Tüm sıkıntılara veda için Hz.yunusun duasındayız...

kızlar merhaba sizinle derdimi paylaşmak istiyorum.ALLAH rızası için bizede dua edin. 7 aylık evliyim,nişanlı olduğumuzdan beri eşimin işleri birtürlü yolunda gitmedi,dedemin dükkanı vardı kiralık eşim orayı tutmştu iş için yaptırdık zar zor son kuruşumuza kadar dükkan için harcadık kirasınıda verdik hak geçmesin diye sonuçta tek torun biz değiliz,ama buna rağmen teyzemler kızkançlığından o dükkandan çıkmamız için bişiler yaptrmışlar :KK43: günlük 1 müşteri bilee gelmemeye başladı kapatmak zorunda kaldık,4-ay kadar işa aradık zar zor 1,5 ay önce bulduk ama hiç bir sorunn yokken dün aniden eşimin çıkışını vermmişer,aillerimizede söyleyemedik daha ,üzülecekler yine diye. ağlaya ağlaya bi hal olduk, ALLAH yokunda giden şükreden hak yemeyen bi çiftiz,ve eşimde gerçeten çokk çalşan işe girdiğinde elinden gleni yapan birisi ama birtürlü olmuyor. nasıl üzgün olduğumuzu anlatamam ,tam bebek düşünmeye başlamıştk dua etmiştim hayrlıysyla olsun diye bu ay olmamştı,bu yzden olmamş demekki. kızlar çok uzattım biliyorum ama 2 senedir hep bu olaylarla uğraşıyoruz,şuan eşim yine iş arıyor,sizden ricam ALLAH rızası için bizim için de dua edin.Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden.eşimin adı Melih..
rabbim ramanı şerifi hürmeti dualarını geri çevirmesin.
helal lokma kazanacağını bir iş sahip etsin tez vakitte.
buda senin imtihanın demek ki. sabır ve dua

X