hymeneoplasti dusunenler buraya

canım istanbula gelebilirsen gel derim ben zamanın varsa da kalıcı yaptır

canım istanbula gelebilirsen gel derim ben zamanın varsa da kalıcı yaptır
canım düğün tarihi henüz belli değil geçici aklıma yatıyor çünkü aynı sonuç kalıcıdada günler öncesinden kontrele gitmiş oluyorsun oysaki geçicide 1 kerede dikiş atılıp tekrar gitmeye gerek yok bilmiyorum yinede şuan psikolojik olarak iyi değilim bu olay benim ömrümden ömür aldı hayatımın en güzel yılları acı ve ızdırap ağlamakla geçti ((

kızlar ben bugün bulundugum sehırde op.dr kadın dogumcuya muayeneye gıttım.bana bakıre oldgumu söyledı ..hatta bekaret raporu verdı.ıstedıgınle istediğin zaman evlenebılırsın dedi.ben de acıklama yaptım ılk doktorum bakıresın kızlıgın elastık dedı dedım.ardından bır dokora daha gıttım 2 yırtıgın sonra bır doktora daha gıttım oda 3 yırtıgın var dedı dedım.vajınan genıs ve kızlıgın elastık dedi. bu da senın allah tarafından yapın .buna yapacak hıc bır sey yok rahat ol .dedım kı hocam evlendıgımde doktora gıdersem gotururse esım kanamam olmazsa eğer yıne bu sıızn dedıgınızı derler degıl mı dedım.kesınlıkle evet dedı.bu ıslemı yapan doktorlar var ıstersen yonlendırebılırım ama yok kı kızım senın hıc bır seyın yok zar ve rahım yapın yuzunden dedı.ben aglamaya basladım anneme sarıldı doktor en begendıgım annelık ornegını sergıledınız dedı.para amacıyla sana boyle soylemıs her ıkı doktor gıttıgın ılk doktorda benım dedıgımı demiş dedi.dıgerlerının dedıklerıde ustelık tutarsız dedı bırı 2 bırı 3 demıs işte bunlar bu operasyonu yapan doktorlar dedı.sırf para kazanmak ıcın.sana bunu dıyen doktora sormak lazım acaba senın neyını dıkecek dedı.ıstedıgınlee korkmadan evlenebılırsın dedi.kanaman olabılırde olmayabılırde .tamamen karsı tarafın penıs boyuyla alakalı durum dedı.cunku rahmın cok geniş dedi.işte böyla arkadaslar kıme ınanacagımı sasırdım sevınsem mı uzulsem mı anlamadım:S

canım ence yaptırma eşini önceden dr götür bakire olduğuna inansın eğer bu konuya takıksa bence

canım ence yaptırma eşini önceden dr götür bakire olduğuna inansın eğer bu konuya takıksa bence

haklısın ben şimdi bir doktora daha gıdıcem .emın olmak için.cunku bu olay benim için tam bir mucıze.kime ınanacağımı şaşrdım.peki nişanlıma nasıl açıklayacağım bu durumu.hoş zaten raporda verdi ama.ne diye aldın o raporu der , ne biliyim..

bence her erkek kızlık zarın esnek olabileceğini kan gelmeyeceğini bilir nişanlın bilmiyorsa bile açsın okusun ve ya bir dra sorsun herşey yazıyor nette senin yerinde olsam arkadaşım evlenmiş kızlık zarı kanamamış bakire olduğu halde bende içimin rahatlaması için dr gittim ve öğrendim derim seninlede istersen istediğin her dr a giderim derim

yok ya adam tam bır mal sabıt fıkırlı...daha dun konusuyoruz annemler vermıyo benı bızım aıle ılıskılerımız baya bı koptu bana dun dıokı bırlıkte olalım mecbur kalır aılen senı bana vermeye dıo.dusundum acaba denesem mı yapsamm mı bole bısey.adam dıokı kan geldımı anlarız bozuldugunu!!!!! ya dıyorum gelmezse oda dıokı yok cnm mutlak gelır.arkadasım sevglıyle bırlkte olmuş kızdan sakır sakır kan gelmıs dıoo!!!!!adamdakı zıhnıyete bak!..

denesemmi böyle bişeyi diyosun dneme sakın rezilmi olacaksın tüm aileye,ömrün boyunca bu yükümü omuzlanabilecek misin sonra?

sakın yapma o hatayı canım bırak ınanmazsa ınanmasın gıtsın bıraz arastırsın herkezden kan gelıcek dıye bı kural yok

Son düzenleme:
Arkadaslar bende yaptırmayı düşünüyorum hem zar dikimi hem vajina daralma ama kalıcı olarak yapılanlar kendi kendine yirtiliyo veya kanamıyor deniyo bu doğrumu bide Konya'da yapan doktor var mı biliyor musunuz

estetik cerrah hakan çepni diye biri var bu siteden biri yartırmıştı ama bilmiyorum sonucu canım beni de haberdar edersen sevinirim.

birde ibrahim karslıoğlu var jinekolog tıp fakültesinde olması lazım . istanbul cad. muayene hanesi var .istersen bi görüş.25 senelık tecrübesi var. ben kendisi ile görüştüm. nişanlanınca gel yapalım operasyonu olduktan sonra arayı uzatma hemen evlen dedi yani altı ay iyi bir süre dedi canım sana yardımcı olduysam sevinirim.

Banada yardımcı olabilir mısınız ben aptal gibi nişanlıma güvendim ama suan beni oyle bi eziyoki bu yüzden ona mecbur oldugumu biliyo yaptırıp ondan kurtulmak istiyorum (

Banada yardımcı olabilir mısınız ben aptal gibi nişanlıma güvendim ama suan beni oyle bi eziyoki bu yüzden ona mecbur oldugumu biliyo yaptırıp ondan kurtulmak istiyorum (

canım sen benim dediğim doktorlar ile bi görüş ve kafana koydun ise bence uzatma ilişkini.ankarada ebru hanım ile görüşhızlı tren ile hemen halledersin. canım o bayan olunca bana çok güven veriyor ama ben antep te bi doktor buldum onu düşünüyorum.

arkadaşlar ben araştırdım geçici yöntemle olucam ilişkiden 2 gün önce diktiricem geçici yöntemle ameliyat olan arkadaşlar varmıdır bu yöntemde nelere dikkat edilmesi gerekiyor birde daha önceden ilişkiye girmiş olduğum anlaşılırmı kimileri daraltma ameliyatından bahsediyor

sen hangsine karar verdn alyel bnde konyadayım ...senin fikrin ne bu konuda .. hakan cepniyi bliyorum bnde sdce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…