HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Sağol tatlım ama gerçekten değişik bir ruh hali içerisindeyim bu aralar. Dualar da olmasa naparım bilmem Hissizleşme derken duyarsızlaşma gibi değil de, ne bileyim, bi burukluk, bi yalnızlık...

Rabbim icini ferahlatsin insallah canim benim.
Kucagini salih saliha evlatlarla doldursun da yalniz kalacak 1 dk dahi olmasin

Rabbim icini ferahlatsin insallah canim benim.
Kucagini salih saliha evlatlarla doldursun da yalniz kalacak 1 dk dahi olmasin
İnşallah canım. Sağolasın. Bi bebeğim olsa, şu yalnızlığım bitecek. Zaten eşim de ayın 25 günü evde yok. Bu ay yalnızca 2 gün kalabildi Yani ben fiziksel olarak da yalnızım aslında.

kuzum korktuğum ölüm değilki işte kızım ne yapar....
Allahın karşına nasıl çıkarım...
Yaradan beni affedermi çooook büyük günahlarım olmadığını biliyorum ama işte korku..
ama diyorya n.f.ölüm güzel olmasaydı ölürmüydü peygamber...

canımmmm tabiki katılabilirsin bizi takip et ben unuturum kafam bu ara 1500 3 nisan gibi başlıcaz yenisine

olabilir bebeğimmmmmm harika olurrrrrrr

bence Ayetel Kürsi olabilir
ayetel kürsi olmaz kuzum yani başka topikte var.

İnşallah canım. Sağolasın. Bi bebeğim olsa, şu yalnızlığım bitecek. Zaten eşim de ayın 25 günü evde yok. Bu ay yalnızca 2 gün kalabildi Yani ben fiziksel olarak da yalnızım aslında.
Allahın izni ile bebeğin olucak kuzum ben inanaıyorummmm bu sene hepinizin hayurlı haberlerini
duyurcak bana rabbim

FallenAngel kızın inşallah iyi yetişmiş biriyse korkma canım; hayatına en güzel şekilde devam eder. Su akar yatağını bulur. Ben annemi öldüğünden beri rüyalarımda görüyorum. İlk başlarda çok hüzünlüydü öldüğü için; sen öldün biliyorsun değil mi anne dediğimde ağlıyordu; şimdi hep mutlu görüyorum. Dünyadan ayrılmanın hüznünü üzerinden atmış gibi ve yeni hayatını çok çok sevmiş gibi...

haklısın kuzum :) ben çok ince düşünüyorum oysa ölen ölür kalan hayatına devam eder :)

yahu dedinya bana salavatı tıbbıl kulubi oku die yedi defa tamam ben buldum okudum bilem :)
haaa tamam canım. Onu günde 7 kere okumayı alışkanlık edinirsen biiznillah hastalığın hafifler. Ben o duayı belki 500 kişiye tavsiye ettim. ZAten zamanla okurken ezberlersin. Adetken de okuyabilirsin

haaa tamam canım. Onu günde 7 kere okumayı alışkanlık edinirsen biiznillah hastalığın hafifler. Ben o duayı belki 500 kişiye tavsiye ettim. ZAten zamanla okurken ezberlersin. Adetken de okuyabilirsin
Allahım razı olsn kuzum senden okudum
hergün okurum ben bu duayı artık.

veysel karani zikrine taktımmm ilk turu yaptım 2.turu akşam yapacam.
rabia hanımın topiğinde görmüştüm
hatta sende varsın o topikte:)
Valla ben de içten içe taktım canım. Sanki bana çok iyi gelecekmiş gibi hissettim, heyecanlandım sanki yeni bi kıyafet almışım da yarın giyecekmişim gibi oldum. Yarın sabah namazını bekliyordum ama öğle namazıyla başlayayım bari bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…