iç dudaklarından utanan varmı????

arkadaslar kusura bakmayında fantazılerınızı paylasın dıe bu konuyu acmadım ben lutfen bıraz daha dıkkat edelım ayrıca koca ıcın degıl kendımız ıcın yaptırmalıyız ben utanıyorum agdacıdan da utanıyorum kım olsa utanıırım ama kendım ıcın yaptırmak ıstıyorum bunu ben rahatsız oluyorum..fantazıler bı yere kadar kocan gormesın dıe taktıklermı yapıcaz yanıı

benimde vardı öyle sorunum agdacıya hiç aldırmadım hep kendim aldım vede çok utanıyodum halada öle. eee gün geldi evlendikk ama gördümki bu bi sorun değilmiş açıkçası şimdide begenmiyorum ama eşim bişi demedi gamzeliyavrum un dediği gbi bayılıyo hatta .ve ben buna çok şaşırıyorum çünkü bakımlı guzel biriyim oda benim en begnmediğim yanım.onlarınki çokmu düzgün sanki : ).ama mav senin problemn gercekten buyuk olabiliir bence beklemektense bir anönce ameliyat ol ve kurtul .evlenmeseydim bende bu psikolojide olabilirdim. arada aklıma geliyor ama eskisii gbii dşünmüyırum . açık konuşmak istemiyorum pek ama şöyleki benim ilişkide bazen sorun oluyo kapalı duurmda dudaklar

merhaba arkadasım
ben sadece diger arkadasın sorusuna cevap verdim. evli olan bayanlardan mesaj bekliyorlardı.
bendede aynı durum var ve evliligimi etkileyip etkilemediğini bekar bayanlara yazmak istedim. birazcıkta espri yaptım.
kocam görmesin diyede hiçbir sıkıntım yok
niye bu kadar tepki verdiğini anlayamadım. tabiki senin psikolojin bu kadar etkileniyorsa buna sen karar vereceksin
ama emin ol burda kadın kadına birbirimize destek olmamız gerektigi için yazdım
şaşırttın beni:sm_confused:

mav sen biraz fazla üzülüyorsun sanırım bu konuya ben attım kafamdan birazda olsa. sen de buna çabala ya da ameliyata karar verdiysen ol bence önemli olan karar verebilmek.

benım sadece bır dudak uzun cnm estetık olarak guzel durmasını ıstıyorum

Bantla yapıştır yada insanlar japon yapıştırıcısıyla kulaklarını yapıştırıyorlardı bunuda düşün.
Gamzeliyavrum'un yazdıklarını bize tvde seyrettiriyorlar be. Millete ahkam kesiyorsun şu durumda bile. Kendin için yaptırmak istiyormuşsun başkası için değil utanıyormuşsun kendi kendinden mi hemde bu konu için? Ciddi değildirsin diye düşünüyorum ben.

bence canım biranönce ameliyat ol bu ameliyata ilgili nette bisürü bilgi var sen zate araştırmışsındır .hiçbişekilde ikna olmadın çünkü olunca bence kendini iyi hissediceksin çünkü baya kafana takmışsın

ne sacmalıosun sen ya mıllete ne ahkam kesıcem fantazı okumak ıstemıorum okadar

canım bırıyle konustumda gun daha bellı degıl bulundugu hast yapılmıo özel bı yerle goruscetı hbr yok

canım çok çok teşekkür ederim gerçekten sayende cesaret geldi..e mav arkadaş gibi bende sorun ediyordum ama sayende gerçekten ve gerçekten artık sorun etmeyeceğim...çok teşekkürler sana canımm yaa çok cesaretlendimm

iyi bak fantazimi bu....arkadaşa ben sordum ve kadın bana bunu anlattı cesaretlendim sende okusan sanada faydası olacak saçmalama lütfen..durup duruken değişik fantezemi yazıyoz buraya..o da utanıyomuş sonra kendini beğenmek en güzeli diye odayı falan süsleyip güzel giyinip adamın karşısına çıkınca herşey unutuluyor dedi..çokiyi dedi hiç de fanteziyle alakalı değil...neden koca için değil kendi kendine mi yaşayacaksın hiç mi kocan gçrmeyecek oranı ..bence biraz daha aşmalısın kendiniyerimseniben

canım iç dudaklar büyük olunca nasıl kapalı oluyor senin ki aa şaşırdım doğrusu

çok çok katılıyorum ben senin yazını okumasaydım belki bukadar cesaret gelmeyecekti bana 2 de espiri yaptın hepsi bu.....

cesaretlenen arkadaslar her erkek aynımı sızce begenmeyende vardır???

beğenmeyen kocanın karısı gider yaptırı beğenen bi sorun yaratmayan kocanın karısıda kaldığı yerden devam dedr bu kadar net

canım sende sağol
faydam olduysa ne mutlu bana.biz zaten dertleşmek için burda değilmiyizolumunekankayizsmile
ama aramızda çok hassas olan arkadaşlarımız var. eğer insanı bu kadar etkiliyorsa bence kesin ameliyat olmalılar.sonuçta psikolojide çok önemli
bide canım galiba özelden mesaj atmıssın ama bilmeyerek sildim kusura bakma ama arkadaşlığını kabul ettimkaydirigubbakcemile5

ben evlensem kocamda bu konuda bişey dese döverim valla yok artık oan neki benim şeyim hıııhhhlmaz:

bencede canım....konu sahibi arkadaş senin iyiliğin için sölüyorum aş bunları bukadar utangaç olma....
evet canım özelden mesaj attım sana ama silmişin demek neyse canım zaten burdada yazdın öğrenmek istediklerimi teşekkürler

haklısınız kızlar biz onlara seyinizden ameliyat olun diyomuyuz .çok absurt bi kusur varsa zaten kişi gider ameliyat olur.
mav istanbula gelme imkanın yokmu çok vardır burda yapann

haklısınız kızlar biz onlara seyinizden ameliyat olun diyomuyuz .çok absurt bi kusur varsa zaten kişi gider ameliyat olur.

canım ankarada varda gun alamadım yaa

çok hoşsun canımkaydirigubbakcemile3
acaba benimkine desem neolurfisfisfis
yüzünü görmek lazım.ama şimdi söyleyememki çok uzaklarda:sinifsinif:

bişey değil tatluuuumolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…