Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M Mavi Menekse Öznur @Teach_ Meryem Papatyamveben-Mavi Özge için okudum Allah C.C. hepimize en kısa zamanda evlatlar nasip etsin hayırlısiyla tamamına erdirsin inşAllah benim için dua eden arkadaşlarimdan da Allah razı olsun müminin mümine duası günahsız ağizla olurmuş bu mübarek günlerde hiç tanımadığımız halde birbirimiz için ettiğimiz dualar kabul olur inşAllah amin . Öznurcum yeni grup açılırsa yeniden katilmak isterim canım.

canımmmm amınnn, Rabbım razı olsunnn
kesınlıkle ya cok ıyı oluyor burada bırbırımıze dua edıyoruz,

Herkesin adına okudum Allah kabul etsin inş… Rabbim inş tez vakitte güzel haber ile müjdelesin

Kuzum bazı arkadaşlar tüm listeye bir anda okudun ondan icini ferah tut bende bildirimleri kontrol edicem evime gecince..

Mylv48
Cicsk
E B R U

Kızlar listemizin son günü mesajları kontrol ettim ama bildirimlerini göremedim dönüş yaparsanız cok sevinirim. Gözümden kactıysa mesajlar simdiden affola

Kuzularım evlat sahibi olmayı nasip etsin Rabbim hepimize okudugumuz dualar Miraç kandilinde arşa yükselerek bize hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah Allahım sana el actık sen dualarımızı kabul eyle

Yeni listemize katılmak isteyenler icin yarın aksama kadar müsadee tanıyalım 28 Şubat 20.00'a kadar listeye katılmak isteyenleri bekliyor olacağım aynı saatte de listeyi oluşturup paylasacagım Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…