Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ben de katılmak isterim ama neler okunacak bilmiyorum :KK43: keşke başa yapıştırsaydın kuzum okunacakları direkt buradan okurduk hem iki yerine üç arkadaşa da okuyabilirdik daha kolay olurdu herkes için? M Mavi Menekse

Benim kayınvalidem ameliyat oldu onunla ilgilendim yarın bitireceğim Allah’ın izni ile kusuruma bakmayın 🥰
Cok gecmis olsun kuzum bitirince bildirim yaparsın 💜
Ben de listede olmak isterim M Mavi Menekse Öznurcuğum eğer hâlâ girilebiliyorsa tabii 😊
Girilebiliyor kuzum aksam 8 de listeyi paylasana kadar bekleyecegim 🌸
Merhaba ben de katılmak isterim ama neler okunacak bilmiyorum :KK43: keşke başa yapıştırsaydın kuzum okunacakları direkt buradan okurduk hem iki yerine üç arkadaşa da okuyabilirdik daha kolay olurdu herkes için? M Mavi Menekse
Bir ayet okuyoruz kuzum kişi bası 100 er tane. Listeyi paylasırken ayeti de paylasıyorum konunun en basında da var. Kimseyi zorlamamak acısından yapıstırmadım canım görenlerle okuruz dedim 💕 ama tabiki siz arkadaslarınızı etiketleyebilirsiniz katılanlarla devam ederiz 🥰

Kuzularım evlat sahibi olmayı nasip etsin Rabbim hepimize okudugumuz dualar Miraç kandilinde arşa yükselerek bize hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🏻🤍 Allahım sana el actık sen dualarımızı kabul eyle 🌸

Yeni listemize katılmak isteyenler icin yarın aksama kadar müsadee tanıyalım 28 Şubat 20.00'a kadar listeye katılmak isteyenleri bekliyor olacağım aynı saatte de listeyi oluşturup paylasacagım Allah'ın izniyle 💜
Merhaba yeni listeye benide eklermisin? Duygu ismim

X