HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Bu bitince yine buna devam etsek ya.Yada sad 41.Ayet hergun 21 defa.Yada insirah suresi.Tek kelimei tevhid az ya.Cok tesirli birsey olsun.
Evlilik icin furkan 72 diyecem ama evli de cokturYada nihat hatiboglunun duasi.Hayirli kapilar uzerine:)

canım Tevhid çekilen başka başlıklar var bu forumda. Bence Veysel Karani zikri çekelim; biz de uçalım

Bu bitince yine buna devam etsek ya.Yada sad 41.Ayet hergun 21 defa.Yada insirah suresi.Tek kelimei tevhid az ya.Cok tesirli birsey olsun.
Evlilik icin furkan 72 diyecem ama evli de cokturYada nihat hatiboglunun duasi.Hayirli kapilar uzerine:)
canım ben nihat hatipoğlunu hiç sevmiyorum. Ondan birşey olmasın lütfen onca alim varken

30.03.2016 okuması ariyana duası
Ey Rabbimiz, bizi yalnız senin için boyun eğen müslüman kıl.
Soyumuzdan yalnız senin için boyun eğen müslüman bir ümmet vücuda getir!
Bizlere yapacağımız ibadetleri göster ve tevbe ettikçe üzerimize rahmetinle bak.
Tevbeleri çok kabul eden, çok merhamet eden Sensin ancak Sen!
30.03.2016 okuması B busenebenimsenem duası ?
BUSENEBENIM SENEM = GÜLŞAH

Allah’ım, bu gam ancak işlediğim günahın karşılığıdır. Allah’ım sen noksan sıfatlardan münezzehsin! Zulümden, sitemden berîsin, temizsin; hiç suçsuz bir kişiye dert verir misin? Gam verir misin? Ben ne suç işledim ise sen affet ya rabbim. Bilirim ki sen tövbe edeni sana yakarıp yalvarıp yardım isteyen kullarını geri çevirmezsin. Benim ve buradaki tüm kardeşlerimin biz kullarının günahlarını affet, dualarını kabul et ya rabbim...

En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim, sana Ya Latif adınla yalvarıyorum, Ya Vedud adınla, Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine karşılıklı aşk ile, huzur ile birbirimizi seveceğimiz kulunla kalplerimizi birleştir, bizi birleştir Ya Rabbim. Bana onunla evlilik nasip et, senin yolunda çocuklarımız olsun, evimiz huzur dolsun, kahkaha dolsun, mutluluk dolsun, şükür dolsun, öyle ki evimize her seferinde heyecanla, mutlulukla, coşkuyla koşarak gidelim Ya Rabbim. Kalbimdeki kişi benim için hayırlı değilse, sen su gibi temiz ve hızlı bir şekilde 3 ay içinde karşıma hayırlı olan kulunu çıkar ya Rabbim. Bana bir işaret gönder Allah'ım. Yalnızlık sana mahsus büyük Allah’ım. Sen benim yalnızlığıma artık “o günler bitti ya kulum, artık yalnız değilsin” de. Sen beni bu dünyada da, ahirette de yalnız bırakma. Senin her şeye gücün yeter. Sana inandım sana sığındım. Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin... Bizi de sevginle birleştir Allah’ım. Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç Allah’ım. Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Hakem, Ya Vekil. Sen Azizsin. Hakimsin. Her şeye Kadirsin. Günahlarımızı affet. Benim için, bizim için de ''Ol'' de. Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi, bana da, bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir. Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et ya rabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”

(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) Sana sonsuz şükürler olsun. AMİN.

07.03.PAZARTESİ 1 @gulbera 200
07.03.PAZARTESİ 2 @guzbahar 200
08.03.SALI 3 @NEFSSEMS
08.03.SALI 4 @yumiti
09.03.ÇARŞAMBA 5 @-Mahperi-
09.03.ÇARŞAMBA 6 @Sealand 200
10.03.PERŞEMBE 7 @vefa84
10.03.PERŞEMBE 8 @_asmunikal_ mazeret
11.03.CUMA 9 @dnzderya
11.03.CUMA 10 @bulut776
14.03.PAZARTESİ 11 @LiLyaNa_
14.03.PAZARTESİ 12 @TugbaHamza 300
15.03.SALI 13 @whitewolf 150
15.03.SALI 14 @FallenAngel 200
16.03.ÇARŞAMBA 15 @mucizem_2012
16.03.ÇARŞAMBA 16 @Dombik
17.03.PERŞEMBE 17 @Ausencia 300
17.03.PERŞEMBE 18 @Yagmurun_kizi 100
18.03.CUMA 19 @tulipa
18.03.CUMA 20 @aswen
21.03.PAZARTESİ 21 @cansu_tr
21.03.PAZARTESİ 22 @evTik 200
22.03.SALI 23 @_haymeana_
22.03.SALI 24 @Senfonim
23.03.ÇARŞAMBA 25 @Sukasidesi32 mazeret
23.03.ÇARŞMBA 26 @Ceylinimdeceylinim mazeret
24.03.PERŞEMBE 27 @msgulerr
24.03.PERŞEMBE 28 @tubatesbih
25.03.CUMA 29 @Camille_claudel
25.03.CUMA 30 @Safistd mazeret
28.03.PAZARTESi 31 @Fsanft 100
28.03.PAZARTESi 32 @Hazal 100
29.03.SALI 33 @BenIpek
29.03.SALI 34 @miskamber
30.03.ÇARŞAMBA 35 @ariyana 200
30.03.ÇARŞAMBA 36 @busenebenimsenem
31.03.PERŞEMBE 37 @lisaa-89 200
31.03.PERŞEMBE 38 @TEKPRENSES
01.04.CUMA 39 @gizmoo567 mazeret
01.04.CUMA 40 @synulox 200
04.04.PAZARTESİ 42 @CatlakB mazeret

TOPLAM 2650

Son düzenleme:
Canım bana etiket geldi, dün dileğimi yazmıştım özelden, tekrar yazayım. İsmim Gülşah.

Allah’ım, bu gam ancak işlediğim günahın karşılığıdır. Allah’ım sen noksan sıfatlardan münezzehsin! Zulümden, sitemden berîsin, temizsin; hiç suçsuz bir kişiye dert verir misin? Gam verir misin? Ben ne suç işledim ise sen affet ya rabbim. Bilirim ki sen tövbe edeni sana yakarıp yalvarıp yardım isteyen kullarını geri çevirmezsin. Benim ve buradaki tüm kardeşlerimin biz kullarının günahlarını affet, dualarını kabul et ya rabbim...

En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim, sana Ya Latif adınla yalvarıyorum, Ya Vedud adınla, Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine karşılıklı aşk ile, huzur ile birbirimizi seveceğimiz kulunla kalplerimizi birleştir, bizi birleştir Ya Rabbim. Bana onunla evlilik nasip et, senin yolunda çocuklarımız olsun, evimiz huzur dolsun, kahkaha dolsun, mutluluk dolsun, şükür dolsun, öyle ki evimize her seferinde heyecanla, mutlulukla, coşkuyla koşarak gidelim Ya Rabbim. Kalbimdeki kişi benim için hayırlı değilse, sen su gibi temiz ve hızlı bir şekilde 3 ay içinde karşıma hayırlı olan kulunu çıkar ya Rabbim. Bana bir işaret gönder Allah'ım. Yalnızlık sana mahsus büyük Allah’ım. Sen benim yalnızlığıma artık “o günler bitti ya kulum, artık yalnız değilsin” de. Sen beni bu dünyada da, ahirette de yalnız bırakma. Senin her şeye gücün yeter. Sana inandım sana sığındım. Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin... Bizi de sevginle birleştir Allah’ım. Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç Allah’ım. Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Hakem, Ya Vekil. Sen Azizsin. Hakimsin. Her şeye Kadirsin. Günahlarımızı affet. Benim için, bizim için de ''Ol'' de. Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi, bana da, bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir. Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et ya rabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”

(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) Sana sonsuz şükürler olsun. AMİN.

BEN DÜN AKŞAM OKUMUŞTUM AMA DUANI BUGUN OKUDUM AMİN ECMAİN
ALLAH MURADINI VERSİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…