok geçmeden karar verilmeli ki hayatın riske girmesin. Büyük talihsizlik yaşamışsın ama sonuçta gebe kalabiliyorsun o da birşey. Bebeği ve kendini riske atma bence, başka bir Dr a daha git. Umarım hayırlısı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…