hymeneoplasti dusunenler buraya

konyadki dktrdn bahsednce ordasn sandm .. okul bttgi yıl dgn olablr ondan bu telaş . bi yıl kaldı btmesne.

üyeliğimi nasıl iptal olur kızlar kadınlar kulübünden mail almak istemiyorum.yardım

Son düzenleme:
üyeliğimi nasıl iptal olur kızlar kadınlar kulübünden mail almak istemiyorum.yardım

kullanıc kontrol panelinden başka bi adresini ver arkdaşım başka adresine gitsin kullanmadığın.mail.gelmesi engellenmiyo sanırım sen yine de bak ayarlara

kullanmadgnın bi mailini ver cnm ...hc acmazsın oraya gelir mailler

teşekkür ederim canım senin dediğin gibi yaptım sağol ben sana doktorun adını yanlış vermişim ya irfan karslıoğlu olması lazım yine de bi araştır sen hakan çepniye yaptıran biri vardı onun sonucu belli mi evlendi mi haberin var mı yine de bu konuda jinekologler daha işin içindeler ben estetik cerrahları düşünmedim canım şe mübarek günde bizde sevinenlerden oluruz ...

cnm sen yanlış hatırlamıyosam izmitliydin değilmi ben de sakaryadayım kocaeli de geçici işlem yapan bi doçent var nette buldum mail attım 500-750 tl arası yapıyorum bu işlemi diye cvp vermiş kayıt falanda almıyomuş muayenehanesinde yapıyomuş.bilgin olsun istedim.ben de geçiciyi araştırıyorum anlaşıldığı söyleniyo bu yüzden korkuyorum daha karar vermiş diilim (((

Şimdi okudum bu haberi kızlar belki araştırmak gerekebilir
bu haptan bilgisi olan burda paylaşırsa iyi olur

Hollanda’da müslüman kızlar için bekaret hapı çıkıyor.

Hollanda’nın Utrecht Hastanesi, “bekâret hapı” üreterek piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yetkililer “bekâret hapı” ile gelinin bakire çıkmaması halinde boşanmaların önüne geçilebileceğini açıkladı.

Sabah’ın haberine göre, cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce alınacak “bekâret hapı” ile kanamanın sağlandığı ifade edildi.

Dr. Ineke van Seumeren, çok sayıda Müslüman kızın “kızlık zarı dikimi” için başvurduğunu belirterek, “Müstakbel eşleriyle konuşmalarını tavsiye ediyorum. Ancak bu konunun tabu olduğunun farkındayız. Gelinin başka çaresi yoksa “bekâret hapı”nı veriyoruz” dedi.

tıp fakültesine gidip yüzyüze görüşecem yazarım buraya

önclelikle bu konuyada yer verdiğiniz için çok tşk ederim. bende diktirmek istiyorum. cgdm01 arkadaşım tşk ederim bu topiği önerdi. ben ankarada yaşıyorum. burdada fiyat aşağı yukarı aynıdır. ama şu en gerçekten fiyat öenmli değil, yapıldığı zaman gerçekten kanam oluyor mu ve doktor sert tepki verir ayıplar kınar diye de açıkcası utanıyorum.

doktor neden sert tepki versin canım bak burda sana doktor ismi önerenlerde olur gider görüşürsün ama bildiğim kadarıyla 2 çeşit yapıyorlar hangisini yaptırcağına karar verirsin burasını detaylı oku derim ben

ben kalıcı yöntem yaptırmak istiyorum canım benim.. birde doktor bayan olsunnn ( yani bu işi yapıyorsun sonra dktor seçimi yapıyorsun diyenler var ama ne yapayım yaniii olmuooo

bnde bu işlemi yaptrmak istiyorum ama henüz kızlık zarımda bi yırtıklık vrmı onuda bilmiyorum muaneye gtcem cesaret edemiyorum ve haziranın ilk haftasıda düğünüm varr açkcası neyapıcam bilmiyorum hergün bu psikolojyle yasıyorum kalıcı yöntem düğüne 2,3 ay kala basarılı sonuç veriyomu kızlarr

hayatım önce bir muayeneye git istersen belki yırtılmamıştır kan gelmişmiydi iliişkide

Arkadaşlar merhaba, konuyu araştırma aşamasındayım ve sitede yeni olmama rağmen bu sayfaya kadar yazılanları okudum. Bu operasyonu yaptıran arkadaşlar gelişmelerden bizi haberdar edebilir mi? Sonuçları çok merak ediyorum. En son Nisan ayında yazı gönderilmiş. Lütfen daha sık paylaşalım, burayı okuyunca yalnız olmadığımı anlıyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum.

bende yaptırmak ıstyrm canıma tak etti istanbulda yaptran ıyı bır yer tavsyenız varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…