iç dudaklarından utanan varmı????

biz kendimize bu kadar özen gösterip en ufak kusurlarımızı dev yaparken, partnerlerimiz kendilerini bu kadar kasıyor mu, olaya biraz da böyle bakıp üstünüzdeki baskıyı atın lütfen...

birden çok kişiyle oldum diyemem ama arkadaşlarımızla da geçen sohbetlerden, okuduklarımızdan belli bi tecrübemiz var... sorun olabilir de, olmayabilir de... öncelikle sen mükemmel olsan bile bi erkeğin gözünün devamlı dışarda olduğunu düşünürsen isterse her şeyi bahane edip dışarı da bakar, başka şey de yapar... yine bilgilerimize dayanarak diyebilirim ki, oral seks yapan erkek % 10... hal böyleyken bu kadar endişe etmeni gerektirecek birşey yok bence... önemli olan çiçek değil, çiçeği nasıl sunduğundur... konu cinsellik olduğu için bu örneği veriyorum, sen partnerine öyle şeyler söyler, öyle bi bakış atar, öyle bi çamaşır/kıyafet giyip aklını başından alırsın ki gözü bu tip şeyleri görmez. lütfen akıllı olalım, önce kendimize saygı duyup saygıyı öyle bekleyelim. onlar gitsin göbeklerine baksın

arkadaslar benım ıc dudaklarımdan bırıısı daha uzun resmen sarkık duruyo ve bu yuzden kuafore gıdıp bu bolgemı agda yaptırmaya utanıyorum.evlenınce nolcak bılmıyorum.arkadaslarıma bıle boyle bır sorunum oldugunu soylemeye cekınıyorum.operasyon gecırmek fıkrıde uzak ısterım ama uzak.sızler de utanıyormusunuz benım gıbı agdacıdan

Slm bendede bu sorun var ergenlige gurecegim dinemde annem farketmis ve doktora goturmustu doktor normalden biraz uzun oldugunu ama cok da sorun olmadigini soylemisti ben yinede bunu hep dert ettim hatta evlenmemeyi bile dusundum .sevgilumle evlenmeye karar verdigimizde bunu ona siyledim ve estetik olmayi dusunuyorum dedim. kabul etmedi, hala hep boduna kuruntu ettigimi soyler durur

Slm bendede bu sorun var ergenlige gurecegim dinemde annem farketmis ve doktora goturmustu doktor normalden biraz uzun oldugunu ama cok da sorun olmadigini soylemisti ben yinede bunu hep dert ettim hatta evlenmemeyi bile dusundum .sevgilumle evlenmeye karar verdigimizde bunu ona siyledim ve estetik olmayi dusunuyorum dedim. kabul etmedi, hala hep boduna kuruntu ettigimi soyler durur

bencede kuruntu ediyorsun rahatsız edici bir durum yoksa yani canını acıtma gibi hiç sorun etme birde o bölgede hassas dokular var allah korusun cinsel hayatınızı mahvedebilirsiniz

bu durumu sorun ve takıntı haline getirenlerdenim bende, yenemedim şu düşünceyi çekiniyorum utanıyorum çok. Benim isteğim dışında rabbim böyle yaratmış ne yapıyım kavga mı edicem yaradanla, tövbeeee
ama elde değil işte : (

eğer ilişki sırasında yada günlük hayatta sıkıntı vermiyorsa problem olmayacaktır.her zaman inanıp savunduğum gibi kadın erkek ilişkilerinde karşılıklı konuşma sıkıntı ve sorunları anlata bilmek önemli neredeyse hiç bir erkeğinde eşindeki böyle bir ayrıntıyı sorun edeceğini sanmıyorum.
sizde içinizi ferah tutun bence

Kızlar bu ameliyatı ben de oldum kesinlikle erkekler için değil kendimiz için bunu yaptıryoruz emin olun.....

Bu sıkıntı bendede var çok moralimi bozuyor. Ameliyat yaptırabilmem çok düşük bir ihtimal napacağım bilmiyorum...

Bu sıkıntı bendede var çok moralimi bozuyor. Ameliyat yaptırabilmem çok düşük bir ihtimal napacağım bilmiyorum...

yapacak birşey yok bence hiç takılmayacaksın erkekler o durumla ilgilenmiyorlar merak etme
bir arkadaş yazmıştı iç çamaşırına sıkışıp canı yanıyormuş onun gibi olan mutlaka ameliyat olmalı ama değilse bence olduğu gibi yaşamak lazım

arkadaslar benım ıc dudaklarımdan bırıısı daha uzun resmen sarkık duruyo ve bu yuzden kuafore gıdıp bu bolgemı agda yaptırmaya utanıyorum.evlenınce nolcak bılmıyorum.arkadaslarıma bıle boyle bır sorunum oldugunu soylemeye cekınıyorum.operasyon gecırmek fıkrıde uzak ısterım ama uzak.sızler de utanıyormusunuz benım gıbı agdacıdan

bence sen en iyisi ada yaptırana sor :KK52: neler göruyorlar neler :KK36:

bana destek oldugun tesekkur ederım canım.sıte hakkında bısey bılmeden dıger yazıları arastırmadan gelmıs bana laf atmıs haddını asmıs bana laf atan sahıs.. iç dudak konusuna gelınce bende benım gıbıler var dıe teseelı buluyorum canım

kadın kadına bu konular konuşmazsak ...:KK47: zaten bunun için bu haldeyız.... tabu ... tabu .... tabu nereye kadar ....:KK33:

benimkide biri diğerinden küçük ve inanmazsınız buun farkına vardığımda 19 yaşımdaydım o zaman kadar hiç inceleme gereği bile duymamışım ben her insanın böyle olduğuna eminim ellerine bi bak sağ sol onlar bile farklı eşinden utanmaya gelince erkeklerin yumurtalıkları aynı boydamı acaba onların cinsel organlarında bizimkilerden çok çok daha fazla takıntıları var hiç olmazsa bizimki içerde gözükmüyo onlarda ne varsa ulu orta dışarda herşey belli o yüzden hiççç kafana takma önemli olan işleviiii:lepi:

:KK52: :KK36: doğru valla :)))))))))

ben erkeklere göre hareket edilmesine karşıyım.erkek öyle sever erkek böyle sever bunlar külliyen saçmalık.önemli olan sizin nasıl rahat olduğunuz mutlu olmanız kafanıza takmamanız.benim 19 yaşına kadar çok düzgündü sonra iç dudaklar yurtta mantar oldum kaşırken uzadı.çok taktım çok üzüldüm hatta ağladım.çünkü öyle değildi sonradan oldu.gittim esttetik oldum ama bunu bir erkek için yapmadım kendim istediğim için yaptırdım.eski haline döndü.ama doğuştan hep sarkık olsaydı onu da takmaz alışırdım.sonradan olunca ve başkasının ki nasıl bilmeyince sadece bende oldu sandım yaptırdım.hiç de pişman değilim.kendime güvenim geldi.görmek istemiyordum.1250 liraya yaptırdım belki çalışmayanlar için çoktur ama çalışan bir bayan için bunu sorun edip kafaya takmaya değmez.

doğuştan olmaz bu :KK20: ergenlik zamanında başlar :KK4:

X