hymeneoplasti dusunenler buraya

Çok sevindim darısı başımıza kime yaptırmıştınız? İlişki sırasında çok ağrınız oldu mu? İp vb düştü mü? Düğün sırasında oturmanıza kalkmanıza engel oldu mu?
kayseri de ömer bayrak ona yaptırdım ilişki sırasında cok agrım oldu esim cok zorlandı düsün agladım agrıya dayanamadım kanama da oldukca fazlaydı bi kac gün sürdü hatta dikiş felan doktorum adet kanıyla düser dedi sanırım öyle olucak cünkü ip felan görmedim bu işlemi yaptıralı 20 gün oldu

Çok sevindim darısı başımıza kime yaptırmıştınız? İlişki sırasında çok ağrınız oldu mu? İp vb düştü mü? Düğün sırasında oturmanıza kalkmanıza engel oldu mu?
yalnızca işlemi yaptırdıgım işk gün oturamadım üstüne batıyo gibi his verdi yürüken felan sıkıntı olmadı kına da dügünde hopladım zıpladım htta işlemi yapptırıgım gün baya yürümüstüm carsıda işlerim vardı onları bile halletm benim işlem sürem 5 dk sürdü korktugum gibi olmadı bi dikim videosu izlemistim cok korkmusutm ama inan esinin güveni,ni sarsmaktansa bu acıya katlan daha iyi cünkü bu kan o kadar önemliymiş ki o gun bir kez daha anladım esim görüp mutlu oldugunda

yalnızca işlemi yaptırdıgım işk gün oturamadım üstüne batıyo gibi his verdi yürüken felan sıkıntı olmadı kına da dügünde hopladım zıpladım htta işlemi yapptırıgım gün baya yürümüstüm carsıda işlerim vardı onları bile halletm benim işlem sürem 5 dk sürdü korktugum gibi olmadı bi dikim videosu izlemistim cok korkmusutm ama inan esinin güveni,ni sarsmaktansa bu acıya katlan daha iyi cünkü bu kan o kadar önemliymiş ki o gun bir kez daha anladım esim görüp mutlu oldugunda
Çok sevindim sizin adınıza bende tedirginim biraz korkuyorum açıkçası hem ameliyat hemde ilişki durumunda ancak yine de yaptırmak istiyorum ben önceleri kalıcı düşüyordum Ancak gördüğüm kadarıyla geçici daha garanti siz ilişkiden kaç gün önce yaptırdınız? Kaça yaptırdınız? Garanti olması açısından mı geçici de karar kıldınız? Bende kesinlikle bunu kimseye anlatmak istemiyorım yeterince acısını çektim hala da çekiyorum kesinlikle yaptıracağım

Çok sevindim sizin adınıza bende tedirginim biraz korkuyorum açıkçası hem ameliyat hemde ilişki durumunda ancak yine de yaptırmak istiyorum ben önceleri kalıcı düşüyordum Ancak gördüğüm kadarıyla geçici daha garanti siz ilişkiden kaç gün önce yaptırdınız? Kaça yaptırdınız? Garanti olması açısından mı geçici de karar kıldınız? Bende kesinlikle bunu kimseye anlatmak istemiyorım yeterince acısını çektim hala da çekiyorum kesinlikle yaptıracağım
kimseye anlatma zaten kimse bilmesin ben gecici garanti olur diye cünkü bir yıldır arastırma yapıyodum kalıcı diyip yaptıranların kanama olmadı dediklerine cok rastladım işi sansa bırakmadım dügünden 2 gün önce yaptırdım doktor 4.güne garanti veremem dedi cünkü 3500 ömer bayrak kayseri de yaptırdım 5 dk sürdü

Arkadaslar ben bi bucuk ay once kalici dikim yaptirdim istanbulda kontrole gidemedim burda bi doktora gittim kontrole cok iyi tutmus kesin kanar dedi ancak burda herkes kalici diye bisey yok demis cok moralim bozuldu yakinlarda dugun de yok

Merhaba bugün bende dikim ameliyatı oldum. Hiç korkmayın. Sonuca henüz 35 gün var. Sadece çok dikkat etmek gerekiyor. Kanamam var ve az biraz yanmam var.ani hareketlerden kaçınmak lazım. İyi araştırın burdan doktor ismi veremiyorum sadece iyi araştırın. Herkese güven olmaz 2100 e yaptım ve hemşire çok iyiydi beni güldürmek için uğraştı korkmayın çok uykusuz kaldım çok üzüldüm ama bakalım hayırlısı artık

merhaba arkadaşlar çok çok uzun zamandır forma girmiyordum en son nerde yazdım kime yazdım bilmiyorum..
2013 senesinde kalıcı işlem yaptırmıstım. kontrol e cağrılmıstım evlenmeden önce muhakkak kontrole gelmelısınız demıstı ıslemı yapan doktorum.. senelerdir her daim aklımda acabalar ile dönüp durdum. ama kızlar BUGUN NE KONTROL NEDE BAŞKA BİŞEY E GİTMEDEN KANAMAM GERÇEKLEŞTİ.. DARISI İŞLEMİ YAPTIRIP SONUÇ BEKLEYENLERİN BAŞINA..

Bende bugün oldum hemen yazmak istedim çünkü bu sitenin hem faydasını gördüm hem zararını.benim durumumda olan arkadaşlar hiç korkmayın bölgeye siprey sıkıp uyuşturuyor. Hiç fark ermiyorsunuz. Tek aklınıza gelen bölegenin acısı değil neden bu işlemi yapıyor olmanın acısı .hiç yargılama Yok hastenede oldum gayet temiz ve profesyoneldi . Allah hepimize yardım etsin. Benim tek riskim çok az bir vaktim kalmış olması. 35 günüm var gelsen çok daha iyi olur dedi nasıl olduğunu görmemiz açısından

canım ne olur birazdaha bilgi verirmisin bu yöntemi yaptıran arkadaşlar neler yaşadı çünkü bende bunu yaptıracam şubat tatilinde düğün var beni acilen bilgilendirirmisin ne olur bekliyom gerekirse özelden at ben atamıyorum
Hiç korkmayın ameliyat veya operasyon da acı hissetmiyorsunuz sadece oturup kalkmaya hareketinize. Dikkat etmeniz Lazım

arkadaslar bunla alaklaı konusmak wecözum bulmak ıcın buraya toplanalım isteyene kendı doktorumu önerebılırm.
Bende yaptım ama sonuç için 35 günüm var düğüne , burdan yazacağım herkese iyi veya kötü . Şimdi bu güzel gümlerimi bunu düşünmekle geçireceğim Of

Arkadaşları kızlık zarını başka bir hekimin dahi anlayamacağı şekilde yapan hekim önerisi istiyorum lütfen :KK43:

İşlemi yaptırdıktan sonra bekaret kontrolüne mi gideceksin canım uzman doktor anlar tecrübeli ise eğer kesin anlar yani anadan doğuş değil bi operasyon geçirecek sin
Of of peki anladı diyelim bunu söyler mi sevgilime yada babama ?

X