hymeneoplasti dusunenler buraya

Mustafa alihanoglu diyor ki arife gunu acigim gel son dikişlerini atayim ne yapayim kizlar 4 gun dayanir mi dugunde oynamak falan napicam tutar mi 4 gun
benim görüstügüm hekim penis müdahale etmeden bir sey olmaz dayanır bi kaç gün ama bacak cok acmak yasak agır kaldırmak yani kendini zorlayan hareketler yasak cünkü o bölge yara oldugu için önemli olan bizim için kanama zaten bu işlemi de onun için yaptırıcaz yani o bölgede dikiş oldugu için penis girmeye calısırken kanama meydana gelicek bi kaç damla oluak sekilde doktor bana öyle dedi

Kızlar 2 ay kadar önce flep yöntemi yatırmıştım gaziantepte doktoru sormayın reklam yapılıyor denmesini istemiyorum. Yarın kontrole gidecektim normalde ama doktor şehir dışında olacakmış. Başka zaman gitme fırsatım da yok. Bana kendin nasıl bakacağını anlatayım fotoğrafını çek at bana dedi. Baktım anlattığı şekilde. -Biraz açık konuşucam- iç dudakları yana ayırıp bakiyorsun. Beyaz derimsi bi yapi gördüm ve alt kısmında küçük bi açıklık var sadece. Fotoğrafını çekip attım doktora bakalım ne diyecek. Böyle kontrol eden oldu mu hiç? Daha önce de bakmıştım ama dışardan bakmışım tutmadi diye düşünüyordum ama içteki o görüntüyü görünce ümitlendim. Kibrit çöpü anca sığacak kadar yani açıklık. o_O:oops:

Arkadaşlar aylardır sizleri ve tüm forumu okuyorum bayrama kadar diktireceğim ama hangi doktora gideceğime karar vermem lazım

Kızlar 2 ay kadar önce flep yöntemi yatırmıştım gaziantepte doktoru sormayın reklam yapılıyor denmesini istemiyorum. Yarın kontrole gidecektim normalde ama doktor şehir dışında olacakmış. Başka zaman gitme fırsatım da yok. Bana kendin nasıl bakacağını anlatayım fotoğrafını çek at bana dedi. Baktım anlattığı şekilde. -Biraz açık konuşucam- iç dudakları yana ayırıp bakiyorsun. Beyaz derimsi bi yapi gördüm ve alt kısmında küçük bi açıklık var sadece. Fotoğrafını çekip attım doktora bakalım ne diyecek. Böyle kontrol eden oldu mu hiç? Daha önce de bakmıştım ama dışardan bakmışım tutmadi diye düşünüyordum ama içteki o görüntüyü görünce ümitlendim. Kibrit çöpü anca sığacak kadar yani açıklık. o_O:oops:
Fotorofla olacak seylermıymıs

Fotoğrafla nasıl anlaşılacakki canım kontrole gitmeyecekmisin.
Canım önceki halini bildiğim için anlaşılıyor. Gitmeyi düşünmüyorum kendim görmesem emin olamayip gidecektim ama doktorun tarif ettiği şekilde bakinca dikilen yeri çok iyi görüyorsun

Canım önceki halini bildiğim için anlaşılıyor. Gitmeyi düşünmüyorum kendim görmesem emin olamayip gidecektim ama doktorun tarif ettiği şekilde bakinca dikilen yeri çok iyi görüyorsun
Ayyy inşallah sonucun iyi olur. Diğer forumdada arkadaşlardan bir yazmış kalıcı die kesinlikle öyle bişey yok diye offf olumsuz yorumlar çok etkiliyor beni
:KK43:

Ayyy inşallah sonucun iyi olur. Diğer forumdada arkadaşlardan bir yazmış kalıcı die kesinlikle öyle bişey yok diye offf olumsuz yorumlar çok etkiliyor beni
:KK43:
Benim düşüncem kalıcı konusunda kendine güvenmeyen doktorlar müşteri kaybetmemek için öyle diyor. Değilse ben basbaya oldum bildiğin iki deriyi birbirine dikmişler ve birleşmiş. Çok iyi araştırın ne yazikki işi sadece para olarak gören doktor çok. Ben de çok para verdim ama bugün kesinlikle hak etti diyorum

Benim düşüncem kalıcı konusunda kendine güvenmeyen doktorlar müşteri kaybetmemek için öyle diyor. Değilse ben basbaya oldum bildiğin iki deriyi birbirine dikmişler ve birleşmiş. Çok iyi araştırın ne yazikki işi sadece para olarak gören doktor çok. Ben de çok para verdim ama bugün kesinlikle hak etti diyorum
Doğru söylüyorsun bak burada haklısını bugünkü konuştuğum doktorda aynı şeyi söyledi çok teşekkür ederim yorumların için
:)

Selam yeni buldum burayı bende diktirmek istiyorum kalıcı burada birçok kişi paylaşım yapmış bende sadece google reklamlarına bakarak haraket edecektim az daha iyiki burayı buldum bana tavsiyesi olan varmı ?

BeN yaptırmadan hiç bu kadar arastirmadim.. Kontrole gidecegm bayram sonrasi.ayrıca kalıcı yok diye bişey yok kalıcı var arkadaşlar lütfen iyi araştırın . Kalıcı yok diyen doktor kendine guvenmiyidur garanti vermiyodur bence o yuzden
Merhaba ben de yaptıralı hemen hemen 3 hafta oldu, bayramdan sonra da kontrole gideceğim. Siz kime yaptırmıştınız? Görüntü olarak deişiklik var mı sizde de bariz fark edebiliyor musunuz? İnşallah tutmuştur dikişlerimiz.

Merhaba ben de yaptıralı hemen hemen 3 hafta oldu, bayramdan sonra da kontrole gideceğim. Siz kime yaptırmıştınız? Görüntü olarak deişiklik var mı sizde de bariz fark edebiliyor musunuz? Gökçen erdogana yaptırdım . Bilmiyorm dışardan bakınca hiç yapılmamış gibi duruyor parça parça duruyor . Ama içerde bir işlem yaptıysa bilemiyorm . Kontrole gidince soracağım. 2 buçuk ay olcak yaptıralı . Bayramdan sonraya kaldı artık :KK43:

Merhaba ben de yaptıralı hemen hemen 3 hafta oldu, bayramdan sonra da kontrole gideceğim. Siz kime yaptırmıştınız? Görüntü olarak deişiklik var mı sizde de bariz fark edebiliyor musunuz? İnşallah tutmuştur dikişlerimiz.
Sizin durum nedir ve nerde yaptırdınız

Ben şeyi merak ediyorum mesela biz bakarak anlıyoruz ki tutmuş gibi görünüyor ve doktorda tuttu diyor. O zaman kesinlikle kanama olur mu ? Ben okuyorum burda yazılanları sürekli sürekli tuttu tutmadı diye konuşmalar içime sıkıntı oluyor. Bu arada inşallah bu sıkıntıdan herkes kurtulur :)

X