iç dudaklarından utanan varmı????

Kızlar hem iç dudak ameliyatı için hem de vajina daraltma için bana Ankara'da doktor ismi önerebilir misiniz? Ablam Almanyadan haftaya gelecek ve ameliyat olacak? Ebru zülfikaroğlu var galiba Ankarada. İnternetde buldum. Sitesine baktım. Başka kim vardır çok az sürem var bana yazar mısınız?

banada bilgi verirseniz sevinirim bayan olsun ama suan ihtiyacim yok son zaman belki
dogumlarimi bititrdikten sonra istiyorum insallahh bayan olur sa tabiikii birde ucret nedir acabaa

banada bilgi verirseniz sevinirim bayan olsun ama suan ihtiyacim yok son zaman belki
dogumlarimi bititrdikten sonra istiyorum insallahh bayan olur sa tabiikii birde ucret nedir acabaa
geçen bi arakdaşım anlattı doğumu normal olmuş hatta rahımı keserek almışlar tekrar dıkerken doktor buda sana benden kıyak olsun bunu kımse yapmaz demiş doğumdan önce dudakları sarkıkken şu an dudaklar içerdeymiş sarkıklığı doktor toplamış böyle bi şey yaptırabılırsın.

Arkadaşlar hem vajina daraltma hem iç dudak ameliyatı yaptırıp memnun kaldığnız doktor bekliyorum sizden? Ankarada Ebru zülfikaroğlunda olup ameliyat sonucundan memnun kalanlar yazar mısınız çok az sürem varr..

yaa benim ilk tüyler çıkınca annem ağda ile almamı söyledi jileti hiç anlatmadı bile bilmedim yanii sürekli ağda ile aldım biraz zorladı beni bu konuda bazn de kendisi zorla aldı ağlatarak .. acaba ağda iç dudakların sarkmasına neden olmuş olabilir mi çünkü o döneme kadar normaldi herşey :18:

sanmıyorum onla alakası olamaz yaa

Arkadaşlar hem vajina daraltma hem iç dudak ameliyatı yaptırıp memnun kaldığnız doktor bekliyorum sizden? Ankarada Ebru zülfikaroğlunda olup ameliyat sonucundan memnun kalanlar yazar mısınız çok az sürem varr..

nieki???? az süren var?

Kızlar bu işi ağdaya yüklemeyelim hiç... Biz 4 kız kardeş hepimizde ağda kullnırız, ben hariç iç dudaklar büyük olan yok. Üstelik ben o dudaklar yüzünden o bölgeyi gayet narin bir şekilde alıyorum kardeşlerim ise tek seferde yapıştır çek yapıyorlar:) Doktorumun dediğine göre bu dudak olayı ergenlikle birlikte başlıyormuş ve kişiden kişiye farklılık gösteriyormuş. Temiz istiyorsanız jilet kullanmayın, ben 1 yıldır eldiven ile alıyorum, dahada rahatım en azından yapış yapışlık olmuyor işlem sırasında :))

aynen doğru katılıyorum

able210 yorumun için sağol evet eşimdende çekidim hep evlenecegimizde derdim farkedecekmi diyte evlendim çekindim kocam farketti büyük dedi ama o memnun sorun yapmıyo cinsel açıdanda bişey yok ama işte ben rahatsız oluyorum hep çekiniyom klitoriste böle etlice duruyo ya orda bakınca gıcık şey :KK66:

kafana takma kocanda görmüş ee dahane ki

benimde ve en yakın arkadaşımında lise yıllarına ilk grdiğimizde teki uzundu ama bende çok takıyordum anneme flan gösterdm o derece snra diğeride onunla aynı oldu uzadı yani şimdi ikisi eşit ama ikiside minicik değil eskisi gibi. ayrıca en yakın arkdaşımnda uzadı ama o çok rahatsz oluyo mayoda görünür pantolonda sıkışıo die problem edio ve estetik olmayı düşünüo ama ben düşünmüorum o kdr rahatsz edici deil şu anda

bencede gere yok estetiğe

cnm bence bu durumu doktora danış napman gerektiğini en sağlıklı doktor söyler

ya adı üstünde dudak küçük veya büyük kadın cinsel organı böledir. ayrıca siz hiç bi erkeğin ayyy benimki büyük çirkin görünüyo dediğini düşüne biliyomusunuz.

özetle her iki cins içinde önemli olan işlevi.:KK55:

selam,

ben 12 eylul pazartesi gunu bu amelyati oldum. Genel anestezi ile amelyat bir saat civari surdu(uyutma ve uyandirma dahil). Ameliyat sirasinda herhangi bir sorun cikmadi o gun saat 18:00 e kadar hastanede kaldim sonra eve 20 dakikalik bir yolculukla gectik. Yolda hic bir sorunum olmadi ama aksami regl oldum bu da iyilesme surecini yavaslatti. Bugun dorduncu gun, otururken dikisli yerler biraz aciyor ama uzandigimda canim acimiyor. Zaman ilerledikce buraya ayrintilari yazacagim. Benim doktorum Dr. Aylin Karanlik idi ve bayindir hastanesinde ameliyat oldum. Gercekten ilgili bir doktor ve herseyi acik acik anlatiyor.

geçmiş olsun cnm

bu sorunun birinci nedeninin sık sık uzun süre idrarı tutmak olduğunu okumuştum arkadaşlar. Bunu sık sık yaptığınız zaman meshanede sarkma oluyormuş ve bu da vajinaya doğru baskı yapıyormuş zamanla vücut içerisindeki bu bozulma iç dudaklarda dışarı sarkmaya neden oluyormuş. sonuç olarak asla mecbur kalmadıkça çişinizi tutmayın. yok ben dışarda tuvalete giremem vs demeyin.

kızlar ben de ankaradayım.artık bu ameliyatı olmak istiyorum.doktor ismi öneriniz var mı?sizden haber bekliyorum.....

X