iç dudaklarından utanan varmı????

canım benımde öyle hiç merak etme bende kuaföre falan gidiyorum hatta benımkı cok koyu renk bende ondan rahatsızım ama, biraz fazla alkol aldığım bi gece bu durumdan duydugum rahatsızlıgı nısanlıma dıle getırdım, 4 senelik evliyiz hiç ısıkları yaktıgımızı hatırlamam, ama bende estetık ısını cok arastırdım zamanında, 10 kadından 8 ın de oyleymıs, su erotık sıtelerde gorduklerımıze ınanma yani :KK69: inan erkekler takmıyor bu konuları... zamanında evkenmesemm mı dıye bıle dusunuyordum yanı o derece...

merhaba arkadaşlarrr. aranızda bekarken bu sorun yüzünden uykuları kaçıp evlendiğinde neden takıyormuşum önemli değilmiş diyen var mı?? ya da keşke evlenmeseydim eşim memnun değil diyen? :KK34:

merhaba bendede bir ara bu konu büyük sıkıntıydı hatta geçen sene ocakta ameliyat olmayı planlamıştım ardından 1 ay erteledim ve sonra hamile kaldım :KK1: ameliyat işide yattı.fakat şunu söyleyim hanımlar elbette herkes bir değildir ama eşim ameliyat olmamı hiç istemedi hep ne gerek var dedi ama sen istiyorsan kendini daha mutlu hissedeceksen ol dedi.hamilelikte çıkınca erteledik istersen bebekten sonra ol dedi ama şuan düşünüyorum da gerçekten şuan için o düşüncemden uzaklaştım diyebilirim.belki bebek doğduktan sonra tekrar yaptırmaya karar veririm ama eşim konusunda hiçbir sıkıntı yok daha ziyade benim kendi çekincelerimden kaynaklanıyor problem.

oturup kalkarken veya dar bir pantolon giyildiğinde rahatsız etmiyorsa bence elletmeyin kızlar herşeyin en güzeli doğal halidir fonksiyonlarını yerine getirsinde gerisi önemli değil .
Yapılacak operasyon biraz sıkıntılı birşey bilindiği gibi or bölgede sinirler çok hassas bu hassaslığı korumak lazım yanlış bir dokunuş tüm cinsel hayatınızı bitirebilir onlarlarda mutlaka çok araştırsın olacağı yeri :nazar::nazar:

Kızlar benim ikiside uzun yaaa :KK43: Baya böyle dış dudakların arasından horoz ibiği gibi sarkıyor :KK43: Yazın bikini falan giydiğimde bazen o kısımda kabarıklık oluyor gibi geliyor. Bir kaç sene önce doktora gittiğimde bana küçük bir estetik operasyonla düzeltelim dedi ama ben pek yanaşmadım. Çünkü ameliyat sonrası beni çok korkutuyor. Şimdide yaşım ilerledikçe ve doğum yapınca daha da uzarmı düşüncesi var :KK43:

Evliyim ve eşim böyle konularda hiç takıntılı değildir, şimdiye kadar konusu bile geçmedi. Ama işte bende diğer arkadaşlar gibi kendimi kötü hissediyorum. Birde acaba bu durum sonradan herhangi bir kadın hastalığına sebebiyet verirmi???

bence erkeklerin bunu takıcağını sorun ediceğini hiç sanmıyorum
bi kaç arkadaşım vardı o şekil hiç kocam istemiyor falan demiyolar demek ki memnunlar yani
demek istediğim şey ALLAH başka dertler vermesin her kadın aynı olmak zorunda değildir erkeklerinkide farklı farklıdır yani ne var ki takmayın kafanıza kızlar :KK34:

ay valla benim biri uzun biri kısa falan değil ikiside uzun o yüzden takmıyorum pek kızlar kısa olana asılın birz daha uzasın ikiside aynı olsun hiç üzülmeyin boşuna:KK70:

Aynen benimde biri uzun biri kısa bende taktım kafama baya doktora gitmeyi düşünüyorum ama ameliyat fikrim değişti haz almayla ilgili sorun olur diye korktum hem nolcak yani uzunsa

Forum Takip butonuna tıkladım bu konuya denk geldim ...

Allah aşkına yapmayın ya uzun yada kısa nasılsa öyle olsun ne olacak yani eşinize yada kuaförde alıcak kızın gözüne daha güzel görünsün diye bunun için operason bile düşünmüşsünüz ...

Ay bişi dicem şimdi :KK17: Onun her şekilde işlevi yeter :KK9: Canınız tatlı değil mi ya onun için operasyon yok yok :KK20:
Kafaya takılacak bir sorun bile değil bence, zaten ilk defa sizde okudum böyle birşeyi ..

aslında hem evlenmeden önce sorun hemde evlendikten sonra sorun bu ic dudaklar.bazıları memnun olabilir.aslında takılacak büyük sorun degil tabiki.fakat bence her erkek aynı degildir bunu takıntı yapan erkeklerde var.karısına ignerek bakanlar var.benim kocam takmıyor diyenlere bişey demiyorum.takmayabilirler.bu amaliyatı olan bir sürü arkadaşım var.hic biri demiyorki keşke olmasaydım bu amaliyatı diyen yok.herkes halınden memnun.ve hicbirinde his kaybı olmamış,ve gercektn eşleriyle araları daha iyi oldu.şekil şekil dir bu ic dudaklar arkadaşlar kafaya takılacak kadar büyük olanları var.ve bu iş dudaklar aşırı şişmektedir üşüttügünüz zaman dikkat edin.ben cok cirkin olanları gördüm o reddeye gelmeyin bence.yani amaliyat olmanızda bi sorun olmazki.bi sıkıntı vermez amalıyat olmanız.düşünmeyin gidin olun.

Herkes iyi niyetiyle birbirini rahatlatmaya ve bu ameliyat sevdasından vazgeçirmeye çalışıyor.Bir insanın takıntısı kolay geçmez.Erkeklerin bu konuya takanı da vardır,önemsemeyeni de.Her erkeği bir tutarak yorum yapamayı doğru bulmuyorum.Burda önemli olan sizin cinselliğe bakış açınız.Filmlerdeki gibi sevişme sahneleri ve vücutlar istiyorsanız bu bir arzudur,istekler yadırganmamalıdır.En azından kimseye zararı yok,ve çözümü var.Çözümü olmayan şeyler için kendini kabul yöntemi doğru bir yaklaşım,ama bizim konumuz için çözüm önerileri çok.Çözüm odaklı mesajları bulmaya çalışırken sayfalarda kayboldum.İstanbul'da bildiğiniz yenetekli doktor varsa önerirseniz sevinirim.

ya canım benimde aynen öyle.eskiden o kadar uzun değildi ama sadece bitanesi uzundu sonra diğeride uzadı.derken şimdi yine birisi daha uzun ama aynen bende utanıyorum ve görünce sinirimi bozuyo.zaten kara.özeniyorum valla güzel bi vajinası olanlara:KK43:
şimdilik sadece düşünüyorum ama galiba yaşım biraz daha ilerleyince gidip estetik olucam.herşeyden önce benim psikolojimi bozdu çünkü

bu arada bişey sorucam.erkek arkadaşım vajinamın dudaklarının böyle uzun olmasının nedenin kendime dokunmam yani masturbasyon yapmamdan kaynaklandığını düşünüyo.aslında şu anda değil ama ergenlik dönemimde oldukça fazla yapıyodum.acaba diyorum o yüzden mi uzadı.söyleyebilirmisiniz dudakları uzun olanlar benim gibi masturbasyon yapmışlar mı.nedeni bu olabiliri mi?

Arkadaşlar benzer şekilde hem renk koyuluğu hem de biri uzun bir kısa benim de. üstelikde sürekli çamaşırımı düzeltmek zorunda kalıyorum. Ankarada bunu yapan doktor öneriniz nedir? Çok akıntım da oluoyor artık takıntı haline dönüştü?

Ablamda da aynı sorun var. Bunun nedeni genetik mi sizce. O hem de doğum da yaptı sarkma daha da fazlaymış. Doğumları normal doğumdu ilişki sırasında da zorlanıyormuş. Bunun ameliyatı zor mu olanlar bilgi verebilir mi acaba?

Ablamda da aynı sorun var. Bunun nedeni genetik mi sizce. O hem de doğum da yaptı sarkma daha da fazlaymış. Doğumları normal doğumdu ilişki sırasında da zorlanıyormuş. Bunun ameliyatı zor mu olanlar bilgi verebilir mi acaba?
bence genetik ama ilişki sırasında ıkı dudagı aralıyorum içeri kaçmazlarsa sorun olmuyor kocama göstermemeye çalışıyorum ama sorun işte şu an araştırma yapıyorum güven veren bir doktor bulursam iki ameliyatıda aynı dönemde olmak istiyorum hem göğüslerimi büyütecem hemde iç dudakların sorununu halledicem.

Kızlar hem iç dudak ameliyatı için hem de vajina daraltma için bana Ankara'da doktor ismi önerebilir misiniz? Ablam Almanyadan haftaya gelecek ve ameliyat olacak? Ebru zülfikaroğlu var galiba Ankarada. İnternetde buldum. Sitesine baktım. Başka kim vardır çok az sürem var bana yazar mısınız?

X