hymeneoplasti dusunenler buraya

Kızlar merhaba 4 5 ay önce kalıcı yaptirmistim evlendim kanamam oldu merak eden soran vardi son dikis filan olmadı hatta kontrolu bile fotografla yaptı doktor. Bi sıkıntı çıkmadı merak edenlere

Kızlar merhaba 4 5 ay önce kalıcı yaptirmistim evlendim kanamam oldu merak eden soran vardi son dikis filan olmadı hatta kontrolu bile fotografla yaptı doktor. Bi sıkıntı çıkmadı merak edenlere
Bu son dikisi isteyen doktorlar bizi kandiriyor mu aklima gelmiyor degil

merhaba arkadaşlar çok çok uzun zamandır forma girmiyordum en son nerde yazdım kime yazdım bilmiyorum..
2013 senesinde kalıcı işlem yaptırmıstım. kontrol e cağrılmıstım evlenmeden önce muhakkak kontrole gelmelısınız demıstı ıslemı yapan doktorum.. senelerdir her daim aklımda acabalar ile dönüp durdum. ama kızlar BUGUN NE KONTROL NEDE BAŞKA BİŞEY E GİTMEDEN KANAMAM GERÇEKLEŞTİ.. DARISI İŞLEMİ YAPTIRIP SONUÇ BEKLEYENLERİN BAŞINA..

Gercektenmi insallahhh acaba riske atmamak amaclimi cagiriyorlar

Sizin adınıza çok sevindim darısı bizlerin başına kime yaptırdınız acaba ?

Son dikiş hiç demedi sadece kontole gelirsin demisti onda da gidemedim whatsaptan fotograf attim olmus dedi ki zaten bakinca belli oluyordu tuttugu

Ağrınız oldu mu ? Yoksa ilk kez yaşıyor mu gibiydi? Ne güzel sanırım boşuna kafaya takıyoruz bir çok arkadaşımız güzel sonuçlar almış olumsuz olan pek Yok sanki ya da yazılmıyor

Ağrınız oldu mu ? Yoksa ilk kez yaşıyor mu gibiydi? Ne güzel sanırım boşuna kafaya takıyoruz bir çok arkadaşımız güzel sonuçlar almış olumsuz olan pek Yok sanki ya da yazılmıyor
Benimki farkli şekilde bozulmustu ilk kez yasiyordum yani iliskiyi. Cok zor oldu

kızlar bende dügünden 2 gün önce gecici işlem yaptırdım ve kanamam oldu cok sükür darısı sizeeinsallah kurtulursunuz bu dertten

kızlar bende dügünden 2 gün önce gecici işlem yaptırdım ve kanamam oldu cok sükür darısı sizeeinsallah kurtulursunuz bu dertten
Çok sevindim darısı başımıza kime yaptırmıştınız? İlişki sırasında çok ağrınız oldu mu? İp vb düştü mü? Düğün sırasında oturmanıza kalkmanıza engel oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…