Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
25- Roosaa Roosaa
26- Meral01 Meral01
27- OraEtLabora OraEtLabora
28- Btlaydnz23 Btlaydnz23
29- oznurvarol oznurvarol /Öznur

Niyetlerini okudum Allah kabul eder insallah böylece listeyi bitirdim okuyan herkesten Allah razı olsun❤️🤲

Herkes için okudum rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun M Mavi Menekse birleştirdin bizi . Diğer dua için ben pek bu işleri bilmediğim için yapamayabirim bazen atılan mesajları bile görmediğim oluyor çünkü yapan olursa katılırım inşallah ❤️ Şimdiden herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Dua ettiniz dua ettik rabbim kabul etsin 🙂

Herkes için okudum rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun M Mavi Menekse birleştirdin bizi . Diğer dua için ben pek bu işleri bilmediğim için yapamayabirim bazen atılan mesajları bile görmediğim oluyor çünkü yapan olursa katılırım inşallah ❤️ Şimdiden herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Dua ettiniz dua ettik rabbim kabul etsin 🙂
Biz devam edicez kuzum hem listenin 15 gunluk suresi oluyor bircok kezde etiket yapıyorum ben gozunuzden kacmaması icin Rabbim okuyanlardan razı olsun her birimize hayırlı evlat nasip eylesin inşaallah 🤲🏻
Devam ediyorsun olarak anlıyorum seni de listeden cıkartmıyorum 💕🌸

Biz devam edicez kuzum hem listenin 15 gunluk suresi oluyor bircok kezde etiket yapıyorum ben gozunuzden kacmaması icin Rabbim okuyanlardan razı olsun her birimize hayırlı evlat nasip eylesin inşaallah 🤲🏻
Devam ediyorsun olarak anlıyorum seni de listeden cıkartmıyorum 💕🌸
Devam ediyorum canım ben yanlış anlamışım sanırım 😊😬 benim ayın 11 inde doktor randevum var 9 ya da 10 ununa denk gelecek şekilde beni listeye yazar mısın sıra olarak 🙏🏻

Devam ediyorum canım ben yanlış anlamışım sanırım 😊😬 benim ayın 11 inde doktor randevum var 9 ya da 10 ununa denk gelecek şekilde beni listeye yazar mısın sıra olarak 🙏🏻
Yazarım canım 🥰
M Mavi Menekse Öznurum ben yeni listeye katılamayacağım demiştim ama vazgeçtim kuzum yeni listede ben de devam etmek isterim hem ramazanda müsaitim hem de ruhen iyi geliyor dua edip dua almak🌸 nisan 5 ya da 6sına gelecek şekilde ayarlarsan çook sevinirim💐😘
Evet kuzum ruhumuza herseyimize iyi gelip bebişlerimizi bize kavustursun birbirimize ettigimiz dualar 💕 ayarlarım 😘

Ben bugün listeyi komple tamamlayıp sana atacaktım sen yazdın. Maalesef stresli bir dönem geçirdim adapte olamadım. Bugün bütün listeyi bitirip sana yazacağım canım.

Ben bugün listeyi komple tamamlayıp sana atacaktım sen yazdın. Maalesef stresli bir dönem geçirdim adapte olamadım. Bugün bütün listeyi bitirip sana yazacağım canım.
Hayırdır inşallah kuzum bir sorun yoktur umarım.
Liste tamamlandı dun artık bugun mecbur yazmak zorundaydım canım..
Bize söyleseydin keske yardım ederdik bir sekilde sana..

Hayırdır inşallah kuzum bir sorun yoktur umarım.
Liste tamamlandı dun artık bugun mecbur yazmak zorundaydım canım..
Bize söyleseydin keske yardım ederdik bir sekilde sana..
Yok canım senin için demedim özür mahiyetinde yazdım açıkçası. Okumaya başladım da tamamlamadım.
Genetik test istedi doktor da ben ona çok stres yaptım, dün kan alındı genetiğe yollandı Amerika'ya. Maddi manevi zorluğa girdik gene hiç yoktan.

Yok canım senin için demedim özür mahiyetinde yazdım açıkçası. Okumaya başladım da tamamlamadım.
Genetik test istedi doktor da ben ona çok stres yaptım, dün kan alındı genetiğe yollandı Amerika'ya. Maddi manevi zorluğa girdik gene hiç yoktan.
Ahh canım benim hic sıkma canını ben eminim hic birşey cıkmayacak hersey tedbir amaclı hic merak etme sen 💕🥰😌
Yeni listede olmak ister misin bu arada 😌
Öznurcugum ben kıme okumamışım anlayamadım ya
Kuzum sen değil sana okumayanlar 😌😌

Lütfen mesajın sonunu okuyalım

Bademimmmm Bademimmmm Omrumu 7 Omrumu 7 A R Y A A R Y A MaviSasa234 MaviSasa234 Teach_Mavi Teach_Mavi -Arwen- -Arwen- DantelKiz DantelKiz seyaco seyaco Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim madamseker madamseker papatyalikizz papatyalikizz E c e E c e civciv161616 civciv161616 ShiningLife ShiningLife the last chat bender the last chat bender Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi Hali Hali Cookiie Cookiie A Arzumsunn Roosaa Roosaa Meral01 Meral01 OraEtLabora OraEtLabora @Btlaydnz23 Papatyamelo Papatyamelo CYdA CYdA

Kızlaaarrım merhaabaa nasılsınız yeni bir liste olusturmak icin geldim sizleree

ShiningLife ShiningLife ilk sıralara yazıcam
madamseker madamseker 9-10 Nisan
-Arwen- -Arwen- 5-6 Nisan

Bunlar bildiklerim sizlerden de böyle tarih sırası isteyen varsa yarına kadar bekliyor olacağım ❗❗❗❗❗❗❗

Bademimmmm Bademimmmm Omrumu 7 Omrumu 7 A R Y A A R Y A MaviSasa234 MaviSasa234 Teach_Mavi Teach_Mavi -Arwen- -Arwen- DantelKiz DantelKiz seyaco seyaco Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim madamseker madamseker papatyalikizz papatyalikizz E c e E c e civciv161616 civciv161616 ShiningLife ShiningLife the last chat bender the last chat bender Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi Hali Hali Cookiie Cookiie A Arzumsunn Roosaa Roosaa Meral01 Meral01 OraEtLabora OraEtLabora @Btlaydnz23 Papatyamelo Papatyamelo CYdA CYdA

Bunlar bildiklerim sizlerden de böyle tarih sırası isteyen varsa yarına kadar bekliyor olacağım ❗❗❗❗❗❗❗
Benim için tarih farketmez canım ☺️

4-

4-5 nisan olabilirse çok sevinirim kuzum aşılama sonucumu öğreneceğim 5 inde 🥰🥰

X